Horoskop 2013 Baran

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dla Baranów ten rok może być trochę trudny. Będą wzloty i upadki, ze względu na tranzyt planet. Musisz zacząć bardziej kontrolować swoje życie. Życie rodzinne i uczuciowe, będzie bardzo spokojne i szczęśliwe. 
Jest to jeden z najbardziej ciekawego okresu w życiu wielu Baranów. Rok 2013 mocno zapadnie im w pamięci. 
Niektóre jednak Barany będą przeżywać zmagania finansowe. Jeśli jednak ich pragnienia będą silne i wezmą się za siebie i będą działać, szybko każdy kryzys finansowo- zawodowy minie.
Pozytywne wibracje początkiem 2013 roku sprawią, że w życiu uczuciowym, rodzinnym, zapanuje harmonia. Potrzebna będzie ciężka praca, by upewnić się, że można osiągnąć cele.

Praca- W pracy Baran otrzyma wielki szacunek, podwyżkę a może nawet i awans. Ważne jest jednak by ignorować wszystkie takie osoby, które odgrywają kluczową rolę w podejmowaniu nieprzychylnych decyzji. Czasami wpływ planet będzie działać na niekorzyść niektórych Baranów. Niektóre osoby spod tego znaku będą czuły potrzebę zmiany kierunku zawodowego, dlatego też ten rok dla wielu z nich może przynieść nagłą zmianę. Zmiana ta będzie korzystna tylko wtedy, jeśli silnie Baran będzie potrzebował tej zmiany. Jeśli tego wewnętrznie nie będzie odczuwać, to lepiej niech nie dokonuje tych nagłych przeobrażeń. 

Miłość dla Baranów będzie w tym roku szła w dobrym kierunku. Wiele wolnych osób spod tego znaku, znajdzie odpowiednią osobę dla siebie. Także związki partnerskie będą przeżywać wiele miłych chwil. Warto skorzystać z doświadczenia zdrowego życia miłosnego. Warto zaplanować podróż z ukochaną osobą i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.
 

Rodzina - Kryzysy związane z pieniędzmi zostaną rozwiązane w połowie 2013 roku. Warto zachować cierpliwość w tej kwestii i nie kupować zbyt wiele luksusowych dóbr.
Silne wpływy Jowisza, Marsa i Merkurego przyniosą szczęście w finansach w drugiej połowie roku. 
 

Finanse- Nie warto słuchać tego co mówią inni i tego co nam doradzają. Barany mają dusze przedsiębiorcy, dlatego też ich decyzje i myślenie będzie właściwe. Możliwie, że w tym roku większe pokusy finansowe, sprawią że Barany będą robić wszystko by zarobić szybko jakieś większe pieniądze. 

Witalność – Baranie, bądź pozytywny w tym roku. Pozytywne myślenie i pozytywne usposobienie będzie świetnie wpływać na twoje ciało oraz ducha. Niektóre Barany, mogą czuć się nieco słabe i zagubione w swoich   własnych światach, w pierwszych miesiącach roku, a po krótkim czasie odzyskają i osiągnął duchowy spokój. 

{jcomments on}

Kategoria: /