Horoskop 2013 Lew

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Lew

Lew w 2013 roku będzie musiał dużo rywalizować, szczególnie w pracy, w pierwszej połowie roku. Niektóre Lwy będą tracić cierpliwość i nie będą przez to umiejętnie dążyć do wyznaczonych celów. Będzie w tym roku wiele możliwości, ale czy Lew podoła temu i czy złapie okazje? To już będzie zależeć od jego chęci, spostrzegawczości w wykorzystaniu okazji. 
Niektóre Lwy będą bardzo uparte i na siłę będą chciały cos zrobić. 


Praca- W pracy będzie Lew podziwiany, szanowany, i będzie chcieć mieć poczucie wielkiej siły. Duma Lwa będzie wręcz z jego strony wyolbrzymiona, co może spowodować, że wiele współpracowników odsunie się do niego. Postaraj się być taki jaki jesteś, ale żyj rzeczywistością. Lew w tym roku będzie mieć znakomite strategie biznesowe, będzie umiejętnie wchodził w różne spółki, interesy itp. W drugiej połowie roku może liczyć na znaczna poprawę w pracy, awans, podpisanie lukratywnej umowy, zastrzyk finansowy itp.
``
Miłość- Pieniądze mogą być, albo może ich nie być, ale miłości i przyjaźni tak trudno nie jest stracić, jeśli się patrzy tylko na swoje potrzeby. W tym roku Lew będzie mieć średni okres w życiu uczuciowym. Możliwe, że nie będzie zaspakajać swojego partnera, a wszelkie nieformalne związki mogą ulec zmianie. Lew może być chaotyczny i niepewny czego tak naprawdę pragnie od życia uczuciowego.

Rodzina – Gniew Lwa może przynieść same kłopoty w rodzinie. Nie warto Lwie dyskutować, kłócić się nawet jak czasami masz rację. Zbytnia agresywność w tym roku, może być problematyczna dla stosunków rodzinnych. Lepiej będzie, jeśli ten wolny czas poświęcisz na spędzeniu czasu na łonie natury.

Finanse- Interesy i wszelkie sprawy finansowe warto załatwiać z osobami spod znaku Barana, Strzelca oraz Lwa. Unikaj dokonywania inwestycji w pierwszej połowie roku. Będziesz odpowiedzialny, ale nie śpiesz się z podejmowaniem ważnych decyzji.

Witalność- Życie zawodowe może robić wiele spustoszenia w twoim ciele. Dużo pracy, brak czasu na odpoczynek stres, może wywołać problemy ze zdrowiem.

{jcomments on}

Kategoria: /