Twój horoskop numerologiczny

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Numerologia horoskopu na 2012 rok

Numerologia 

Nauczmy się sami obliczać swoją liczbę życia. Pamiętajmy że nie można jej zmienić, przedstawia ona bowiem cechy naszego charakteru, cechy jakie powinien posiadać nasz przyszły partner. 9 liczb życia przedstawia 9 różnych sposobów patrzenia na świat. Według największych numerologów ta szczególna liczba towarzyszy nam przez całe życie i jest najważniejszą wskazówką dla dalszych prognoz także we wróżeniu z kart.


Aby ją poznać należy dodać do siebie wszystkie cyfry, z jakich składa się twoja data urodzenia. Dodawaj ja do tego momentu aż uzyskasz liczę złożona z jednej cyfry.

np. data 1983.07.04 = 1+9+8+3+7+4= 32= 3+2=5

 

1
Będziesz bardzo aktywny. Wiele nowych rzeczy wprowadzisz w swoje życie. Ten rok to czas na test Twoich możliwości. Przyjrzyj się nowym zadaniom i poradź się przyjaciół, czy dobrze zaplanowałeś swoje zamierzenia. Pozwól też sobie na odpoczynek. Na łonie natury, w gronie przyjaciół najlepiej spędzisz czas. Rok 2011 będzie Cię skłaniał do dużej aktywności. Nie bądź niecierpliwy, nadmiernie wrażliwy, nie trać pewności siebie. Daj się ponieść uczuciom miłości, przyjaźni. Możliwe że spotkasz w tym roku wyjątkowa osobę która coś wniesie w Twoje zmienne życie.

2
W tym roku odczujesz wyjątkowa aktywność i duży przypływ energii. Możliwe że rzucisz się w wir pracy, rozszerzysz działalność, wprowadzisz nowe pomysły do swojego życia. Aby coś stworzyć wybić się w pracy, założyć własną działalność to bardzo dobry rok na takie posunięcia. Poczujesz się bardzo natchniony i mniej przemęczony niż w roku 2010. Za duży wysiłek otrzymasz awans, podwyżkę czy uznanie. Pozwól sobie jednak na trochę zabawy i przyjemności, Pamiętaj że nie wszystko kręci się wokół pieniędzy. Kontakty z przyjaciółmi będą Ci bardzo potrzebne. wykorzystaj je , mogą one się stać natchnieniem do twoich dalszych posunięć.

3.
Niechętnie rozpoczniesz rok 2010. Zmagania, trudności i obowiązki wprowadzą Cię w melancholijny nastrój. Na początku roku jednak będzie trzeba solidnie popracować. Wiosna będzie dobrym okresem na liczne zmiany, które planowałeś w 2010 roku. Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie nowej działalności lub budowę domu, to teraz możesz zrobić najwięcej. Osoby o słabszej kondycji psychicznej, źle znoszące zmienną naturę roku, mogą poczuć się przygnębione i przybite. Aby polepszyć humor należy uporządkować swoje sprawy, zrobić solidny plan, co i w jakiej kolejności zrealizować, a poczują się znacznie lepiej.

4.
Przyjrzyj się swoim obowiązkom, czy wywiązujesz się z nich właściwie, czy masz wystarczająco dużo czasu dla rodziny, partnera czy dzieci. Ten rok zarezerwuj sobie na poprawę relacji z najbliższymi. Czas spędzony wspólnie na urlopie może być okazją do wyznań miłosnych. Samotne 4 w tym roku odnajdą miłość. W sprawach zawodowych również czas na zmiany i załatwienia pewnych spraw, które nie funkcjonowały dobrze w przeszłości. Jeśli zamierzasz inwestować bądź ostrożny. Nie podejmuj decyzji zbyt pochopnie.

5.
W tym roku dadzą Ci znać problemy finansowe. Możesz odczuć na wiosnę brak gotówki. Ten rok nie jest dobry dla finansów, nie traktuj jednak przejściowych kłopotów jak koniec świata. Poświęć swój czas na dokształcanie się. Postaraj się też nie zaniedbać rodziny i najbliższych znajomych. Związki, które przechodzą kryzys, mogą mieć szczególnie zły okres w lecie. Tylko od Ciebie i twojej otwartości szczerości zależeć będzie jak się ułoży w Twoim życiu uczuciowym.. Nie ulegaj frustracjom , nie denerwuj się , postaraj się zadbać o dobry nastrój.

6.
Przemyśl wszystkie działania, które zamierzasz wprowadzić w Nowym Roku w życie. Niektóre sprawy doprowadzisz do końca, nad innymi będziesz musiał się dłużej zastanowić by nie wprowadzić się w kłopoty – głównie finansowe. Postaraj się w tym dynamicznym roku poświęcić trochę czasu na refleksje nadużyciem uczuciowym. Nie przegap okazji bycia z kimś wyjątkowym. Nabierz odwagi i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych sobie celów. To rok poważnych mecyi które na przyszłość okażą się trafne. Myśl nie tylko rozumem ale także i sercem.

7.
Będzie to rok szczególnie ważny dla spraw finansowych. Możesz otrzymać większe pieniądze z interesów, które wprowadzisz w życie. Uporządkowanie finansów jest głównych hasłem tego roku. Porozliczaj się ze wspólnikami, podsumuj i oceń swoje inwestycje. Przemyśl jak zwiększyć dochody by móc zakupić większe rzeczy. Poświęć trochę czasu na ogólną refleksję nad życiem rodzinnym. Zacznij budować dom, lub zakup jakąś większą potrzebniejszą rzecz. Zajmij się rodziną, nie zapomnij o niej w tych dniach, gdy będziesz zajęty finansami.

8.
Będzie wiele nowości w tym roku w Twoim życiu. Na pewno nie wszystkie pomysły będą najlepsze, ale znajdą się takie które dadzą ci dodatkowy dochód oraz spełnienie w miłości. Nie przejmuj się porażkami. Zakończ te porażki bez żalu i rozpamiętywania. Czas na nowości będzie trwał do końca roku. Dobrze się poczujesz gdy niektóre z tych nowości zaczną dobrze funkcjonować. Niewiele czasu poświęcisz rodzinie, Należy częściej wyjeżdżać na łono natury i rozmawiać z bliskimi, aby zrozumieli Twój plan działania.

9.
 Rok ten będzie pod znakiem przypływów i energii. Możesz rozpocząć nowe działania w nowym otoczeniu. W tym roku spotkasz wiele różnych ludzi, będziesz w różnych układach z nimi. Uważaj jednak co do kogo mówisz, by nie przysporzyć sobie samemu problemów. Musisz wybrać te osoby, które się najbardziej sprawdziły. Warto pomyśleć o wakacjach które uczą wiele. Osoby samotne mogą spotkać kogoś nowego, kto spełni ich najskrytsze marzenia. Dobry nastrój, optymizm, pewność siebie i swoich celów będzie ci towarzyszyć przez cały rok 2012
 

{jcomments on}
 

Kategoria: /