Horoskop 2013 Bliźnieta

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Bliźniaki

Dla Bliźniaków będzie to czas działania. Ciekawe projekty, o których Bliźniaki myślały będą w końcu, w fazie realizacji. Teraz właśnie w 2013 roku nadejdzie czas, aby zacząć i pokazać swój potencjał dla wszystkich, nie tylko w pracy, ale również i wśród bliskich. Bliźniaki będą energiczne i szybkie w działaniu. Romanse będą wisieć w powietrzu, ale będzie trudno wkupić się w miłość. Koniec 2013 roku dla wielu reprezentantów tego znaku będzie bardzo ważny, gdyż ciężką pracą osiągną widoczny sukces.


Praca- W pracy wiele Bliźniąt będzie zaborczych, pragnących większego udziału i prestiżu. Ktoś w pracy może być problematyczny dla Bliźniaka. Nie powinien on być sparaliżowany nagłymi zwrotami akcji w pracy. Warto wykorzystać takie zmiany na swoją korzyść. W pracy, widać zmiany poczynając od miesiąca maja.

Zaleca się bycie takim jakimś się jest, nie wprowadzając w życie zawodowe gniewu. Los może się uśmiechnąć do wielu Bliźniaków pod kątem pracy zawodowej. 

Miłość – Planeta Wenus będzie bardzo sprzyjać Bliźniakom w miłości w tym roku. Życie uczuciowe dla wielu osób spod tego znaku będzie bardziej intensywniejsze niż kiedyś. Otwartość Bliźniaka będzie przyciągać pozwalać zbliżać do niego swojego partnera oraz nowe osoby.

Osoby w związkach powinny opiekować się partnerami, gdyż tego od nich będą wymagać drugie połówki. Osoby zaczynające związki powinny być pewne czy poświęcają drugiej osobie wystarczająco dużo czasu by można było traktować tą znajomość, jako coś poważnego.

Rodzina – Najlepiej w tym roku Bliźniak będzie mógł się porozumieć z takimi znakami jak – Waga, Wodnik, Bliźnięta oraz Ryby. Bliźniak będzie osobą, która w komunikatywny i dyplomatyczny sposób będzie załatwiać wszelkie spory w rodzinie. Wiele Bliźniaków będzie do rodziny podchodzić w łatwy, prosty i czuły sposób, czym zyska w ich oczach. Do końca 2013 roku mogą jednak wystąpić niezależne od nikogo problemy z osobą starsza w rodzinie. 

Finanse- W finansach w tym roku będzie dobrze, ale warto się upewnić, i uniknąć podejmowania ryzykownych inwestycji. Inwestycje w nieruchomości, są uważane za szczęśliwe, więc na inne inwestycje trzeba uważać. Kilka pierwszych miesięcy roku, przyniesie mnóstwo pieniędzy na koncie oszczędnościowym, wiec uważaj potem na zbędne i niepotrzebne wydatki.

Witalność – Niektóre Bliźniaki mogą mieć problemy zdrowotne związane z krwią, układem nerwowym, ramionami oraz płucami. Bliźniakom zaleca się spokój i cieszenie się życiem.

{jcomments on}

Kategoria: /