Horoskop 2013 Panna

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Panna


W tym roku większość Panien będzie dużo spędzać czasu na kwestiach rodzinnych. Samotne Panny będą planować przyszłość matrymonialną. Początek roku będzie radosny i pełen humoru, a w połowie 2013 roku wiele Panien otrzyma od losu jakąś niespodziankę. Pannom w tym czasie jakieś marzenia mogą się spełnić. 
W drugiej połowie roku mogą wypaść jakieś problemy rodzinne. Słowo przepraszam będzie w tym wypadku bardzo wskazane. Warto szybko rozwiązać wszelkie napięcia rodzinne. Pod koniec roku wiele Panien uzyska korzyści finansowe, a samotne osoby spod tego znaku znajdą upragnionego partnera życiowego.


Praca- W pracy nie wtrącaj się w nie swoje sprawy. Zajmij się Panno tylko sobą i swoimi obowiązkami, bo ktoś może cię o coś posądzić. Warto zwrócić większą uwagę na rozpoczęte projekty w pracy. Nie skupiaj się panno na nowych sprawach, bo potem nie znajdziesz czasu na dokończenie ich.

Miłość- Jeśli Panna nie straci nadziei w tym roku znajdzie odpowiednią osobę dla siebie. Panny w związkach małżeńskich też mogą liczyć na pomyślność losu.

Rodzina- W rodzinie można spodziewać się wielu zawirowań, a będzie to spowodowane czyjąś chciwością. Zwróć główna uwagę na siebie i na swoje potrzeby, gdyż może się okazać, że ktoś skrycie chce cię wykorzystać. Jeśli jednak będziesz uważna, i dasz do zrozumienia że nie dasz się nikomu wykorzystać, związki rodzinne będą w równowadze.

Finanse- Warto uzyskać porady od eksperta od finansów, jeśli Panno chcesz gdziekolwiek inwestować. W finansach ten rok może być dla ciebie hojny, ale warto słuchać rad osób z dużym doświadczeniem.

Witalność- Najlepiej będziesz się porozumiewać z Bykiem, Koziorożcem, Rakiem, Rybami oraz Panną. W zdrowiu warto zwrócić uwagę na układ pokarmowy i neurologiczny. 

{jcomments on}

Kategoria: /