Horoskop 2013 Skorpion

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Skorpion

Rok 2013 może być dla wielu Skorpionów zakłócony. Astralne wpływy wskazują, że ten rok będzie mieszaniną wzlotów i upadków. Większość roku będzie dla osób spod tego znaku bardzo emocjonalny. Jeśli przyjdą złe czasy będą mogły liczyć Skorpiony na swoich przyjaciół. Jeśli tylko będą wierzyć w siebie i swoje możliwości wszystko będzie przemawiać w tym czasie na ich korzyść. 
Warto unikać napiętych sytuacji w gronie ludzi, lepiej je rozładować śmiechem i wszystko obrócić w żart.


Praca- Środowisko pracy dla wielu Skorpionów będzie oazą spokoju. Większość osób w miejscu pracy będzie ci sprzyjać i odnosić się do Ciebie z szacunkiem. Osoby o ekstrawaganckim charakterze mogą jednak być niezadowolone ze stosunków z ludźmi z pracy. Najpierw Skorpion powinien zakończyć swoje obowiązki w pracy i w interesach by móc planować i wdrażać nowe pomysły. Będzie to pomyślny rok dla przedstawicieli tego znaku. Jeśli uwierzą w sobie ruszą do przodu i dokonają pozytywnych zmian.

Miłość – Miłość w tym roku będzie dla Skorpiona najważniejsza. Wiele przedstawicieli tego znaku będzie skłonna nawet rzucić wszystko, by tylko móc być szczęśliwym w tej sferze życia. Partnerzy będą wymagać od Skorpiona większego realizmu i odpowiedzialności. Zauważą, że ich partnerzy będą cały czas w emocjach, nie licząc się z konsekwencjami w innych sferach ich życia
Wiele singli znajdzie miłość swojego życia, i nie patrząc na nic zaangażują się bez pamięci. Jeśli jednak wyczują ze strony nowego partnera kłamstwo, szybko zmienią obiekt zainteresowania.

Rodzina – Skorpiony będą w 2013 roku bardzo podatne na gniew, będą bardzo ostre, namiętne o przenikliwym charakterze. Silny charakter pomoże w wielu sytuacjach kryzysowych w rodzinie. Jednak warto pamiętać by nie oskarżać nikogo i zrozumieć motywy postępowania pewnych ludzi.  Najlepiej będą zgadzać się z Bykami, Pannami, Skorpionami i Rybami. 

Finanse- Wiele Skorpionów tym roku będzie dużo wydawać pieniędzy. Początkowo będą mieć myśli by zacząć oszczędzać, ale to co zaoszczędzą szybko wydadzą na coś luksusowego. Wiele Skorpionów powinno zastanowić się nad zainwestowaniem gdzieś tych pieniędzy. Będzie to dobry rok na takie decyzje.

Witalność – Poziom energetyczny Skorpionów może się obniżyć w mają, czerwcu i lipcu, ale reszta roku zapowiada się przyjemnie. Niektóre Skorpiony mogą mieć problemy z cewką moczową i układem rozrodczym ( u kobiet)

{jcomments on}

Kategoria: /