Horoskop styczeń - twojeprzeznaczenie.com.pl

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

 
 

 

Baran


Początek roku dla Barana będzie zaskakująco miły, szczególnie w kwestiach finansowo- zawodowych. Warto jednak do wielu spraw podchodzić realnie, gdyż może się zdarzyć że Baran popełni błąd, który będzie go drogo kosztować.
Miesiąc ten będzie czasem w którym wiele Baranów będzie poznawać nowe osoby i miejsca. Warto będzie wykorzystać pewną znajomość do załatwienia czegoś ważnego.
W miłości może być burzliwie, a powodem tego może być zazdrość lub niezrozumienie partnera. Warto zachować spokój i nie wdawać się w słowne potyczki.
W zdrowiu wiele Baranów, może liczyć na dobre dni. Jednak przepracowanie może dać się we znaki osobom pragnącym w tym miesiącu zrobić więcej niż zazwyczaj. Osoby mające siedzący tryb pracy, mogą narzekać na bóle pleców oraz głowy. Warto choć na chwile zapomnieć o codziennym życiu, i odpoczywać w gronie najbliższych.

Byk


Dla wielu Byków początek roku będzie nieść wspaniałomyślne wiadomości związane z kwestiami zawodowymi lub ogólnie finansowymi.
Ten miesiąc będzie czasem w którym Byki będą pragnęły porozumieć się z jakaś bliską im osobą. Samotne Byki będą chciały przybliżyć się do swojej sympatii poprzez rozmowę. Osoby w związkach zaczną powoli rozumieć dlaczego druga strona postępuje tak, a nie inaczej.
Dla Byków będzie to czas, który powinny wykorzystać do zastanowienia się nad nowym rokiem. Warto spróbować wyznaczyć sobie jakieś cele na nowy rok, by móc do czegoś dążyć.
Zdrowie u Byków początkiem roku będzie dość dopisywać. Może trzeba jednak będzie zwrócić uwagę na dietę, na sposób odżywiania się.

Bliźnięta


Początek roku dla wielu Bliźniaków będzie bardzo aktywny. Wiele nowych pomysłów, czasami niezbyt przemyślanych będzie inspirowało Bliźniaka do działania.
Ich zbytnie skupienie się na nowościach, może spowodować że zapomną o obowiązkach życia domowego, rodzinnego, uczuciowego. Jeśli już do tego dojdzie, w kolejnych miesiącach Bliźniak będzie musiał się namyśleć, jak odwrócić problemy z najbliższymi osobami. Zwracaj uwagę na to co mówią inni, miej to na uwadze, gdy podejmujesz ważne decyzje również związane z tymi osobami.
W pracy będzie się dużo działo, wiele Bliźniaków będzie bardzo zmotywowanych początkiem roku. Jedne Bliźnięta będą mogły liczyć na dodatkowe obowiązki w pracy, a inne będą próbowały znaleźć nową pracę dla siebie.
W finansach może być dość burzliwie, za sprawą nieprzewidzianych wydatków, które już początkiem roku się pojawią. Pamiętaj o rozsądku i umiarze w wydawaniu pieniędzy.

Rak


Miesiąc ten będzie dla wielu Raków czasem w którym zaczną planować nowe rzeczy, wyznaczać swoje cele na nowy rok. Jeszcze w tym miesiącu będą analizować pewną sytuację z przeszłości, jednak po czasie stwierdza że pewne rzeczy trzeba zostawić własnemu biegowi.
Ten miesiąc będzie dobrym czasem również na nowe znajomości. Większość Raków wykorzysta tę możliwość i zaczną rozwijać nowe znajomości.
W finansach będzie bardzo zmiennie, i niepewnie, dlatego też trzeba mieć oczy szeroko otwarte. Zbędne wydatki będą niepotrzebne w tym czasie.
Kwestie rodzinne będą dość ważne w tym miesiącu, za sprawą ciekawych wiadomości od kogoś bliskiego. Możliwe że wdasz się w jakąś sytuacje rodzinna, która będzie wymagać od Ciebie trzeźwego spojrzenia na sytuację.
Zdrowie może szwankować przez zbytni stres, który w końcu się jawni poprzez jakąś dolegliwość. Dlatego staraj się wypoczywać i w miarę możliwości nie stresować.

LEW


Początek miesiąca może obfitować w nowe pomysły oraz działania, na rzecz zmiany swojego dotychczasowego życia. Będą mieć w sobie niezwykłą energię to działania. Będą czuli potrzebę zmian w swoim życiu. Będzie to okres nie tylko przemyśleń i planów, ale również i czas w którym Lwy będą mogły spisać się w swojej pracy.
Kwestie zawodowe będą dla nich niezwykle ważne gdyż będą chcieli się wykazać sami przed sobą.
Osoby szukające pracy, będą mieć idealny czas na wysyłanie Cv, listów motywacyjnych. Ten okres będzie dla nich bardzo sprzyjający w znalezieniu nowej pracy.
W miłości może być dość spokojnie, i harmonijnie, szczególnie w poważnych związkach. Osoby będące singlami będą lawirować między różnymi znajomościami, nie dając się wciągnąć w jakieś głębsze emocje.

PANNA


Panny będą dość realnie podchodzić do wszelkich spraw swojego życia codziennego. Będą starały się patrzeć na teraźniejszość, nie wychylając się myślami dalej. Dlatego też ten miesiąc będzie dość zwyczajny, spokojny, zrównoważony.
W miłości spodziewaj się niezrozumienia ze strony partnera. Nie warto się kłócić, i tłumaczyć, tylko przemilczeć pewne sprawy, które z czasem zostaną zrozumiane przez drugą stronę.
W pracy będzie dużo nowości, które będą wymagać od wielu Panien poświęcenia, zaangażowania oraz logicznego myślenia.
Warto zwrócić uwagę na osoby z otoczenia pracy, gdyż nie każdy będzie przyjacielsko nastawiony.
Rodzina może mieć za złe że Panna tak dużo czasu poświęca pracy i innym obowiązkom. Dlatego warto znaleźć choć trochę czasu dla najbliższych, by miesiąc ten by zaliczony do udanych.

WAGA


Waga w tym miesiącu może liczyć na wspaniałomyślność losu. Wydarzenia które będą miały miejsce, będą nagłe i niespodziewane. Nagle Wagom ukaże się możliwość zarobku dobrych pieniędzy, spotkania odpowiedniej osoby, pozytywnej wiadomości na która od dawna czekali lub wyznań miłosnych. Może być to coś innego, ale najważniejsze będzie to, iż Waga przeżyje ten czas bardzo dobrze. Niespodzianka losu zaskoczy wiele Wag w tym miesiącu.
W miłości będzie to okres ciekawych rozmów z partnerem, które wyjaśnia wiele ważnych dla nich kwestii.
Dla osób samotnych będzie to okres przemyśleń, i zrozumienia dlaczego jesteśmy w takim miejscu, a nie innym.
W zdrowiu warto zwrócić uwagę na osłabienie układu immunologicznego. Będzie to jednak bardzo udany czas dla większości reprezentantów tego znaku.

SKORPION


Dla wielu Skorpionów będzie to okres w którym skupią się na realizowaniu swoich nowych zamierzeń i planów. Początek roku może być dość ciekawy za sprawą niespodziewanego przyjęcia, czy spotkania wśród znajomych. Będzie to dość szczęśliwy czas dla Skorpionów, w którym niektóre marzenia mogą się spełnić.
Należy dość realnie patrzeć na kwestie finansowe. Będą możliwości większych zarobków, ale trzeba to koło siebie zauważyć.
W miłości może to być dość ciekawy miesiąc, w którym wszystko będzie możliwe. Burzliwość wydarzeń w miłości dla wielu Skorpionów będzie zaskoczeniem.
Warto wykorzystać ten okres na spotkania z innymi, gdyż w komunikacji międzyludzkiej Skorpiony będą pionierami w tym miesiącu. Będą umiały dobrze doradzić, pomóc, wyjaśnić, miło zaskoczyć człowieka.
W zdrowiu warto zwrócić uwagę na niewielkie wypadki, związane z nieostrożnością człowieka.

STRZELEC


Miesiąc ten będzie wielkim wyzwaniem dla wielu Strzelców. Wyzwanie to będzie widoczne w pracy oraz w miłości. W kwestiach zawodowych będzie dużo nowych możliwości. Osoby zmieniające prace będą musiały dobrze przemyśleć dalsze kroki. Komunikacja międzyludzka w tym wypadku będzie najważniejsza. Strzelec będzie musiał nauczyć się rozmawiać z ludźmi by móc osiągnąć to czego pragnie.
W miłości będzie dość ciekawie, szczególnie dla singli, gdyż w tym czasie może pojawić się ktoś niezwykle interesujący.
Będzie to miesiąc dość burzliwy, ale w rezultacie bardzo przyjemny i ważny dla większości reprezentantów tego znaku.
Miesiąc ten będzie dość energiczny, gdyż dużo Strzelców będzie mieć wiele obowiązków.
Strzelce będą mieć w tym okresie wiele przemyśleń związanych z ich życiem codziennym, oraz tym przyszłym. Intuicja będzie im dobrze podpowiadać co mają robić, jednak nie wszyscy będą jej słuchać.

KOZIOROŻEC


Ten miesiąc będzie okresem dość spokojnym dla wielu Koziorożców. Skupią się oni najbardziej na rodzinie, przyjaciołach, oraz na swoich celach. Niektóre Koziorożce będą dużo odpoczywać, by móc przemyśleć pewne ważne dla nich sprawy. Czas odpoczynku, przemyśleń i odosobnienia będzie potrzebnym czasem. Nie warto tego interpretować jako czas spędzony w samotności i pesymistycznych przemyśleniach. Może to być okres planowania nowych spraw na kolejne miesiące. Spokój da wielu Koziorożcom dobry czas dla poważnych decyzji życiowych.
W rodzinie nie każdy będzie rozumieć działania Koziorożca. No cóż każdy jest inny, ale nie każdy członek rodziny to zrozumie.
W zdrowiu warto zwrócić na swoje ciśnienie krwi, oraz osłabienie układu immunologicznego.

WODNIK


Wodniki w tym miesiącu mogą mieć dość ciekawe przemyślenia na kolejne miesiące swojego życia. Będzie to dobry czas na wyznawania uczuć, na wypowiadanie swoich uwag, opinii na dany temat. Rozmowa z drugi człowiekiem będzie głównym składnikiem tego miesiąca. Wodnik nie będzie zamykać się w domu ,tylko wyjdzie do ludzi, do swoich znajomych, do rodziny. Dyskusje na różne tematy będą wzbudzać w nim poczucie że żyje.
W pracy będą mieć ciekawe pomysły na rozwój, a wiele z nich swoje plany zacznie realizować dość szybko. W sprawach finansowych trzeba jednak uwziąć na niepotrzebne inwestycje, czasami które będą dość nierealne, bo straty finansowe są wysoko prawdopodobne w tym miesiącu.
Miłość dla Wodnika nie będzie tak ważna w tym miesiącu,. Wiele osobników spod tego znaku będzie mieć przekonanie, że wszystko się poukłada i nie ma zbytnio co zmieniać.

RYBY


Miesiąc ten dla wielu Ryb Bedzie czasem wielu przemyśleń, związanych ze skonkretyzowaniem swoich planów i działań na przyszłe miesiące.
W kwestiach zawodowych będzie dość dużo ruchu. Przepracowanie będzie wysoce prawdopodobne, co może spowodować osłabienie organizmu wielu Ryb.
Miłość w tym miesiącu dla wielu Ryb będzie ważna. Będą oni jednak bardziej się zastanawiać co zrobić by ta miłość poczuć, doświadczyć, i jakich wyborów powinni dokonać w obecnych relacjach. Osoby w stałych szczęśliwych związkach, powinny więcej ze sobą rozmawiać, by harmonia nadal trwała.
Ryby nawiążą na nowo kontakty z osobami ze swojej przeszłości. Mogą to być relacje które kiedyś były relacjami partnerskimi, przyjacielskimi, czy luźnymi znajomościami.
Wiele osobników spod tego znaku przeżyje ten miesiąc dość aktywnie i ciekawie.

Kategoria: /