Horoskop październik 2013 - Od wróżki Izy

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

 

Baran

Barany w tym miesiącu będą same się dręczyć, ze sobie nie poradzą z bieżącymi sprawami. Warto jednak by Barany spojrzały na te niewielkie problemy z innej perspektywy. Może się okazać że rozwiązanie problemów jest na wyciagnięcie ręki. W sprawach sercowych będzie relatywny spokój. Warto jednak wysłuchać partnera, bo może mieć jednak rację.

 

Byk

Byki w tym miesiącu zaczną starać się coraz bardziej o pewną znajomość. Wejdą też w nowe towarzystwo, które zagwarantuje im zabawę i wiele przyjemności. Te niecodzienne zdarzenia dla Byka będą bardzo budujące. Wiele Byków poczuje, że żyje. Nie warto patrzeć na krytycyzm innych, warto słuchać swojego głosu rozsądku.

 

Bliźniaki

Dualizm Bliźniaków w tym miesiącu się trochę uspokoi. Będą wiedzieć do czego dążą i czego pragną. Decyzje ich będą trafne i subiektywne. Bliźnięta mogą liczyć na szczęśliwe chwile w miłości w tym okresie. Warto słuchać i być bardziej opanowanym niż zawsze by otrzymać to czego skrycie się pragnie.

 

Rak

Raki w tym miesiącu mogą liczyć na wsparcie przyjaciół w trudnych chwilach. Niektórym Rakom nie bezie łatwo dojść do określonych celów, dlatego tak ważne będzie dla nich wsparcie i rady znajomych, przyjaciół.

W pracy warto się pilnować i słuchać wewnętrznej intuicji w decyzjach. Nie należy robić nic szybko bo możesz się Raku pomylić.

 

Lew

Lwy powinny trochę bardziej zainteresować się swoją drugą połówką. Zaniedbywanie bliskiej osoby może spowodować wiele niesnasek i niepotrzebnych kłótni. W pracy warto zwrócić uwagę na współpracowników. Nie możesz Lwie do końca liczyć na nich. Uważaj byś nie popełnił błędu.

Lwy powinny też uważać na zdrowie, warto trochę odpocząć i zrelaksować się wśród najbliższych.

 

Panna

Panny powinny zwrócić uwagę na swój stan psychiczny. Wiele z nich będzie martwić się przyszłością. Warto wtedy odpocząć, przemyśleć sprawę i stworzyć dla siebie plan. wiele Panien w tym miesiącu taki plan stworzą i będą szły w kierunek który sobie wyznaczyły. Warto zwrócić uwagę również na prace, bo Panno możesz cos przegapić. 

 

Waga

Wagi w tym miesiącu zamyślą się nad przeszłością i stwierdzą, że niektóre ich wybory były złe. Niektórym Wagom uda się odwrócić pewne decyzje, innym nie.

Niektóre Wagi skontaktują się z kimś ciepłym z przeszłości i wznowią kontakt.

W pracy warto zwrócić uwagę na niepisane umowy. Warto wszystko mieć na papierze a nie wierzyć zapewnieniom tzw. przyjaciół.

 

Skorpion

Skorpiony w tym miesiącu skupią się na finansach. Będą myśleć co by tu zrobić by ich los się poprawił. Wiele Skorpionów wpadnie na genialny pomysł usprawnienia swoich dochodów. W miłości może pojawić się ktoś nowy, co spowoduje, że osoby znane pójdą w odstawkę. W związkach szykują się rewolucje, zmiany na korzyść Skorpiona.

 

Strzelec

Strzelce zaczną inaczej patrzeć na sprawy uczuciowe i na osoby, które będą przewijać się w tym miesiącu w ich życiu. Warto ponieść się fantazji i marzeniom, by uzyskać coś cennego. Strzelce w miłości w tym miesiącu nie powinny się blokować i negować tego co jest prawdą.

W kwestiach zawodowo- finansowych będzie się niewiele działo. Warto jednak pilnować swojej pracy, interesu, pieniędzy.

 

Koziorożec

Koziorożce w tym miesiącu postawią na zabawę. Dla niektórych z nich będzie to nowe postrzeganie rzeczywistości. Wiele z nich odezwie się do starych znajomych i zaprosi na spotkanie. Wiele Koziorożców w tym miesiącu może do życia podchodzić bardzo luźno, bezstresowo. Taki odpoczynek emocjonalny też się przyda.

 

Wodnik

Wodniki powinny zastanowić się dlaczego czują się samotne. Czy to wynik ich działań, czy losu? Warto to przemyśleć i jeśli jest to sprawą samego Wodnika, warto otworzyć się na nowe możliwości w życiu. Ten miesiąc może być wstępem do nowego etapu w życiu dla wielu Wodników.

Wiele przyjaciół może Wodnika zaskoczyć pozytywnie w tym okresie. Warto otworzyć się na innych.

 

Ryby

Ryby zatęsknią za kimś z przeszłości. Niektóre Ryby jednak nie będą mieć już szans na powrót do przeszłości. Niektóre jednak dzięki wznowieniu kontaktu nawiążą bliższe relacje. Wiele Ryb w tym miesiącu będzie mieć wyjazdy, czy to na odpoczynek, czy w kwestiach zawodowych. Takie wyjazdy mogą być dla wielu schorowanych czy przygnębionych Ryb lekarstwem.

Kategoria: /