Twój horoskop urodzeniowy

Tarot odkrywa przyszłość.

Witam Państwa na mojej stronie. Moją pasją jest wróżenie  z kart Tarota od wielu lat. Wróżbami z kart tarota oraz jego możliwością widzenia przyszłości zainteresowałam się jeszcze w szkole sredniej. Podtawowych tajników nauczyła mnie moja ciotka,która jest doświadczoną wróżką. Moje wróżby są również oparte na numerologi i runach. Wróżby runiczne są również mi bardzo bliskie i daja one bardzo czysto obraz przyszłości..

Horoskop Urodzeniowy Urodzinowy


Czy można faktycznie mówić o osobowości danego znaku zodiaka? Czy przyszłość człowieka rzeczywiście uzależniona jest od momentu narodzin?

Badacze zgromadzili blisko 30 tysięcy dat urodzenia i analizowali każdy przypadek. Początkowo nie znaleźli żadnych ważnych zależności. Wyszło jednak twierdzenie, że czas urodzenia dziecka ściśle odpowiada czasowi urodzenia jednego jego przodków.

Wzięto 16 tysięcy dat urodzenia i każdą z nich połączono z odpowiednimi danymi o poziomie aktywności geomagnetycznej. Okazało się, że dzieci urodzone w dniach, w których występowały zaburzenia magnetyczne, wykazują 2,5 razy więcej dziedzicznych cech planetarnych niż dzieci urodzone w dniach spokojnych.

To właśnie Gebelin udowodnił wpływ planet na życie człowieka, czego wcześniej nikomu się nigdy nie udało dokonać w takiej skali. Jesteśmy różni, ale ludzie urodzeni w tym samym czasie mają podobne charakterystyki, chociaż zmienione poniekąd własnościami genetycznymi, wpływem otoczenia, kulturą.


Astrologia nie mówi, ze osoba, która urodziła się w określonym czasie ma przypisaną określoną charakterystykę. Wskazuje ona jedynie skłonności, które mogą się w niej rozwinąć zależnie od cech genetycznych i wpływów zewnętrznych.

Astrologia zodiakalna może zatem dać tylko uogólnioną charakterystykę poszczególnych typów ludzkich.

Wróżby z miesiąca urodzenia

Przy wróżeniu z miesiąca urodzenia, odgrywają ważną rolę planety: Słońce, Merkury, Wenus, Mars, Jupiter, Saturn i Księżyc. Głównie Księżyc wywiera największy wpływ na bieg losów ludzkich. Prawie tak samy wpływ posiada Słońce. Wynika to przede wszystkim stąd, że w dniach słonecznych czujemy się o wiele weselszymi i szczęśliwymi niż w dniach ponurych. Umysł ludzki jest przygnębiony, jeżeli nieobecnośc słońca trwa dłużej.

Merkury działa na człowieka niekorzystnie, czyniąc go niespokojnym.

Mars czyni charakter człowieka kłótliwym, a nawet lubiącym kłótnie

Saturn jest najbardziej szkodliwy ze wszystkich planet.

Jowisz natomiast posiada wpływ dobry, a Wenus najlepszy wpływ.

Mężczyzna urodzony np. Pod konstelacją Wenery, Marsa i Słońca, powinien byc szczęśliwy w miłości. Według astrologii najszczęśliwszą godziną urodzenia jest czas od 11 do 12 w południe. Szczególnie zaś szczęśliwe dla dziecka jest gdy rodzi się między 23 a 27 czerwca między godziną 11 a 12 w południe.

Dzieci urodzone w godzinach przedpołudniowych są szczęśliwsze w późniejszym życiu i prędzej dochodzą do celu niż urodzone po południu.  Dzieci urodzone przed południem są zazwyczaj panami siebie, ludźmi niezależnymi, podczas gdy dzieci urodzone wieczorem pracują dla innych. Najgorsze godziny są od 12 do 2 w nocy
Dzieci urodzone miedzy 2 a 8 rano, są bardzo ambitne i dążą w późniejszym życiu do najwyższych stanowisk społecznych.

 

STYCZEŃ

 

Dzieci urodzone w pierwszym miesiącu roku są zdolne i inteligentne, wcześnie poznają swoją wartośc, są często niezależni i żywego temperamentu. W późniejszych latach bywają panami świata, i łatwo się obrażają. Ludzie ze stycznia są wielbicielami natury i podróżnikami. Bywają miłośnikami literatury i sztuki. Mężczyźni którzy zdecydują się na ślub, powinni brac go w czasie pełni księżyca. Kobiety styczniowe są dobrymi gospodyniami i matkami. Mężczyźni mają wiele ambicji ale mało talentu. W większości jednak są ludźmi pracowitymi, którzy dochodzą do wielkich majątków i są szczęśliwi w związkach małżeńskich.

 

LUTY

 

Osoby urodzone w lutym są skłonne do podróży, rozwijają się właśnie przez podróżowanie. Miewają często płoche, czasem lekkomyślne usposobienie, w końcu jednak osiągają szczęście na obcej ziemi. Często znają się na ludziach i posiadają cenny przymiot sądzenia rzeczy według jej istotnej wartości.
Lubią zabawy towarzyskie. Bywają wiernymi w miłości. Mężczyźni urodzeni w lutym mają dużo siły żywotnej, grają, jeżdżą konno. Dziewczyny bywają dobrymi żonami, złymi wdowami. Często zmieniają stan małżeński. Kobiety uwielbiają książki, czasami bywają piękne, dystyngowane, stanowcze.
Wszyscy urodzeni w lutym powinni nosi ametyst, co przyniesie im korzyśc i ochroni od zmartwień.

 

MARZEC

Osoby urodzone w marcu są przezorne i za dużo myślą, są oszczędne, z pieniędzmi obchodzą się skrzętnie i myślą o zabezpieczeniu przyszłości, są równe, sprawiedliwe i honorowe. W zależności od ustawienia planet mają gorączkowe usposobienie, wybuchają łatwo ale nie na długo. Merkury, Jowisz i Wenus są dobrymi planetami dla urodzonych w marcu. Osoby urodzone pod Marsem i Saturnem mogą miec ciężkie życie.
Kobiety urodzone w marcu są pełne życia, jako żony bywają zazdrosne i zaborcze. Dla mężczyzn bywają przychylne i umieją przed nimi ukrywa swoje wady. Mężczyźni urodzeni w tym miesiącu bywają dobrymi matematykami, robią dobre interesy handlowe. Niektórzy jednak bywają niezdecydowani, mimo tego żeniąc się wcześnie.
Urodzeni w marcu powinno nosi rubin.

 

KWIECIEŃ

 

Dla osób które urodziły się w kwietniu Jowisz i Wenus są najszczęśliwszymi planetami. Nów jest szczęśliwą przepowiednią dla noworodków urodzonych w kwietniu.  Urodzeni w tym miesiącu bywają rozumni, śmiali, ambitni. Posiadają wiele cech by osiągną życiowy sukces. Lubią muzykę, taniec, i wszelakie rozrywki towarzyskie. Bywają dowcipni i żartobliwi.
Panowie urodzeni w kwietniu uczą się za młodu czegoś pożytecznego, w starości zaś miewają dobre dochody. Rzadko kiedy miewają chęc zawierania związków małżeńskich.
Kobiety urodzone w kwietniu są pięknymi kobietami, lubią jednak się awanturowac, co często przynosi im duże szkody.
Wszyscy urodzeni w kwietniu powinni nosic diament, który jest symbolem czystości i niewinności będzie strzegł ich na drodze życia.

 

MAJ

Osoby urodzone w maju są szlachetne, zdecydowane, i bywają serdecznymi przyjaciółmi lub zaciętymi wrogami. Duża ilośc osób urodzonych w maju zajmuje się literaturą i nauką.
Małżeństwa zawierane przez urodzonych w maju są szczęśliwe i cieszą się liczną gromadką dzieci.  Mają zapewnione często materialne powodzenie. Wenus jest dla nich szczęśliwą planetą. Są najczęściej wesołego usposobienia, zyskują wielu przyjaciół, nigdy jednak nie będą bardzo bogaci.
Mężczyźni urodzeni w maju są pilni, sumienni, ale czasami bywają egoistami.

 

CZERWIEC

 

Osoby urodzone w czerwcu są ruchliwi, czynni zawodowo, mają niespokojną energię którą starają się uzewnętrznic. Ich życie to mieszanka dobra i zła. Zmiennośc i burzliwośc życia to główna charakterystyka ich życia.  Jowisz i Wenus wywierają zły wpływ na brunetów, ale bardzo dobry na blondynów.
Dziewczęta urodzone w czerwcu są narzucające się w miłości i wychodzą wcześniej za maż
Damy łączą w sobie kobiecą łągodnośc z męską stałością. Lubią pieniąsze ale nie zawsze je posiadają.
Osoby urodzone w czerwcu powinny nosic Agatm który zapewni im zdrowie i długie życie.

 

LIPIEC

Osoby urodzone w lipcu mają wiele szczęścia. Osoby te powinny na małym palcu lewej ręki nosic gładki, złoty pierścionek. Mężczyźni urodzeni w pierwszej połowie miesiąca nie mają wielkiego szczęścia, gdyż bywają zbyt wywyższający się, dużo mówią a nic nie robiąc. Kobiety są żądne wiedzy i nauki. Bywają złymi gospodyniami domowymi.
Jeśli konstelacja planet będzie dobra  to osoby urodzone w lipcu mogą osiągnąc szczyty.

 

SIERPIEŃ

 

Urodzeni w sierpniu bywają weseli, kochliwi, skłonni do zmysłowości i lekkomyślności. Mężczyźni bywają zazdrośni, jednak urodzeni w pierwszej połowie miesiąca umieją panowac nad tym uczuciem. Spotyka ich wiele nieszczęśc w miłości, ponieważ zbyt łatwo się zakochują.
Kobiety mają wiele przykrości do zwalczania w miłości, nie chcą jednak pozostac pannami, więc wychodzą za mąż za pierwszego lepszego.
Urodzeni w sierpniu powinni nosi na szyi lub w pierścionku korale

 

WRZESIEŃ

 

Urodzeni w tym miesiącu muszą uważa na podejmowanie ważnych życiowych decyzji. Często spędzają życie w zaciszu, co powoduje że się nudzą i nie mają większych planów na przyszłośc. Bywają spokojni, zadowoleni. Urodzeni pod znakiem Wenery, Marsa i Saturna skłonni są do pożądliwości i kłótni.  Są miłośnikami sztuk pięknych i muzyki, bywają także dowcipni.  Zwykle miewają mało dzieci .Zawsze znajdują szczęście w małżeństwie. Mężczyźni urodzeni w tym miesiącu często dają złe rady ,dlatego nie warto ich słuchac. Damy bywają intrygantkami. Mają pasję do psów, kotów i innych zwierząt. Często zostają starymi pannami.

 

PAŹDZIERNIK

 

Osoby urodzone w październiku mają życie długie, czynne i bardzo ciekawe. Mają dobrą głowę do robienia interesów, otrzymują pomyślne rezultaty w prowadzonym przez nich handlu czy interesie. Są staranni, przewidujący, i umieją sobie radzi w każdej chwili. Mężczyźni w młodości bywają niestali, z biegiem lat przychodzi jednak rozum i wówczas bywają wybornymi mężami i ojcami. Pełnia jest dla nich szczęśliwa, dlatego w czasie pełni powinni załatwiac wszystkie interesy. Kobiety urodzone w tym miesiącu bywają szczęśliwe w wyborze męża.
Osoby urodzone w październiku powinni nosic przy sobie opal.

 

LISTOPAD

 

Osoby urodzone w listopadzie są często wyrachowane, wiedzą czego chcą. Musza uważa na wybór małżonka.
Jeżeli Wenus lub Merkury panowały w chwili urodzenia, to małżeństwo będzie szczęśliwe i miec będzie dużo dzieci. Urodzeni w listopadzie łatwo się unoszą i gniewają, mają trochę gorący temperament, umieją się jednak szybko opamiętac. Urodzeni w drugiej połowie miesiąca są stateczni, okazują wiele godności w postępowaniu i umieją w porę milczec. Panie mają charakter szlachetny, są bardzo zgodne.
Osoby urodzone w listopadzie powinny nosic magnes.

 

GRUDZIEŃ

 

Śmiałośc, stanowczośc, energia są charakterystycznymi cechami osób urodzonych w tym miesiącu. Osoby te bywają miłe, litościwe, dobrego serca, przystępne, dobroczynne. Osoby urodzone w grudniu nie powinny zaślubia osoby urodzone pod znakiem Byka, natomiast konstelacja Jowisza jest dla nich bardzo korzystna.
Kobiety urodzone w grudniu są skłonne do rozrzutności, zbytku, są jednak wierne i bywają dobrymi gospodyniami domowymi.
Urodzeni w grudniu powinni nosi srebrny pierścień na palcu. .

..


Magiczna sił zaklęć miłosnych.

Wróżby miłosne to mój konik. Portafię postawić horoskop miłosny na okreslony czas podpierajac się również tarotem.  Można zadawć mi pytania z każdej sfery życia, zarówno uczuciowej jak również materialnej. Odpowiaqdam na pytania dotyczące miedzy innymi: miłośi, przyjaźni, finansów,  życia zawodowego, możesz  pytac o swoją rodzine znajomych, bliskich Ci osób.  Zdecydowanie nie odpowiadam na pytania dotyczące: gier losowych, czyjejś śmieci lub choroby. Używam tarota wyłącznie do dobrych wróżb. Staram się za kazdym razem wyczerpujaco odpowiedzieć na pytania. Aby dowiedziec się jak zamówić u mnie wróżbe z kart tarota proszę udać się do działu zamów wróżbę.


Tarot codzienny

Tarot stanowi rodzaj wędrówki do wewnątrz nas samych.

W wielu starożytnych religiach i wielu kulturach istniały techniki medytacyjne. Dziś posiadamy dostęp do wielu technik z których możemy skorzystać. Najważniejsze by odkryć metodę, która przynosi rezultaty. Należy regularnie ją praktykować by wydobyć z siebie schemat medytacji. Jednocześnie rozwiniesz swoją świadomość intuicyjną i wrażliwość.