| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Czym jest Magia?

 

Korzenie magii sięgają tysięcy lat, wyprzedzając chrześcijaństwo, judaizm i wszelką udokumentowaną historię. Tradycja magiczna miała się także dobrze i umacniała się wraz z rozwojem religii monoteistycznych, jak żydowską kabałę, alchemię czy astrologię. Główną ich cechą jest praca nad własnym rozwojem.
Magia niestety jest to dziedzina wiedzy dość zaciemniona przez stronniczych historyków wielkiej Inkwizycji, którzy postarali się na długo wyrzucić z naszej kultury to co magiczne. Niedawno jednak sytuacja się poprawiła, lecz mimo to naprawdę trzeba się postarać, by przywrócić jej właściwa rangę. Oznacza to przedzieranie się przez wiele uprzedzeń, dezinformacji, a także unikanie niewłaściwego posługiwania się nią, chodzi tutaj o czarną magię.
Przez wiele wieków ludzie obawiali się magii i słusznie, gdyż nie rozumieli, na czym polega ich istota. Komuś niewtajemniczonemu magia może wydawać się przerażająca, ponieważ wiąże się z Niewidzialnymi Siłami. Człowiek niewtajemniczony boi się nieznanego. Motywacją takiego postępowania stanowi tutaj lęk. 

Podział Magii
Istnieją dwa rodzaje magii, dwa rodzaje praktyk okultystycznych, dwa typy ludzi, którzy się nimi zajmują.
Magia biała inaczej zwana magią pozytywną
Magia czarna inaczej zwana magią negatywną. 
Jeśli jakieś działania przynoszą szkodę choćby jednej istocie, mamy do czynienia z magia negatywną. Manipulacja, jako że nie szanuje wolnej woli, jest również wyrządzaniem krzywdy.
Magia pozytywna służy ogólnemu dobru i pomaga każdemu.
Osobiście zajmuję się tylko magia Pozytywną, więc proszę nie pisać do mnie z prośbą o rzucenie na kogoś klątwy, zrobienie komuś krzywdy, czy wpłynięcie na kogoś, w sposób w który zakłada zmianę myślenia danej osoby, a więc wpływa na wolną wolę człowieka.

Uważasz że ktoś rzucił na Ciebie klątwę, urok? Nie układa Ci się w życiu uczuciowym? Masz wiecznie problemy finansowe? Myślisz że masz pecha?
Najlepszym rozwiązaniem będzie zrzucenie klątwy, uroku, czy odgonienie negatywnej energii, która znajduje się przy Tobie. W takich sytuacjach tworzę zaklęcie i je wykonuje często w okresie pełni lub księżyca ubywającego. Potrzebne jest stworzenie amuletu, który ma funkcję odwracania nieszczęścia, takim amuletem są też kamienie naturalne. Najlepszymi kamieniami, które ściągają negatywne energie są Kwarc czarny, kwarc dymny, cytryn, turkus czy hematyt.

Pragniesz miłości, szczęścia w pieniądzach i zdrowiu?
Do tego celu stosuje się talizmany, które mają przyciągnąć szczęście i spełnić marzenia. Powstają one po to by mogły wpływać na astralny świat i wykorzystując swoje magiczne siły, zmieniać rzeczywistość. Od wieków talizmany wykorzystywane są w szerokim zakresie w leczeniu chorób, osiąganiu zamierzonego celu, zdobywaniu bogactwa i szczęścia.
Od dawna uważa się, że kamienie posiadają czarodziejską moc także uzdrawiania. Np, czarny agat chroni przed niebezpieczeństwem, turkus osłania nas przed urokiem, kwarc różowy zapewnia miłość itd.

Coś od siebie
Uprawianie magii wymaga ode mnie codziennych ćwiczeń i medytacji. Trwa to już tak od ponad 20 lat. Od jakiegoś czasu tworze rytuały i talizmany na odległość. Zaczynając przygodę z magią musiałam najpierw przyjrzeć się własnej psychice, by odnaleźć w sobie miejsce, które pozwoliło mi uwierzyć, iż wszystko jest możliwe.
Działanie magiczne które przeprowadzam zakłada transformację, zaś pierwsza transformacja powoduje zmianę postrzegania. A kiedy już raz przyjęłam, ze wszystko jest możliwe, świat jaki mam staje się elastyczny. W tym świecie magia po prostu działa.
Pamiętaj, że nie pomożesz sobie poprzez magię, jeśli chcesz wyrządzić w ten sposób krzywdę innym. Wszyscy jesteśmy ze sobą kosmicznie powiązani i wyrządzanie komuś krzywdy powraca i kieruje się przeciw krzywdzącemu.
Obecnie jest dostępne w internecie rzucanie zaklęć, uroków, klątw, posługiwanie się receptami i formułami- wszystko to znaleźć można również w ogólnie dostępnych książkach. Wszystkich tych tanich i na pozór prostych rozwiązań dostarczają ludzie nie zawsze świadomi tego, co robią.
 Magia negatywna oferuje najczęściej zaklęcia, które mają spowodować, że ukochany powróci do Ciebie, nawet wbrew swej woli. Jest to technika manipulacyjna, która ma za zadanie zmuszenie drugiej osoby do tego co tylko ty chcesz.Natomiast magia pozytywna przenosi uwagę z osoby ukochanej na Ciebie i Twoje potrzeby i to na samo ich sedno. Polecaną w takim przypadku metodą jest stworzenie zaklęcia i poświęcenia kamienia, które zapewnia Ci prawdziwe uczucie ( są one załączone do listu, który ode mnie otrzymasz) 

Na czym to polega? I co mogę ci zaproponować

Osobiście łączę ze sobą technikę wypowiadania Słów Mocy z poświęceniem talizmanu, amuletu, a używam do tego kamieni półszlachetnych. . Zamiast słów można używać symboli, diagramów, rytuałów czy medytacji. Jednak posługiwanie się słowem w celu rozwiązania problemów wydaje się dla mnie najwłaściwsze. Dzięki temu ładuję energię do specjalnie wybranego dla Ciebie kamienia, w zależności od problemu jaki masz. Czasami przypisuje dwa kamienie, w tej samej cenie. Moc Magii pochodzi ode mnie, jak od Ciebie i wszechświata, a słowa tę moc ukierunkowują.Mogę ci zaproponować stworzenie i wykonanie zaklęcia przywracającego równowagę w twoim życiu, przyciągające miłość, pieniądze, ogólnie pojęte szczęście, również poprzez rytuał oczyszczenia i naładowania pozytywną energią kamienia lub dwóch kamieni. 

Ochronny talizman, w tym wypadku kamień wybieram sama, by jak najlepiej mógł sprostać zadaniu. Codziennie wieczorami indywidualnie podchodzę do problemu danej osoby. Zaczynam rytuał wraz z umocnieniem pozytywnej energii w kamieniu, który później powinieneś trzymać przy sobie, często go dotykając. Wszystko przesyłam pocztą na podany adres. Otrzymujesz list w którym wytłumaczone jest jakie dodatkowo Słowa Mocy powinieneś wypowiadać, oraz w woreczku przesyłam odpowiedni kamień półszlachetny dla Ciebie.

Dobieram kamienie indywidualnie do potrzeb i tego co chce osiągnąć dana osoba

Wybór kamienia spośród takich jak – kwarce ( różowy, dymny, czarny), jaspis czerwony, cytryn, kryształ górski, turmalin, hematyt, opal, tygrysie oko, agat, ametyst, apatyt, awenturyn, czy sodalit.

Rytuały które najczęściej wykonuje to:

  • Rytuał na uzdrowienie

  • Odczynianie uroku, klątwy

  • rytuał na oczyszczenie relacji

  • Rytuał na rozburzenie namiętności

  • Rytuał na znalezienie miłości

  • Rytuał na pomyślność w pracy

  • Rytuał na wzbogacenie się

  • Rytuał na spełnienie pragnień


Jak zamawiać?
 

Magia która uprawiam, nie jest groźna, niebezpieczna i nie ma nic wspólnego ze złymi mocami. Jest to Magia pozytywna która pomaga i służy człowiekowi od wielu tysiącleci. Zapraszam wszystkich tych którzy chcą uwolnić się od negatywnych myśli i pragną zmienić swoje życie na lepsze 

„NIE BÓJ SIĘ ŻYCIA. UWIERZ, ŻE TO ŻYCIE JEST WARTE TEGO, ABY JE PRZEŻYĆ A TWOJA WIARA CIĘ W TYM UMOCNI”

„ ZDECYDUJ, KIM JESTEŚ- KIM CHCESZ BYĆ-, CZYŃ WSZYSTKO, CO W TWOJEJ MOCY, ABY TYM SIĘ STAĆ”

MAIL Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

ZAMAWIAM

Rytuał 100 zł

Kategoria: /