Horoskop 2013 Rak

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


Rak


W tym roku wiele Raków będzie bardzo niezależnych i nikt nie będzie mógł ich powstrzymać od robienia wielu rzeczy, które lubią. Jeśli Rak skupi się mocno to w 2013 roku może zdobyć cel, o którym od dawna marzył. W pierwszych miesiącach roku Raki mogą być nieprzystępne, humorzaste, dopiero w drugiej połowie roku odżyją, będą milsze i chętniejsze do działania. 
Popularność Raka i znaczenie wśród bliskich mu osób, może spowodować, że i tak Rak się będzie od tego oddalać. Warto upewnić się Raku, jaki naprawdę jesteś i czego oczekujesz od drugiego człowieka. Najlepszym sposobem radzenia sobie z sytuacjami, w tym roku jest, to aby zachować spokój spojrzeć na sytuację z dwóch stron. 


Praca- Niektóre sytuacje mogą doprowadzić Raka do szaleństwa. Pierwsza połowa 2013 roku może być bardzo pracowita, i mimo stresów i czasami pretensji do szefostwa, będzie się to opłacać. Niektóre Raki będą awansować, dostaną podwyżkę lub uznanie. Warto w pracy być osobą delikatną, stanowczą i lepiej nie wdawać się w zbyteczne dyskusje.

Miłość – W tej sferze Rak może mieć dużo problemów w tym roku. Pierwsza połowa 2013 roku będzie przyjemna, ale warto się upewnić, czy to co się dzieje w życiu uczuciowym jest właściwe i dobre. Warto ten rok zaplanować, a nie czekać na wybieg zdarzeń. Małżeństwa będą musiały się nawzajem wspierać. Takiego wsparcia będzie musiał udzielić Rak, ale również i go otrzymać od partnera. 

Rodzina - Rak będzie opieką i wsparciem dla rodziny. Warto jednak się upewnić czy rodzina jest za tym by dawać im tyle miłości i wsparcia. Może nie każdy będzie tego chciał czy potrzebował. Zbyt mocne oddanie rodzinie, może spowodować, że Rak nie pomyśli o swoich potrzebach emocjonalnych. Trzeba będzie unikać kłótni, bo może ten konflikt ciągnąć się miesiącami a nawet latami. 

Finanse - Ciężka praca oraz zmiana to dwa główne słowa będące kwintesencją tego roku dla wielu Raków w kwestiach finansowych. Druga połowa roku może być trochę trudna w finansach, ale Rak sobie z tym też poradzi. Ostatnie dwa miesiące roku mogą też okazać się ciężkie dla Raka, ze względu na niespodziewane wydatki. 

Witalność – Niektóre Raki mogą mieć problemy zdrowotne związane z żołądkiem, trawieniem i organami wewnętrznymi. Rak powinien utrzymać napięcie wewnętrzne w ryzach.
Warto trochę więcej się ruszać i wychodzić ze znajomymi. 

{jcomments on}

Kategoria: /