Horoskop 2013 Darmowy

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 

 

 Poniżej sprawdż swój bezpłatyny horoskop 2013 

Baran  


 Dla Baranów ten rok może być trochę trudny. Będą wzloty i upadki, ze względu na tranzyt planet. Musisz zacząć bardziej kontrolować swoje życie. Życie rodzinne i uczuciowe, będzie bardzo spokojne i szczęśliwe.  Jest to jeden z najbardziej ciekawego okresu w życiu wielu Baranów. Rok 2013 mocno zapadnie im w pamięci.  Niektóre jednak Barany będą przeżywać zmagania finansowe. Jeśli jednak ich pragnienia będą silne i wezmą się za siebie i będą działać, szybko każdy kryzys finansowo- zawodowy minie. Pozytywne wibracje początkiem 2013 roku sprawią, że w życiu uczuciowym, rodzinnym, zapanuje harmonia. Potrzebna będzie ciężka praca, by upewnić się, że można osiągnąć cele.

 

Czytaj więcej:

Horoskop 2013 Baran

 

  Byk 


Rok 2013 dla wielu Byków, będzie czasem wytężonej pracy i działania. Osoby urodzone pod znakiem Byka, będą musiały dać z siebie wszystko w tym roku, ponieważ jest to dla nich kluczowy rok pod względem głównie finansów, jak i stosunków międzyludzkich. Byki będą potrzebowały w sobie wiele energii by przejść przez jakieś niemiłe zdarzenie, które może wydarzyć się już początkiem roku. Byk będzie czuł potrzebę moralnego wsparcia, które możliwe że uzyska ze strony członków rodziny lub przyjaciół.

Byk w tym roku zobaczy rezultaty swojej ciężkiej pracy, i będzie zachwycony efektami. Nie uciekaj od wszelkich nowych i dużych projektach, szczególnie w pracy i w biznesie. Staraj się ogólnie więcej oszczędzać i mniej wydawać w tym roku.

Czytaj więcej:

Horoskop 2013 Byk

 

 Bliźniaki 


Dla Bliźniaków będzie to czas działania. Ciekawe projekty, o których Bliźniaki myślały będą w końcu, w fazie realizacji. Teraz właśnie w 2013 roku nadejdzie czas, aby zacząć i pokazać swój potencjał dla wszystkich, nie tylko w pracy, ale również i wśród bliskich.

 

Bliźniaki będą energiczne i szybkie w działaniu.

 

Romanse będą wisieć w powietrzu, ale będzie trudno wkupić się w miłość. Koniec 2013 roku dla wielu reprezentantów tego znaku będzie bardzo ważny, gdyż ciężką pracą osiągną widoczny sukces.  

Czytaj więcej: Horoskop 2013 Bliźnięta

Rak 


W tym roku wiele Raków będzie bardzo niezależnych i nikt nie będzie mógł ich powstrzymać od robienia wielu rzeczy, które lubią. Jeśli Rak skupi się mocno to w 2013 roku może zdobyć cel, o którym od dawna marzył. W pierwszych miesiącach roku Raki mogą być nieprzystępne, humorzaste, dopiero w drugiej połowie roku odżyją, będą milsze i chętniejsze do działania. Popularność Raka i znaczenie wśród bliskich mu osób, może spowodować, że i tak Rak się będzie od tego oddalać. Warto upewnić się Raku, jaki naprawdę jesteś i czego oczekujesz od drugiego człowieka. Najlepszym sposobem radzenia sobie z sytuacjami, w tym roku jest, to aby zachować spokój spojrzeć na sytuację z dwóch stron.

 

 Czytaj więcej :  Horoskop 2013 Rak 

Lew Lew w 2013 roku będzie musiał dużo rywalizować, szczególnie w pracy, w pierwszej połowie roku. Niektóre Lwy będą tracić cierpliwość i nie będą przez to umiejętnie dążyć do wyznaczonych celów. Będzie w tym roku wiele możliwości, ale czy Lew podoła temu i czy złapie okazje? To już będzie zależeć od jego chęci, spostrzegawczości w wykorzystaniu okazji. Niektóre Lwy będą bardzo uparte i na siłę będą chciały cos zrobić.  

Czytaj więcej: Horoskop 2013 Lew
 

Panna 


W tym roku większość Panien będzie dużo spędzać czasu na kwestiach rodzinnych. Samotne Panny będą planować przyszłość matrymonialną. Początek roku będzie radosny i pełen humoru, a w połowie 2013 roku wiele Panien otrzyma od losu jakąś niespodziankę. Pannom w tym czasie jakieś marzenia mogą się spełnić. W drugiej połowie roku mogą wypaść jakieś problemy rodzinne. Słowo przepraszam będzie w tym wypadku bardzo wskazane. Warto szybko rozwiązać wszelkie napięcia rodzinne. Pod koniec roku wiele Panien uzyska korzyści finansowe, a samotne osoby spod tego znaku znajdą upragnionego partnera życiowego.

 

Czytaj więcej: Horoskop 2013 Panna
 

Waga 


W tym roku Wenus będzie planetą Wagi. Przyniesie ona wiele wzlotów i upadków. Niekorzystne wydarzenia jednak nie będą miały tak bardzo niemiłego wpływu na życie osobiste i zawodowe. Waga będzie umiała sobie poradzić z wieloma problemami.Wagi raczej zapamiętają ten rok, jako czas spotykania się ze znajomymi, poznawania nowych ludzi, miejsc, zawierania nowych przyjaźni, związków, czy nawet zmiany pracy.  

Czytaj więcej:

Horoskop 2013 Waga

 

Skorpion 


Rok 2013 może być dla wielu Skorpionów zakłócony. Astralne wpływy wskazują, że ten rok będzie mieszaniną wzlotów i upadków. Większość roku będzie dla osób spod tego znaku bardzo emocjonalny. Jeśli przyjdą złe czasy będą mogły liczyć Skorpiony na swoich przyjaciół. Jeśli tylko będą wierzyć w siebie i swoje możliwości wszystko będzie przemawiać w tym czasie na ich korzyść. Warto unikać napiętych sytuacji w gronie ludzi, lepiej je rozładować śmiechem i wszystko obrócić w żart.  

Czytaj więcej: Horoskop 2013 Skorpion 

Strzelec


Strzelce powinny w tym roku starać się wyluzować. Zbytnie szaleństwa Strzelce mogą przypłacić kontuzjami i błędnymi decyzjami. Warto iść spokojnie przez ten 2013 rok, i z uśmiechem na twarzy. Strzelce będą obracać się wśród przyjaciół, najbliższych oraz partnera. W trudnych czasach takie osoby będą wsparciem dla Strzelców. 

Czytaj więcej:

Horoskop 2013 Strzelec

 

Koziorożec Rok 2013 dla wielu Koziorożców będzie bardzo pomyślny. Osoby spod tego znaku będą stabilnie zrównoważone, spokojnie będą dążyć do wyznaczonych celów. Początek roku będzie hojny w kwestiach finansowych, a w sprawach rodzinnych lepiej unikać podejmowania dyskusji. Końcem roku Koziorożec pomoże komuś w bardzo trudnej sytuacji życiowej. 

Czytaj więcej:

Horoskop 2013 Koziorożec

 


Wodnik 

 


 

Dla Wodnika może być to rok wzlotów i upadków. Większą uwagę powinien w tym roku poświęcić pracy, finansom i obowiązkom z tym związanych. Wodnik w miarę możliwości będzie używał życia, bawiąc się i zwiedzając nowe miejsca.  Wodniki będące na uczelniach, w szkołach, będą musiały mocniej zwrócić uwagę na naukę oraz egzaminy. Jeśli tego nie przypilnują skutki mogą być opłakane.

 

Dla Wodników w sędziwym wieku, zdrowie może być dla nich problematyczne. Szczególnie będą im dokuczać bóle stawów i problemy zdrowotne związane z wirusami. 

Czytaj więcej:

Horoskop 2013 Wodnik

 

Ryby 

 

 

 Ryby zapamiętają rok 2013 jako szczęśliwy. Będą jednak zbyt mili dla otoczenia, co może spowodować, iż ktoś będzie chciał wykorzystać ich ciepło i dobroć.   Dla niektórych Ryby będą osobami do przewidzenia, co ułatwi niektórym chęć kontrolowania nad nimi. Warto zachować dla siebie emocje, uczucia plany i postarać się zaufać tylko sobie i swoim osądom.  

Czytaj więcej: Horoskop 2013 Ryby

Kategoria: /