Horoskop Majów 2013 bezpłatnie

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Przesłanie Majów- Nowy początek, Nowe życie 

Kalendarz majów zaznacza datę 21 grudnia 2012 roku jako okres końca pewnej epoki. Niektórzy badacze okrzyknęli ze jest to termin końca naszych dni, jednak inni znawcy tematu, mówią jedynie o przemianie w życiu na ziemi. Ten dzień rozpocznie nowy cykl ludzkości.

Wykorzystaj ten ważny dzień na przemyślenia, na skupieniu się na ważnych rzeczach ,celach, marzeniach, planach.

 

BARAN

Twój wewnętrzny ogień jest rozpalony, gdy masz swobodę w dokonywaniu własnych wyborów. Chcesz przejąć kontrolę nad swoim życiem, może w inny sposób niż do tej pory. Zwróć się w stronę intuicji, która doprowadzicie w tym dniu do rozwiązania wielu kwestii, które Cię trapią i nie dają spokoju.

Twoim głównym krokiem powinno być określenie celów, i w następnym roku działanie w ich kierunku.

 

BYK

Musisz swobodnie puścić swoje myśli i pragnienia w przestrzeń. Duchowość, nauka, kontakt z innymi ludźmi ułatwi Ci zrozumienie siebie i swoich potrzeb.

Następnym krokiem powinno być odkrycie, jak wykorzystać kolejny rok by był on pełen szczęścia, szczególnie w kwestiach uczuciowych.

 

BLIŹNIĘTA

Będziesz zmieć poczucie, że w następnym roku będzie Cię coś niezwykłego czekać. Ten dzień przeżyjesz bardzo dobrze. Będziesz pełen optymizmu i nadziei na spełnienie się już niedługo jakiegoś twojego pragnienia. W tym dniu, uwierz w to głęboko, a już niedługo przekonasz się o magii wiary w siebie. Będziesz potrzebować przy sobie drugiej osoby, by upewnić się, że twoje pragnienia są możliwe do zrealizowania. Doradź się ,jeśli będzie to wskazane.

 

RAK

Będzie to dzień wielkiej przemiany w twoim myśleniu i postrzeganiu świata. Będziesz czuł że wchodzić w nowy etap swojego życia. Zastanów się nad nowym kierunkiem kariery zawodowej, bo to dobry czas na tworzenie celów i działania w nowych kierunkach z tym związanych. Gdy cos się nie układa, zmień nastawienie i sposób twojego działania, To będzie dobry czas na tego typu transformacje działań.

 

LEW

Twoja siła w tym dniu będzie rosła. Wpierw jednak postaraj się zacząć ten dzień od przemyśleń nad swoimi cechami charakteru, które chcesz zmienić. Gdy zrozumiesz co tak naprawdę w życiu cię stopuje, będziesz mógł w następnym roku zmienić swoje przyzwyczajenia i charakter, i zaczniesz odczuwać wielką siłę przebicia.

 

PANNA

Postaraj się spędzić ten dzień rozrywkowo, wśród znajomych, planując piękną przyszłość 2013 roku. Dla Ciebie Panno będzie to najlepszy czas by choć przez chwile poczuć szczęśliwe miesiące które Cię będą czekać. Tak jak przeżyjesz ten dzień, tak będzie wyglądać twój kolejny rok.

 

WAGA

Jest to dobry dzień, na to by zrozumieć swoje dzieciństwo, swoją przeszłość. Jeśli choć trochę się nad tym zastanowisz, zrozumiesz, dlaczego twoje życie teraz wygląda tak, a nie inaczej.

Postaraj się uświadomić sobie, dlaczego pewne sprawy nie ułożyły się po twojej myśli. Masz duże szanse na znalezienie tej odpowiedzi. Końcem dnia, warto zrobić następny krok ku stworzeniu sobie planu na kolejny rok. W kolejnym roku warto skupić się na komunikacji z ludźmi, z otoczeniem, gdyż ono będzie grało ważną role w jakości twojego życia.

 

SKORPION

Będzie to dzień, w którym warto skupić się na przyszłych planach, a przeszłe wydarzenia zamknąć za sobą. Uwolnij swój umysł, ze schematów myślowych, które prowadzić cię mogą do złego postrzegania świata i siebie.

Następnym krokiem powinno być uświadomienie sobie, jakie masz narzędzia przy sobie, by móc zobaczyć co Cię może czekać w przyszłym roku. Jeśli czegoś ci obecnie brakuje, zastanów się co to jest, i w głębi serca uświadom sobie że będzie to już niedługo możliwe.

 

STRZELEC

Twój cały system wartości w tym roku na nowo się odrodził. W kolejnym roku będzie podobnie, będziesz przechodzić kolejną fazę zmian postrzegania życia. Ten dzień będzie dobrym okresem na stworzenie sobie planu na kolejny rok, szczególnie w kwestiach uczuciowych i zawodowych.

Dzień ten przeżyj na spokojnie, nie otaczając się zbytnią ilością ludzi. Zamknięcie się w sobie, dobrze ci zrobi.

 

KOZIOROŻEC

Teraz jest dobry czas, aby zacząć zmieniać siebie, odkrywać swoją drugą nieznaną dotąd twarz. Będziesz mieć potrzebę poznania siebie na nowo, zrobienia czegoś ekscytującego innego. Cały kolejny rok może być właśnie taki. eksperymentowanie, poznawanie nowych ludzi, rzeczy, spraw spowoduje że poczujesz się wewnętrznie bardziej doświadczony, bardziej bogatszy.

 

WODNIK

Ten dzień będzie dniem przemyśleń, nad życiem światem, rzekomym końcem świata. Zaczniesz wspominać i analizować swoja przeszłość, ale warto analizować tylko te pozytywne aspekty życia, które miały miejsce. Jeśli to uczynisz w tym dniu, kolejny rok przyniesie Ci dużo szczęścia.

 

RYBY
warto spędzić ten dzień, na zrobieniu czegoś co kochasz. Czy to będzie sport, jakaś pasja, spotkanie z kimś, czy zrobienie czegoś dla siebie, - to właśnie te momenty w tym dniu powinny być najważniejsze.

 Jak spędzisz ten dzień, tak będzie wyglądać kolejny rok. Nie smuć się i nie staraj się zrozumieć, czemu coś ci nie wychodzi czy nie wyszło. Postaraj się w tym dniu być optymistą, a zaskoczą cię już niedługo pozytywne skutki twojego myślenia.

 

Kategoria: /