Magia kryształów

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Aby praktykować tą magię potrzebne będzie kilka kamieni, kryształów lub kawałków metali. Współczesna nauka bardzo docenia kryształy. Cała technika poprzez telekomunikację po produkcję zegarków, urządzeń do ratowania życia opiera się właśnie na nich.
Kryształy, kamienie szlachetne i półszlachetne, a także zwykłe znajdujące się w przyrodzie, na polach, w lesie na plażach, mają w sobie wiele właściwości, a także specyficzną moc, i tylko czekają by ich użyć.

Czym jednak tak naprawdę jest magia kamieni? Czy kilka kamyków jest w stanie wpłynąć na nasza rzeczywistość? Kamienie, podobnie jak zioła, barwy liczby nie są obojętne. Kamienie są aktywnymi, silnymi narzędziami obdarzonymi energią, potrafiącą wywrzeć wpływ na Twój świat.
Kamieni można używać do polepszenia jakości życia, do budowania szczęśliwych związków, do otrzymania bogactwa.

 

 

Magia kryształu

Polecamy : Magiczne pojęciaMagia małżeństwa Magia to nie cudaMagia a Nauka Rytuały-magia Magia i czary Magiczna kula Historia MagiiMagiczne zioła

Magia kamieni jest zbudowana na prostej zasadzie, co pozostałe gałęzie magii naturalnej, a jej efekty są bezpośrednie. Stosowanie kamieni w magii wyzwala ukrytą w nich energię i pozwala na jej ukierunkowanie. Moc ta jest dostępna dla wszystkich, wszystkich kamienie w pewnym momencie staja się narzędziem służącym do polepszenia swojego komfortu życia.

Wybierając dla siebie kryształ, trzeba być uzbrojonym w cierpliwość. Nie wybieramy go szybko, tylko powoli zastanawiamy się czy do nas przemawia czy nie. Każdy kryształ ma różne funkcje, tez warto zwrócić na to uwagę, czego pragniemy, jaki mamy cel. Kryształy powinny być małe by można je było mieścić w dłoni.

Istnieje prastara technika wzbudzania kryształu lub wzbudzanie mocy w krysztale. Wzbudzanie takie ma starą legendę, która mówi o tym, iż najlepiej w noc pełni Księżyca wejść nago do naturalnego zbiornika wodnego. W ręku trzymamy kryształ, którego moc chce się wzbudzić. Można uderzyć kryształem trzy razy w wodę, lub o inne kamienie, ale tak by nie uszkodzić kryształu. Dzięki tej technice budzi się numen ( duch, świadomość) w nowo nabytym krysztale.
Wedle starodawnych wierzeń wszystkie klejnoty posiadają magiczną moc związaną z gwiazdami.
Kształt klejnotu jest bardzo ważny w przypadku magii. Kamienie spiczaste, jak np. kwarc czy ametyst, to emitery energii. Z kolei kamienie okrągłe to zbiorniki, tworzące pola energetyczne.

Szczególnymi kryształami są kryształy kwarcu, które są bardzo popularne i znajdują zastosowanie w całej właściwie dzisiejszej technice.
Oprócz tego służą do leczenia, bioterapii, akupunktury, magii. Biały, czyli przezroczysty kwarc jest znany ze swoich właściwości stymulujących siły i zdolności psychiczne, w tym przepowiadanie przyszłości.

 

 

 

Kategoria: /