Horoskop 2013 Wodnik

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Wodnik


Dla Wodnika może być to rok wzlotów i upadków. Większą uwagę powinien w tym roku poświęcić pracy, finansom i obowiązkom z tym związanych. Wodnik w miarę możliwości będzie używał życia, bawiąc się i zwiedzając nowe miejsca. Wodniki będące na uczelniach, w szkołach, będą musiały mocniej zwrócić uwagę na naukę oraz egzaminy. Jeśli tego nie przypilnują skutki mogą być opłakane. 

Dla Wodników w sędziwym wieku, zdrowie może być dla nich problematyczne. Szczególnie będą im dokuczać bóle stawów i problemy zdrowotne związane z wirusami. 

Praca - Jeśli Wodnik skupi się na pracy w 2013 roku, to odniesie sukces. Jeśli jednak nie będzie się do niej przykładał, będą same straty. A więc niektóre Wodniki zostaną zwolnione z pracy i będą musiały szukać czegoś nowego. Osoby samodzielne, swoje inwestycje będą planować w innych krajach. Wiele osób spod tego znaku będzie w podróżach, na wyjazdach związanych z interesami oraz odpoczynkiem.

Miłość – W życiu uczuciowym czekają Wodnika zmiany. Przeszłość należy oddzielić grubą kreską i iść w stronę nowych znajomości. Tyczy się to głównie singlów. Osoby w związkach mogą przeżywać kryzys ze względu na szorstką postawę Wodnika. Dla nowych par i nowożeńców będzie to cudowny okres szczęścia i spełnienia. 

Rodzina – W relacjach międzyludzkich najwięcej tarć może mieć z takimi znakami jak- Baran, Koziorożec, Byk, Panna i Rak. 

Finanse- Wodnik na ten rok będzie mieć zaplanowanych wiele projektów. Wszystko będzie zależeć od jego chęci i woli. Jeśli tylko skupi się mocno na nowych inwestycjach, czeka go bardzo pomyślny rok finansowy. 
Nie warto jednak wyjawiać swoich pomysłów innym, bo ktoś może Wodnika ubiec.

Witalność – Warto przestrzegać ścisłej diety. Wiele Wodników może mieć problemy z nogami. Medytacja będzie odgrywać wielką rolę w pozbyciu się napięcia z ciała. 

{jcomments on}

Kategoria: /