Horoskop 2013 Ryby

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Ryby


Ryby zapamiętają rok 2013 jako szczęśliwy. Będą jednak zbyt mili dla otoczenia, co może spowodować, iż ktoś będzie chciał wykorzystać ich ciepło i dobroć. 
Dla niektórych Ryby będą osobami do przewidzenia, co ułatwi niektórym chęć kontrolowania nad nimi. 
Warto zachować dla siebie emocje, uczucia plany i postarać się zaufać tylko sobie i swoim osądom. 


Praca- Uważaj na to, co robisz w pracy, bo jeden mały błąd może spowodować lawinę nieprzyjemnych wydarzeń i wiadomości. Leniwe Ryby nie będą chwalone, więc lepiej uważać na prace i wywiązywać się należycie ze swoich obowiązków.

W drugiej połowie roku może dojść do wielu zmian w dziedzinie pracy dla ambitnych Ryb. Możliwy awans, podwyżka czy propozycja lepszej pracy. Warto wykorzystać sprzyjający los i pójść do przodu.

Miłość- Miłość od pierwszego wejrzenia nie jest dobra dla Ryby. Uważać trzeba na szybkie uczuciowe zawirowania. Może się wydawać, że Ryba się zakochała, ale to są złudne wyobrażenia, które szybko się ulotnią. Samotne Ryby będą spotykać wielu nowych ludzi. Ważne będzie przyciąganie intelektualne i obopólne zrozumienie, jeśli to Ryba uzyska, będzie mieć szanse na poważny i wartościowy związek. Wiele małżeństw może przeżyć drugą miłość.

Rodzina- W rodzinie będzie raczej spokój i równowaga. Dla Ryb rodzina będzie oazą spokoju, w której będzie mógł wypocząć. Warto zaplanować wspólną podróż w połowie roku.

Pamiętaj jednak Rybo, że nie każdy w rodzinie rozumie twój sposób myślenia. Nie powinno się narzucać swojej woli innym.

Finanse - Pierwsze trzy miesiące nowego 2013 roku będą problematyczne, ze względu na zbędne wydatki. W połowie roku sytuacja zacznie się poprawiać, a wpływy gwiazd dadzą zielone światło na jakąś inwestycję. 

Witalność- Możesz Rybo dowiedzieć się o chorobie w rodzinie. Należy też zwróci uwagę na swoje zdrowie, szczególnie trzeba patrzeć pod kątem stóp, płuc, oraz wątroby. Czasami Ryby będą czuły się zmęczone i apatyczne. Warto wtedy wyjść i spotkać się z kimś przyjaznym, lub zrobić coś relaksującego.

 

{jcomments on}

Kategoria: /