Horoskop 2013 Byk

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

  Byk


Rok 2013 dla wielu Byków, będzie czasem wytężonej pracy i działania. Osoby urodzone pod znakiem Byka, będą musiały dać z siebie wszystko w tym roku, ponieważ jest to dla nich kluczowy rok pod względem głównie finansów, jak i stosunków międzyludzkich. Byki będą potrzebowały w sobie wiele energii by przejść przez jakieś niemiłe zdarzenie, które może wydarzyć się już początkiem roku. Byk będzie czuł potrzebę moralnego wsparcia, które możliwe że uzyska ze strony członków rodziny lub przyjaciół. Byk w tym roku zobaczy rezultaty swojej ciężkiej pracy, i będzie zachwycony efektami. Nie uciekaj od wszelkich nowych i dużych projektach, szczególnie w pracy i w biznesie. Staraj się ogólnie więcej oszczędzać i mniej wydawać w tym roku.
 

Praca- Uważaj by najpierw pomyśleć, a potem coś powiedzieć. Bez zastanowienia się słowa będą bardzo dla Byka kłopotliwe. Lepiej mniej mówić, nić za dużo i bez sensu. Jeśli nie popełni Byk takiego błędu, rok pod względem zawodowym zaliczy do bardzo udanych. 

Miłość – Dla Byka miłość w tym roku będzie mieć ogromne znaczenie. Będzie bardzo emocjonalny w tym okresie. Osoby będące w związkach powinny postarać się o wspólną wycieczkę z partnerem. Upewnij się jednak czy stać się na takie luksusy, jakie chcesz na urlopie. Samotne Byki będą mieć okazję poznania swojej drugiej połowie, i bardzo wiele Byków w tym 2013 toku wejdzie w różne związki partnerskie i relacje międzyludzkie.

Rodzina- Byk jest wierny rodzinie, do tego jest opiekuńczy i zawsze stawia rodzinę na pierwszym miejscu. W tym roku będzie bardzo podobnie. Byk rozwiąże wiele niejasnych i kłopotliwych sytuacji w domu rodzinnym Najlepiej w rodzinie porozumie się z takimi znakami jak Panna, Koziorożec, Rak i Ryba.

 

Finanse- Dzięki ciężkiej pracy, na finanse w tym roku wiele Byków nie będzie narzekać. Warto jednak upewnić się czy majątek i wszystkie dobra są zabezpieczone przed nieprzewidzianymi stratami. 
 

Witalność – Byk będzie mieć w sobie wielką energię. Będzie jednak tak zapracowany, że szczególnie w weekendy będzie starał się odpoczywać. Powinien umieć się opanować i zbytnio nie stresować, bo to może zaburzyć jego prawdziwy punkt widzenia w wielu sprawach. Niektóre Byki mogą mieć problemy zdrowotne, związane z gardłem, szyją, astmą, i złą dietą. {jcomments on}

Kategoria: /