Astrologiczny przewodnik po podrywaniu

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Mężczyzna spod znaku Barana

Jak go zdobyć?

Mężczyzna ten nie jest łatwy do zdobycia. Lubi kobiety z poczuciem humoru, a nawet i z ciętym dowcipem. Nie znosi monotonii w relacji, ani krytyki pod jego adresem. Najskuteczniejsza na niego taktyka to przystawanie na jego propozycje, nawet te z pozoru szalone.

Mężczyzna ten lubi czuć, że zdobywa kobietę. Lepiej jest jednak wstępnie wyrazić pewne przyzwolenie dla jego planów, a później łagodną perswazją wiele mu wytłumaczyć, niż od razu wszystko negować. Nie lubi płaczliwych kobiet.

Jak kocha?

Baran swoich uczuć nie uzewnętrznia zbyt często. Chętnie nadaje ton w swoim związku, ale jest bardziej bliskim przyjacielem niż czułym kochankiem. Ciężko będzie mu odgadnąć miłosne pragnienia kobiety. Trzeba zatem mu jasno i klarownie powiedzieć, czego od niego oczekujesz i co sprawia ci przyjemność.

Jak go utrzymać przy sobie?

Nie wolno dopuszczać do długotrwałych okresów monotonii w waszej relacji. Warto umieć robić mu niespodzianki i być kobietą bardzo przebojową. Gdy coś mu się nie powodzi staje się drażliwy i nerwowy. Wówczas trzeba mu ustąpić i przeczekać burzę.

Jako kobieta musisz być też wyrozumiała i tolerancyjna dla jego gier i flirtów z innymi kobietami. Dzięki temu czuje dalej że jest prawdziwym mężczyzną. Nie przejmuj się jego dziwnymi planami ,zachciankami i gadaniem, a długo ze sobą będziecie.

Przyjazne znaki

Świetnie czuje się w towarzystwie Strzelca i Wagi, podobnie jak Ryb i Wodnika. Intryguje go Lew i Koziorożec, ale mimo tego nie chce się z nimi wiązać na stałe. Bywa również pod silnym urokiem Barana i Skorpiona, ale to byłyby relacje zbyt destruktywne w swej namiętności.

 

Mężczyzna spod znaku Byka

Jak go zdobyć?

Zdobycie Byka nie powinno być takie trudne. Lubi on podróże i zmianę otoczenia, ceni inwencję i zaradność partnera. Nie lubi zbyt długo czekać na kobietę. Jest wrażliwy na komplementy i pieszczoty. Z natury jest oszczędnym człowiekiem i to samo ceni sobie u partnerki.

Jak kocha?

Jest to najwierniejszy mężczyzna z całego zodiaku. Jako mężczyzna ma czasami poromansować z kobietą, lecz nie chce burzyć obecnego układu dlatego w większości wypadków rezygnuje.

Kocha niezmiennie, lubi w miłości porządek ,równowagę i uczciwość.

Jak go utrzymać przy sobie?

Dla niego najważniejsza jest stabilizacja i poczucie bezpieczeństwa uczuciowego. Wtedy jest wesoły, szczery i przymyka oko na wszelkie niedoskonałości u kobiety. Gdy wpada w zły nastrój, lepiej mu ustąpić.

Przyjazne znaki

Lepiej dla niego jeśli nie będzie wiązał się ze Skorpionem, Wagą, Lwem czy Bykiem. Dobre związki może natomiast tworzyć z Rakiem, Panną, Koziorożcem czy Rybą.

 

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt

Jak go zdobyć?

Aby go zdobyć trzeba naprawdę dużo cierpliwości, gdyż bardzo lubi swoja swobodę i niezależność.

Nie jest zbytnio skłonny wchodzić w jakieś poważniejsze relacje partnerskie. W partnerce będzie cenił głównie charakter, intelekt i niezależność. Oczekuje czułości i szczerości. Warto go zadziwiać, bo tylko dzięki temu pomyśli o zaangażowaniu.

Jak kocha?

W miłości nie chce się nudzić. Nie umie być namiętnym, bo to nie jego specjalność. Bardzo ceni sobie porozumienie dusz niż ciał. Lubi jednak pieszczoty i czułe słówka, często o zabarwieniu erotycznym. W życiu zdarza mu się kochać wiele kobiet, więc miej świadomość, że nie będziesz pierwsza, ani może nawet ostatnia.

Jak go utrzymać przy sobie?

Nie jest on zbytnio wierny. Nic nie poradzić nawet jeśli będziesz robiła mu sceny. On pragnie towarzystwa, a tego wg niego nie możesz go pozbawić. Miewa swoje kaprysy, ale także i gesty szlachetności.

Przyjazne znaki

Najlepiej dogaduje się z kobietami spod znaku Wodnika, Wagi i Bliźniąt. Pociąga go także kobiety spod znaku Lwa i Barana. Lepiej by unikał Strzelca, Panny czy Ryby.

 

Mężczyzna spod znaku Raka

Jak go zdobyć?

Szuka kobiety subtelnej, romantycznej o spokojnym usposobieniu. Pragnie kobiety która go wysłucha, doradzi i pocieszy. Powinna być dla niego czuła i opiekuńcza. Niech go jednak ;lepiej nie pyta dlaczego mu się zmienił humor. Nastroje Raka trzeba zostawić w spokoju i nie analizować ich. Raki tak po prostu już tak mają.

Jak kocha?

Rak jest z natury namiętny, ale trochę nieśmiały. Sprawy miłosne traktuje bardzo poważnie i raczej nie lubi przelotnych romansów. Ma bardzo wiele różnego rodzaju zachowań miłosnych, od ciepłego i czułego przyjaciela, do ostrego kochanka.

Jak go utrzymać przy sobie?

Do pełni szczęścia jest mu potrzebna kobieta czuła i delikatna na co dzień. Jest bardzo wrażliwy na wszelkie przejawy zbytniej ostrości i wulgarności. Warto dobrze poznać jego rodzinę i przyjaciół. Sprawiaj wrażenie, że decydujący głos zawsze należy od niego.

Znaki przyjazne

Najlepsze szanse mają u niego kobiety spod znaku Wodnika, Ryb, Byka i Panny. Z Wagą i Koziorożcem będzie mu się najciężej dogadać.

 

 

Mężczyzna spod znaku Lwa

Jak go zdobyć?

Zdobywają go kobiety inteligentne i zmysłowe. Dobrze jest, gdy kandydatka do jego serca potrafi zwracać na siebie uwagę otoczenia, np. sposobem ubierania się, urodą, figurą, elokwencją.

Wtedy staje się dumny jak paw, i chce już taką Panią przy sobie przytrzymać.

Warto go doceniać i dowartościowywać. Nie wolno czynić mu uwag, ani nie rywalizować z nim, szczególnie w towarzystwie.

Jak kocha?

Stara się być namiętnym i czułym partnerem. Nie lubi kobiet dominujących w sferze intymnej, za co uwielbia najmniejsze nawet komplementy w tym względzie i zapewnienia, że jego pieszczoty sprawiają ci przyjemność.

Jak utrzymać go przy sobie?

Będziesz musiała okazywać wyrozumiałość i tolerancję dla jego nie zawsze racjonalnych zachowań. Powinnaś tez być przyjacielem i duszą towarzystwa. Nie znosi krytyki, mimo iż nie zawsze jest taktowny, ani rozsądny. Możesz tez umiejętnie podpowiadać mu pewne pomysły tak, aby uznał je za swoje.

Znaki przyjazne

Najszczęśliwsze związki może stworzyć ze Strzelcem, Baranem, Wagą i Lwem. Omijać trzeba Skorpiony, Wodniki i Byki.

 

Mężczyzna spod znaku Panny

Jak go zdobyć?

Przez dość długi czas mężczyzn spod tego znaku interesują bardziej przelotne miłostki niż prawdziwe miłosne związki. Dlatego najpierw trzeba zdobyć jego przyjaźń, okazać mu zainteresowanie.

Jak kocha?

To bardziej teoretyk niż praktyk. W stosunku do swoich rówieśników spod innych znaków jest trochę opóźniony pod względem erotycznym. Tak naprawdę dopiero w wieku dojrzałym wie czego chce. Jest jednak stały i wierny w uczuciach jeśli już się z kimś zwiąże.

Jak utrzymać go przy sobie?

Odpowiada mu kobieta zrównoważona i kulturalna. Jest przeciwnikiem kłótni i scen. Nie przeciwstawiaj się jego zamierzeniom, ale staraj się drogą perswazji wpłynąć na jego rok myślenia.

Staraj się interesować jego hobby i stworzyć w związku jakieś wspólne zainteresowanie.

Znaki przyjazne

Dobrymi partnerkami będzie kobiety spod takich znaków jak- Byk, Skorpion, Koziorożec i Panna.

Nie powinien wiązać się ze Strzelcami, Bliźniętami i Rybami.

 

Mężczyzna spod znaku Wagi

Jak go zdobyć?

Oprócz atrakcyjności zewnętrznej, mężczyzna ten szuka u kobiety zalet umysłu. Lubi też, żeby i okazywać mu wyłącznie zainteresowanie i uznanie dla jego pasji i sukcesów. Używaj jak najmniej słów potocznych, banalnych i prostackich, a zdobędziesz jego uznanie.

Podziwia kobiety inteligentne oraz tajemnicze, które musi długo analizować.

Jak kocha?

Trudno jest mu kochać głęboko i niezmiennie. Kobiety często próbuje traktować jako obiekt do rozładowania emocji i popędu. Jeśli mu się to nie udaje, to uważa, że są oziębłe i szuka następnych.

Potrafi kochać, ale rzadko się angażuje bojąc się zranienia i ubezwłasnowolnienia.

Jak go utrzymać przy sobie?

Aby dobrze czuł się w stałym związku, należy mu zapewnić spokój i harmonię. Nie cierpi zamętu i chaosu w relacji. Nie znosi zmiany sytuacji, zmiany zachowania partnera. Dla niego ważna jest stabilizacja i wzajemne zaufanie.

Znaki przyjazne

Dobrym dopasowaniem są takie znaki jak – Strzelec, Wodnik i Waga. Gorzej z Rakiem i Rybami. Zbyt ostre charaktery nie stworzą szczęśliwych relacji z Wagą.

 

Mężczyzna spod znaku Skorpiona

Jak go zdobyć?

Istnieje przekonanie że Skorpiona nie da się zdobyć, bo to on zdobywa. Mimo to, warto próbować oczarować go swoim wdziękiem i nieśmiałością. Warto również w mniej istotnych sprawach mu ustępować, ale musisz się tez i w niektórych postawić. Pozornie może go to oburzyć, ale w głębi serca zafascynujesz go tym.

Jak kocha?

Jest bardzo zazdrosnym człowiekiem. Wymaga bezwzględnej wierności. Sam natomiast nie jest stały w uczuciach, gdyż zbyt pociąga go płeć przeciwna. Takie myślenie niestety jest egoistyczne, ale on tak nie uważa. Jego przeżycia są bardzo powierzchowne i szybko przechodzi nad nimi do porządku dziennego.

Zakochanej kobiecie może dać chwile wielkiego szczęścia, ale też i nie oszczędzi przykrych scen.

Jak utrzymać go przy sobie?

Jest to bardzo ciężkie zadanie, gdyż jest trudnym człowiekiem do życia. Trzeba mu ustępować i niekiedy znieść wiele przykrości, ale również wygrać z konkurentkami. Sprzeczki ,dąsanie się, obrażanie nie pomoże. Jeśli chcesz ze Skorpionem być musisz być elastyczna i tolerancyjna.

Znaki przyjazne

Jeśli tego chce, potrafi współżyć z każdym znakiem, a jeśli nie jest zainteresowany, to żaden znak nie jest uprzywilejowany.

 

Mężczyzna spod znaku Strzelca

Jak go zdobyć?

Nie łatwo jest go usidlić. Trzeba najpierw pozyskać jego zaufanie. Największe szanse mają kobiety zrównoważone, inteligentne i szczere. Musisz przekonać go, że jesteś odpowiednia towarzyszką na wspólne życie. Warto zachwycać się również jego pasjami.

Jak kocha?

Cechuje go aktywność, zdecydowanie ale również ciepło i delikatność. Nie dąży do celu na siłę, postępuje zależnie od sytuacji. Uważa iż podstawą związku jest więź duchowa, a nie fizyczna, dlatego często pozwala sobie na uboczne flirty.

Jak utrzymać go przy sobie?

Trwały związek może tworzyć tylko z kobieta pozbawioną zazdrości, a taką niestety nie jest łatwo znaleźć. Przelotne miłostki i flirty traktuje jedynie jako miły przerywnik, ale burzy tym stabilność swojego związku. Skuteczniejsza jest metoda ograniczonej tolerancji niż ostre reagowanie na każdy przejaw nielojalności.

Znaki przyjazne

Najlepiej dogaduje się z Baranem, Lwem, Wagą a nawet z lekką wersją Skorpiona.

 

Mężczyzna spod znaku Koziorożca

Jak go zdobyć?

Do tego mężczyzny trzeba podchodzić delikatnie i bardzo subtelnie. Podobają mu się kobiety inteligentne, wrażliwe i spokojne. Nie lubi gdy kobieta mu się narzuca. Ma często dużo kompleksów, dlatego może iść mu dość powolnie podrywanie kobiety. Lubi, gdy kobieta okazuje mu zainteresowanie oraz podziwia jego walory umysłowe i umiejętności praktyczne.

Jak kocha?

Przez dość długi czas może być onieśmielony. Wiele zależy od postawy i inicjatywy kobiety. Nie należy tez go ciągnąć do wyznań uczuciowych, bo może spanikować i uciec. Zawsze zachowa dla siebie enklawę intymności i niech tak pozostanie.

Jak go utrzymać przy sobie?

Wymaga to dużo cierpliwości i odwagi. Lubi życie uporządkowane i zaplanowane. Spontaniczność nie jest jego mocną stroną, i burzy jego wewnętrzny spokój. U swojej partnerki życiowej szuka inteligencji, czułości i zdrowego podejścia do życia.

Znaki przyjazne

Umie porozumieć się z Rybami, Bykami, Pannami i Koziorożcami. Niewskazane znaki to Baran, Lew i Strzelec.

 

Mężczyzna spod znaku Wodnika

Jak go zdobyć?

Szuka kobiety nieskomplikowanej i gotowej mu się podporządkować. Pragnie dominować w tej relacji i decydować za dwoje. Partnerka powinna pasjonować się sprawami, które jego fascynują, lub mieć własną pasję życiową, wtedy ją bardziej docenia. Ma być fascynująca, bystra, i zabawna.

Jak kocha?

Życie erotyczne bardziej traktuje w wymiarze duchowym niż fizycznym. Miewa romanse, i to czasami dużo ,ale jeśli kocha to nie za fizyczność tylko za połączenie dusz i ciał.

Potrafi kochać, gorzej jednak jeśli zostanie uczuciowo zraniony. Może cierpieć i przeżywać to latami, nie umiejąc ułożyć sobie życia z kimś innym.

Jak utrzymać go przy sobie?

Nie jest łatwym partnerem. Cechuje go wysoka inteligencja i błyskotliwość, ale także brak zmysłu praktycznego. Kobieta musi spełniać rolę jego doradczyni i opiekunki. Wodnik jest mniej odporny psychicznie, to wszelkie sprzeczki przeżywa bardziej niż inni.

Znaki przyjazne

Najłatwiej znajduje wspólny język z osobami spod znaku Wagi, Bliźniąt i Strzelca. Nie powinien natomiast wchodzić w stałe układy z Rakiem ,Skorpionem i Rybami.

 

Mężczyzna spod znaku Ryb

Jak go zdobyć?

Jego wrażliwa psychika wymaga czułości i opieki. Jest czuły na szlachetne gesty i wyrazy uznania dla swoich umiejętności. Kobieta o silnym charakterze może bez trudu nim kierować. Jeśli jednak Ryba to zauważy, że jest manipulowany, szybko zmieni obiekt zainteresowania.

Na początku znajomości bądź tajemnicza kobietą, wyrozumiała i dyskretną, schlebiaj również jego upodobaniom i staraj się wzbudzić zaufanie oraz wydawać mu się osoba bardzo pomocną.

Nie czekaj zbyt długo na inicjatywę z jego strony, ale weź sprawy w swoje ręce.

Ryba jest trochę skomplikowana, gdyż to co mówi często nie odzwierciedla tego co czuje i myśli. Jeśli jednak będziesz chciała go zdominować wiedz, że on od Ciebie ucieknie, szybciej niż Ci się wydaje.

Jak kocha?

Na co dzień jest ciepły, wrażliwy i troskliwy, ale bardzo emocjonalny. Ma zmienne nastroje które trzeba szanować. Fundamentem związku uczuciowego jest dla niego porozumienie dusz, a nie miłosne igraszki.

Jak utrzymać go przy sobie?

Ze względu na jego zmienności myślenia, jest trudnym kompanem do życia i ciężko jest go przytrzymać przy sobie. Potrzebne jest naprawdę dużo wytrzymałości i wyrozumiałości. Ponieważ lubi życie urozmaicone, powinnaś mu w tym towarzyszyć, gdyż łatwo ulega wpływom otoczenia. Pragnie poznawać nowych ludzi, i mieć nowe sympatie, dlatego trzeba jego zapędy neutralizować swoją obecnością.

Znaki przyjazne

Kobiet powinien szukać dla siebie w znakach Raka, Skorpiona i Koziorożca.

Kategoria: /