Horoskop Wrzesień - 2013 - Od wróżki Izy

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

  

 

BARAN

W tym miesiącu Barany będą dumne i bardzo pracowite. Będą umiały przewidzieć i zająć właściwe stanowisko wobec pewnych niemiłych sytuacji w pracy. Będą otwarci na wszelkie nowości. Muszą jednak uważać na swoją upartość. W kwestiach miłości będą musiały ustąpić partnerowi by nie doprowadzić do kłopotów czy nawet rozejścia. Warto zwrócić uwagę też na swoje zdrowie. Wiele Baranów będzie narzekać na swoją kondycję fizyczną.

 

BYK

Byki nie będą chciały przyzwyczaić się do zaistniałych zmian, które będą miały miejsce. Mimo tego Byki będą cierpliwie iść do przodu. W miłości będzie wiele zmian, warto być ostrożnym w tym co się mówi. Zbytnia szczerość może spowodować problem. W finansach będą wydatki, ale już końcem miesiąca Byki będą wyczekiwać większych zysków dzięki ich przedsiębiorczości i zaradności.

 

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta będą pragnęły przeżyć coś nowego. Na swojej głowie będą mieć tyle spraw, że mogą zapomnieć o rodzinie i o życiu uczuciowym. Warto być ostrożnym w swojej pracy, gdyż na wiele Bliźniaków czeka fałsz i niesprawiedliwość ze strony osób trzecich. Bliźnięta powinny być mocno skoncentrowane na życiu zawodowym, by przez przypadek cos po drodze się nie zepsuło.

 

RAK

Rak będzie chciał samodzielnie, niezależnie dokonać pewnego wyboru. Warto jednak zwrócić się ku przyjaciołom, którzy są w stanie pomóc w podjęciu trudnej decyzji. Raki w związkach będą cierpieć, gdyż partner nie bezie rozumieć ich potrzeb. Samotne Raki będą wyszukiwać nowych osób na horyzoncie. Może im się powieść, ale tylko wtedy, jeśli zrobią pierwszy krok.

 

LEW

Lwy będą czuły się świetnie. To samopoczucie będzie odzwierciedlać się w ich pracy i stosunku do życia uczuciowego. Samotne Lwy niemalże codziennie będą mogły poznawać nowe ciekawe osoby. Ich pewność siebie będzie zadziwiająca. Muszą Lwy jednak uważać by nie ich duma i zbytnia pewność siebie nie denerwowała innych. Przez takie postępowanie wiele Lwów może potracić fajne znajomości.

 

PANNA

Panny zapragną poczuć się wyjątkowo. Wiele Panien przestanie końcu myśleć tylko o obowiązkach, pracy i rodzinie. Wiele z nich zapragnie wyjechać gdzieś na chwile, spełnić jakieś małe marzenie, zadzwonić o osoby, którą darzy uczuciem, czy skoczyć z bangie. Spowoduje to iż otoczenie nie będzie poznawać zmienionej Panny. W miłości przez tą zmianę zacznie się poprawiać. Samotne Panny mogą odnaleźć drugą połówkę, gdyż końcu otworzą się na świat.

 

WAGA

Wagi będą w ciągłym ruchu. Wiele osób z pod tego znaku będą pochłonięte sprawami zawodowymi, finansowymi. Wiele decyzji będą musiały podjąć bardzo szybko. Powinny zwrócić uwagę tylko i wyłącznie na podszepty intuicji, wtedy decyzje będą trafne. Wagi nie znajdą wiele czasu dla rodziny, co może skończyć się kłótniami i docinkami ze strony partnera. Gdy przyjdzie czas odpoczynku, Wagi powinny po prostu się wyspać i zregenerować siły.

 

SKORPION

Skorpiony w pierwszej dekadzie miesiąca będą smutne i zmartwione. Nie wszystko pójdzie tak jakby tego pragnęli. Mimo tego los w drugiej połowie miesiąca okaże się dla nich łaskawszy. W miłości zacznie się końcu coś dziać, co spowoduje, iż Skorpion będzie mocno pobudzony. W finansach wiele Skorpionów będzie mieć dodatkowe pieniądze, które bardzo szybko wyda na przyjemności.

 

STRZELEC

Strzelce będą mieć dużo pracy i wiele spraw do załatwienia, ale znajdą tez czas na przyjemności. Może się okazać ze pewna znajomość zacznie się rozwijać. Wiele Strzelców jednak od miłości będzie uciekać w zabawę i pracę.

Warto zwrócić uwagę na nowe możliwości, które nagle ukażą się na horyzoncie.

Strzelce nie śpieszcie się z decyzjami odnośnie spraw miłosnych. Wszystko wyjdzie z czasem, czy pewna znajomość się rozwinie czy też i nie.

 

KOZIOROŻEC

Koziorożce będą dla niektórych znajomych, przyjaciół i rodziny nieznośne. Warto się wyciszyć a nie tworzyć atmosferę stresu wokół siebie. Wiele Koziorożców będzie chciał gdzieś wyjechać, odpocząć i przebywać trochę w samotności. Ta samotność da im do myślenia i zaczną inaczej patrzeć na swoje życie. Dzięki temu będą milsi dla innych i zaczną pracować na siebie z wiarą i nadzieja na przyszłość.

 

WODNIK

Wodnik zacznie myśleć bardziej racjonalnie niż zazwyczaj. Skupi się mocno na sprawach zawodowych i nie będzie słuchać nikogo. Będzie sam chciał decydować o sprawach finansowych i możliwościach w pracy. To może spowodować, iż jego współpracownicy zaczną mu nie ufać i oddalać się od niego. w miłości będzie relatywny spokój. Samotne Wodniki dalej będą same, a te w związkach nie będą chciały widzieć tego jaka jest naprawdę sytuacja w relacji.

 

RYBY

Ryby zejdą na ziemię i zaczną bardzo realnie postrzegać swoje sprawy uczuciowe. Możliwe ze dla niektórych Ryb przyjdzie czas zobowiązań i parcia do przodu w konkretnej relacji partnerskiej. Niektórej jednak Ryby dalej będą marzyć i liczyć na to, że los rozwiąże za nich problemy emocjonalne. W pracy będzie wiodło im się dobrze.

Kategoria: /