Horoskop 2013 Koziorożec

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

 

Koziorożec


Rok 2013 dla wielu Koziorożców będzie bardzo pomyślny. Osoby spod tego znaku będą stabilnie zrównoważone, spokojnie będą dążyć do wyznaczonych celów. Początek roku będzie hojny w kwestiach finansowych, a w sprawach rodzinnych lepiej unikać podejmowania dyskusji. Końcem roku Koziorożec pomoże komuś w bardzo trudnej sytuacji życiowej.


Praca- Ten rok może rozpocząć się od podpisania ważnych dokumentów. Lepiej ważnych spraw nie odkładać na potem. Wiele Koziorożców poświęci pracy znacznie więcej godzin niż to będzie przewidziane. Ambitniejsze osoby spod tego znaku mogą liczyć na awans lub znalezienie lepszej, bardziej rozwojowej pracy.

Miłość - Koziorożec poświęci swój cenny czas także na miłość. Jeśli jednak nie znajdzie czasu dla uczucia i partnerstwa, mogą być napięcia w związku. Single będą natomiast gotowe na poznanie kogoś nowego. Większość z nich spotka odpowiednia osobę na swojej drodze i zwiąże się na stałe. 

Rodzina – Pierwsza połowa roku będzie okresem poświęcenia się dla rodziny, ale końcem roku lepiej zająć się pracą i finansami by nie narobić sobie problemów. Sarkazm jest cechą charakteru Koziorożca. Cecha ta jednak nie będzie dla rodzinnych więzów pomocna. Małe wyprowadzenie z równowagi Koziorożca, może rozpętać burzę.

Finanse - Finanse tym roku będzie wiele nierozstrzygniętych kwestii finansowych. Warto uważać, komu pożycza się pieniądze, bo nie każdy jest szczerą osobą. 
Warto samemu decydować, a nie sugerować się podpowiedziami innych jak inwestować i co robić z pieniędzmi.


Witalność - Witalność zdrowiu warto zwrócić uwagę na dolegliwości związane z alergiami, infekcjami, problemami z kośćmi. Cały rok jednak dla Koziorożca powinien być przyjemny, energiczny i swobodny od wielkich problemów.

{jcomments on}

Kategoria: /