Rytuały-magia

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Rytuały

Magiczna kąpiel.

Rytuał - Rytuał oczyszczenia - Magiczna kąpielKażdego dnia, spotykają Cię różne doświadczenia. Przeżywamy różnorakie emocje. Ich ślad pozostaje w naszym wnętrzu, wpływa na naszą aurę. Gdy czujemy się źle, rozdrażnieni, zmęczeni, i osłabieni, to czas aby zadbać o nasze ciało, także o nasze ciało energetyczne. Wszystko co czyste, kojarzy się z wodą.
Woda obmywa, zmywa pozostałości po całym dniu. Kąpiel jest naszym codziennym rytuałem, bierzemy kąpiel i po niej czujemy się znacznie lepiej. Jakie kojące działania posiada woda? To ona sama w sobie, powoduje uczucie odprężenia i wewnętrznego spokoju. Nic więc dziwnego, że przychodziliśmy na świat właśnie w wodzie, w łonie naszych mam. To właśnie woda pozostawiła nam pamięć, pamięć przeżyć naszych matek, gdy oczekiwały naszych narodzin.
Kiedy podczas codziennej kąpieli dbamy o ciało fizyczne, zadbajmy również o ciało eteryczne.
Do kąpieli dołącz sól /zwykłą/. Również sól przeznaczona do kąpieli jest odpowiednia.
To bardzo proste , a może bardzo poprawić nasze samopoczucie.
Pole życia, to inaczej eteryczne pole naszego ciała. Przechowujemy w nim energię naszych myśli, pragnień, lęków oraz obaw. To właśnie w nim zgromadzona jest nasza przyszłość i przeszłość. To jakie jest nasze ciało, wpływa na nasz stan. Możemy je znacznie udoskonalić, poprzez codzienne oczyszczanie i uzdrawianie tego pola naszej energii.

 

Oczyszczanie pomieszczeń


RytuałGdy Sprzątamy i porządkujemy nasze mieszkanie, wprowadzamy ład i porządek w otaczającej nas materii. Bywa często tak, że mimo wszystkich naszych działań nie czujemy się do końca komfortowo, coś jest nie tak jak być powinno. Dobrze jest wówczas oczyścić sferę energetyczną, z emocji jakie zostały nagromadzone przez cały tydzień.
Najprostszym sposobem jest użycie dymu z białej szałwii - uznawanej przez Indian za święte ziele.
Jak możemy to zrobić?
Kup suszoną szałwię - można ją nabyć w sklepach ezoterycznych. Kiedy już Twoje mieszkanie jest posprzątane , zapał szałwię i rozpocznij "okadzanie" tak aby twoje kroki kierowały się od prawej do lewej w stronę drzwi. Okna muszą być zamknięte. Gdy wykonujesz tę czynność, wizualizujesz rozpuszczanie wszystkich złych energii. Dokładnie okadź kąty, tam właśnie gromadzi się jej najwięcej. Gdy zakończysz rytuał wywietrz dobrze całe mieszkanie. Zapal sobie białą świecę i pozwól jej się wypalić do samego końca. Dobrze wykonany rytuał, daje się odczuć szybko, nawet osobom, które odwiedzą nas w tak oczyszczonym rytualnie mieszkaniu.

 

 

 

Inną możliwością jest przesłuchanie płyty CD z mantrą OM. Jest to dobrze działająca mantra . Może w nas budzić jakiś niepokój, rozdrażnienie. To znak, że proces Twojego oczyszczania przebiega pomyślnie.

Rozbicie zgromadzonej w nas negatywnej energii w pomieszczeniach za pomocą dźwięków jest bardzo skuteczne i miarodajne.
Na koniec takiego właśnie oczyszczania, możemy włączyć muzykę z odgłosami wodospadu, deszczu, bądź szumu fal morskich. Takie dźwięki, "zmywają" ewentualne pozostałości i przyniosą nam świeżość energetyczną.
Oczyszczanie może okazać się bardzo rozluźniające.

 

Moc świec


RytuałyJeśli lubisz światło świec? Korzystaj z ich naturalnych właściwości.
Biała swieca – oczyszcza z każdego rodzaju negatywnych/złych/ energii.
Używaj jej najczęściej.
Czerwona jest używana w magii miłosnej od 1 do 21 marca. Działanie tego koloru jest bardzo energetyzujące, z tego względu nie powinny nadużywać go osoby energiczne lub w stanie podenerwowania. Nie zapalaj jej w czasie choroby.
Różowa – ochrona w sferze miłości oraz przyjaźni. Wzmacnia poczucie własnej wartośći, wprowadza harmonię w kontaktach miedzy ludzkich, poprawia atmosferę w domu i w pracy. Przyciąga pozytywne wibracje miłosne.

 

 


Zielona – ochrona związków partnerskich, dzieci i miejsca pracy
Złota – ochrona pieniędzy, majątku.
Fioletowa – stosowana podczas medytacji bądź wizualizacji.

 

Zapachowe:

Cynamon – przyciąga pieniądze, wspomaga leczenie, wzmacnia siły psychiczne
Cedr – wspomaga zdrowie, oczyszcza.
Róża – wspomaga miłość, wzajemność, namiętność.

 

OCZYSZCZENIE Z PRZEKLEŃSTW


Rytuał przekleństw

 

 

Zdarzało się, że ktoś podchodził na ulicy do Ciebie, który prosił Cię o pieniądze, a Ty nie chciałeś spełnić jego prośby? Usłyszałeś jego złorzeczenia? Czasem zdarzają się to być bardzo mocne słowa. Masz przecież prawo mu odmówić i nie mieć wyrzutów sumienia z tego powodu. Ale przecież złorzeczenie niezadowolonego człowieka jest swego rodzaju "przekleństwem rzuconym na Ciebie". Jeśli potrafisz szybko działać, możesz się na bieżąco bronić przed takimi słowami wypowiadając w myślach: "Wyjmuję to spod działania prawa".

 

 

 

 

 

Oto rytuał, który oczyszcza nas z różnego rodzaju "życzeń"

 

Rytuał najsilniej działający w nowiu.
To co jest do tego potrzebne:
-biała kartka papieru
-czerwony mazak
-biała świeca
-biała lub czerwona nitka
-biały talerzyk, na którym można spalić papier

 

Zapal świecę.


Na kartce napisz:


"Wszelkie przekleństwa kierowane pod moim adresem, świadome i nieświadome"


Kartkę zwiń w rulonik, okręć nitką i zawiąż na 7 supełków (siedem poziomów). Następnie zbliż do świecy, i kiedy zacznie się palić powiedz słowa:
"Tak jak ten papier w proch się obraca, niech się spopielą wszelkie przekleństwa. Tak jak ja wszystkim wybaczam, niech i mi to wszystko zostanie wybaczone, a zło niech w dobro się zmieni. Niech tak się stanie "
Popiół z kartki wysyp do wody lub na wiatr. 

 

Kategoria: /