Horoskop Sierpień 2013 - Od wróżki Izy

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
  

Baran 21 marca-20 kwietnia

 

Barany w tym miesiącu będą promieniowały młodością i przedsiębiorczością. Ich aktywny sposób spędzania czasu będzie zadziwiający. Spotkania ze znajomymi nie będą miały końca. Pamiętajcie Barany by mieć czas na odpoczynek, odpoczynek pod koniec miesiąca wiele Baranów będzie mieć zmagania zdrowotne. W miłości czeka Was wiele niespodzianek ze strony pewnych osób. Przygotujcie się na sceny zazdrości ze strony Waszych partnerów. Wykorzystajcie swój dar przekonywania i załagodźcie wszelkie spory.


 

Byk 21 kwietnia-20 maja

 

Byki w tym miesiącu będą zdecydowane, stanowcze i praktyczne. Ich dewizą będzie „ Mam i chcę”. W pracy i przedsięwzięciach finansowych będziecie mieć Byki wszystko pod kontrolą, jeśli będziecie skupieni. Jeśli jednak wasze myśli się rozproszą może dojść do błędu, które będą was drogo kosztować.

W miłości będzie stagnacja, ale też i nuda. Warto pamiętać o tym że od czasu do czasu należy się partnerowi trochę więcej czułości. Samotne Byki nie będą zbytnio w nastroju na flirty, choć będą mieć okazje poznania na swojej drodze kogoś ciekawego.


 

Bliźnięta 21 maja- 21 czerwca

 

Bliźnięta w tym miesiącu będą mieć bardzo dużo na głowie. Sami nie będą wiedzieć w którą stronę iść. Wiele możliwości w kwestiach zawodowo- finansowych oraz w miłości doprowadzi Bliźniąt do wielu wyborów, z którymi będą musieli się zmierzyć. Bliźnięta powinny mniej analizować i skupić się tylko na najważniejszych kwestiach. Zbyt pochopne decyzje mogą doprowadzić do złych wyborów. Jeśli więc Bliźniaku nie musisz jeszcze podejmować decyzji to lepiej przeczekaj ten miesiąc.


 

Rak 22 czerwca- 22 lipca

 

Większość Raków będzie chciało odpocząć spędzając czas w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Będą chciały poczuć bezpieczeństwo i spokój. Wiele Raków zdecyduje się także na wakacje i wyjazd w spokojne, zaciszne miejsce. W pracy będzie relatywny spokój. Raczej Raki nie będą się przepracowywać i nie będą nastawione na nowe wyzwania w pracy.

W miłości nic specjalnego się nie będzie działo, chyba że Raki tego zechcą. Możliwości będą niesłychane by poznać nowe fascynujące osoby.


 

Lew 23 lipca- 22 sierpnia

 

Lwy będą bardzo wielkoduszne, opanowane i bardzo spokojne w stosunku do innych. Nie będą się kłócić, nie będą aroganccy i uparci. Postawia na wypoczynek wśród rodziny i przyjaciół. Miłość będzie tez ważnym tematem dla Lwów. Nowa znajomość może okazać się bardzo interesująca, i odmienna od dotychczasowych relacji z płcią przeciwną. W pracy będzie luźno. Wiele Lwów postanowi wziąć sobie w tym czasie urlop by jak najlepiej wykorzystać lwi miesiąc.


 

Panna 23 sierpnia-22 września

 

Panny nadal będą ciężko pracować, choć część z nich znajdzie choć chwilkę na wypoczynek. Część Panien będzie się zamartwiać nie załatwionymi jeszcze sprawami zawodowymi. Samo myślenie o tym i zadręczanie się ze coś jest nie zrobione może im zepsuć urlop. W miłości będzie stabilnie, szczególnie w związkach. W nowych relacjach może dojść do jakiegoś nieporozumienia. Panny tez nie powinny się z byle jakiego powodu obrażać na partnera.


 

Waga 23 września-22 października

 

Okres harmonii i równowagi u Wag się skończy, przyjdzie już niedługo burzliwy czas. Wagi powinny mieć oczy szeroko otwarte by nie przegapić ważnej dla siebie okazji w życiu zawodowym, ale także i miłości. Wiele Wag zaszaleje w tym miesiącu. Będzie spędzać sporo czasu poza domem, wśród najbliższych, znajomych czy nowo poznanych osób. Waga będzie chciała przeżyć przygodę wartą zapamiętania i tego będzie się najbardziej trzymać w tym miesiącu.


 

Skorpion 23 października- 21 listopada


 

Skorpiony będą chciały odpocząć, ale nie każdy z nich znajdzie na to czas. Praca będzie głównym tematem przewodnim tego miesiąca. Wiele osób spod tego znaku znajdzie rozwiązanie z zagmatwanej sytuacji finansowo- zawodowej. W miłości będzie dużo możliwości, które warto wykorzystać. Skorpiony jednak będą bardzo nieufne i niepewne co do osób które pojawia się w tym miesiącu na ich drodze.


 

Strzelec 22 listopada- 21 grudnia

 

Strzelce będą chciały odpocząć od codzienność, dlatego postarają się na chwilowy wypoczynek. Będą się bawić, szaleć i używać życia. Przeanalizują jednak pewne kwestie uczuciowe. Może się okazać, iż wiele Strzelców zrezygnuje z pewnej znajomości na rzecz innej, dużo ciekawszej i intrygującej. W kwestiach pracy będzie wiele możliwości dla tych Strzelców, które są przedsiębiorcze. Warto wykorzystać sprzyjające wiatry i podjąć się wyzwania. Słabsze Strzelce będą mieć stabilność w pracy.


 

Koziorożec 22 grudnia- 19 stycznia

 

Koziorożce będą musiały włączyć swój szósty zmysł. Wiele spraw koło nich będzie niewyjaśnionych, niepewnych. Jakąś informacja po długim czasie zostanie przed nimi odkryta, co zmieni myślenie Koziorożca. Ważne jest by Koziorożce nie doprowadzały do kłótni. Spokój, i opanowanie będzie najlepszym wyjściem z sytuacji. Warto też zwrócić również uwagę na swoje hobby, zainteresowania. Możliwe że one oddalą od wielu Koziorożców myślenie o codziennym, czasami kłopotliwym życiu.


 

Wodnik 20 stycznia- 18 lutego

 

Wodniki postarają się bardziej skupić na swoich sprawach. Nie będą dostrzegać potrzeb innych. Warto dlatego uważać na tą cechę charakteru, by nie okazało się że jesteś egoistą Wodniku. W miłości będzie nudno ,gdyż wiele Wodników mało poświęci uwagi na te kwestie. W pracy będzie stabilnie. Możliwe że te inteligentniejsze Wodniki wymyśla jakiś pomysł dzięki któremu wzbiją się wyżej w hierarchii zawodowej.


 

Ryby 19 lutego -20 marca


 

Ryby postawią w tym miesiącu na odpoczynek i przyjemności. Może końcu uda im się myśleć o niebieskich migdałkach i zaczyna realnie postrzegać pewne kwestie. W pracy będzie ciężko, gdyż Ryby będą wykorzystywane do samego końca. Wiele Ryb końcu się zbuntuje co wyjdzie im na dobre. W miłości może być ciekawie za sprawą interesującej, namiętnej znajomości. Ryby w związkach powinny skupić się na poprawieniu kwestii okazywania uczuć.

Kategoria: /