Poznaj swój horoskop tygodniowy z kart tarota - Twojeprzeznaczenie.pl

| |

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Horoskop na tydzień

W tym tygodniu oczekuj prezentu od bliskiej ci osoby. Miło spędzisz ten czas na przygotowania do spotkań rodzinnych. w finansach uważaj by za dużo nie wydać. Panuj nad emocjami, by one nie przysłoniły Ci obrazu rzeczywistości.

Baran 21 III 20 IV
W tym tygodniu oczekuj prezentu od bliskiej ci osoby. Miło spędzisz ten czas na przygotowania do spotkań rodzinnych. w finansach uważaj by za dużo nie wydać. Panuj nad emocjami, by one nie przysłoniły Ci obrazu rzeczywistości.


Byk 21 IV -21 V

Ten tydzień będzie dość ekscytujący pod wieloma względami. Pamiętaj by swoim zachowaniem nie urazić bliskiej Ci osoby. w pracy wiele wyzwań i obowiązków. Koniec tygodnia natomiast zapowiada się spokojnie.


Bliźnięta 22 V- 21 VI

To będzie bardzo spokojny i monotonny tydzień. brak apetytu na życie będzie Ci doskwierać, Pod koniec tygodnia będziesz zmuszony do wysiłku intelektualnego i fizycznego. W miłości spokój i stagnacja


Rak 22 VI- 23 VII

Decyzje które będziesz musiał podjąć będą bardzo ważne dla najbliższych miesięcy. Nie panikuj, pomocny może być twój przyjaciel, który wskaże ci drogę
Pod koniec tygodnia zasłużony odpoczynek w gronie najbliższych

 

Lew 24 VII- 23 VIII

Postaraj się szybko wywiązywać się z obowiązków Ci powierzonych. Odstawianie tych rzeczy na później może skomplikować Ci następne tygodnie. Postaraj się nie zapomnieć o miłości i spędzić miło czas w weekendowe popołudnie.


Panna 24 VIII- 23 IX

Nie wszystko wydaje się takie beznadziejne jak Ci się wydaje. Większość twoich małych problemów rozwiąże się właśnie w tym tygodniu. Bądź wyrozumiały dla innych. Nie każdy rozumie twoje podejście do niektórych spraw.
  

Waga 24 IX- 23 X

Dopilnuj wszystkich spraw z przeszłości. Możliwe, że to będzie dobry czas na odnowienie dawnych stosunków. W pracy dość dużo zajęć, ale nie będziesz narzekać.
Pilnuj zdrowia by koniec tygodnia nie doprowadził do wizyty u lekarza.


Skorpion 24 X- 22 XI

To będą piękne chwile spędzone wśród najbliższych. Także w miłości wiele niespodzianek i czułych słówek. Oczekuj wiadomości od osoby dawno nie widzianej. W pracy dość dużo obowiązków, ale świetnie sobie z nimi poradzisz.
 

Strzelec 23 XI- 22 XII

To będzie dobry czas na zakupy. Mimo iż nie będzie za wiele do wydania, to zrobisz dobry zakup jakiś rzeczy. W miłości postaraj się zrozumieć partnera i dać mu to czego pragnie. Pamiętaj o najbliższych z rodziny. Zadzwoń do nich i zaskocz ich mile swoim głosem.


Koziorożec 23 XII – 20 I

Jedyne co powinieneś w tym tygodniu robić to mieć oczy szeroko otwarte. Koło nosa może przejść Ci intratny interes lub ciekawa i fascynująca osoba. Nie miej głowy w chmurach i skup się.
 

Wodnik 21 I- 19 II

Postaraj się jak najwięcej odpoczywać, dobrze Ci to zrobi. W pracy, szkole stałe obowiązki i trochę nudy. Koniec tygodnia może okazać się pracowity. Czekają Cię zakupy, spotkania ze znajomymi i obowiązki codziennego życia.
 

Ryby 20 II- 20 III

Nie denerwuj się gdy coś Ci nie wyjdzie. Spróbuj od początku, dzięki temu dojdziesz do wyznaczonego sobie celu. W miłości burzliwie przez twoje rozkojarzenie. Uważaj na zdrowie w okolicach piątku.

 

Kategoria: /