Horoskop 2013 Strzelec

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Strzelec


Strzelce powinny w tym roku starać się wyluzować. Zbytnie szaleństwa Strzelce mogą przypłacić kontuzjami i błędnymi decyzjami. Warto iść spokojnie przez ten 2013 rok, i z uśmiechem na twarzy. Strzelce będą obracać się wśród przyjaciół, najbliższych oraz partnera. W trudnych czasach takie osoby będą wsparciem dla Strzelców.


Praca- Nie ulega wątpliwości, że dla Strzelca w tym roku praca będzie niezwykle ważna. W pierwszych miesiącach roku, będzie bardzo intensywnie w sprawach zawodowych. Warto jednak wykorzystać ten czas i skupić się na pracy. W drugiej połowie roku będzie już trochę lżej, i wtedy wiele Strzelców znajdzie czas na odpoczynek i zabawę.

Miłość – Życie uczuciowe wielu singli spod tego znaku może przejść metamorfozę. Osoby samotne, przestaną być już takie samotne. Wiele mężczyzn spod tego znaku zdecyduje się na coś poważnego i będą to już związki na dalsze życie. Stworzenie silnej więzi miedzy sobą, będzie możliwe dzięki rozmowom, i wspólnym poznawaniu świata. Życie uczuciowe będzie na tyle wzbogacone, że Strzelec będzie mógł spokojnie powiedzieć, że jest szczęśliwy. Partner jednak będzie musiał dać trochę więcej swobody Strzelcowi, by on z czasem nie uciekł. 

Rodzina – W pierwszej połowie roku warto uważać na konflikty z rodziną, szczególnie rodzicami. Dlatego zaleca się zrównoważoną oraz dyplomatyczną rozmowę. Warto zachować swoje emocje pod kontrolą – przecież nikt nie musi wiedzieć, co tak naprawdę o danej sprawie myślisz.

Finanse- Na początku roku możliwe straty w inwestycjach, i ogólnie możliwe większe wydatki. Ktoś z bliskiej rodziny czy otoczenia w połowie roku będzie mieć poważny problem, możliwe, że zdrowotny, dlatego też Strzelec zajmie się tymi sprawami i odpuści jakaś intratną inwestycję czy propozycję zmiany pracy. Natomiast koniec roku dla wielu Strzelców będzie niezwykle szczęśliwy w finansach.  
Witalność- Poziom energii i koncentracji w 2013 roku będzie u Strzelców bardzo wysoki. W zdrowiu jednak warto zwrócić uwagę na problemy związane z biodrami, udami, układem nerwowym i reumatyzmem. Nie warto zwlekać, tylko szybko udać się do lekarze. 

{jcomments on}

Kategoria: /