Horoskop maj - 2013 - Od wróżki Izy

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Horoskop na maj 2013

BARAN 21.03- 20.04

Miłość
Jeśli pragniesz dokonać postępów w danej relacji uczuciowej, niezbędna będzie komunikacja.
Jeśli jakaś relacja jest warta czekania, to postaraj się zrobić wszystko by jak najwięcej rozmawiać z tą osobą. Jeśli będziesz nieśmiały stracisz szansę na zbudowanie czegoś ciekawego.

Kariera
Będziesz musiał ciężko pracować by dość do tego, czego pragniesz. Uważaj na tych ludzi koło siebie którzy pragną przejąć kontrolę nad Tobą. Nie daj się wmanipulować, w coś co będzie dla Ciebie z czasem wielkim problemem i ciężarem. Pokaż im ile jesteś wart i jaką masz siłę przebicia.

Pieniądze
Błędne wybory dokonane w przeszłości w kwestiach finansowych wydatków, ukażą się jako nieprzyjemne konsekwencje. Będziesz mieć nauczkę, ze czasami warto przemyśleć sprawę kilka razy zanim dokona się niepewnej inwestycji. Postaraj się mieć kontrolę nad swoimi wydatkami.

Podróż
Jeśli pragniesz odpoczynku, będziesz mieć w tym miesiącu najlepszy czas na planowanie. Jeśli jednak nie wierzysz ze uda Ci się odpocząć to głównie ten brak wiary spowoduje iż nigdzie nie wyjedziesz. Oczyść swój umysł i ciało i naucz się relaksu. To da Ci wiele motywacji na zaplanowanie urlopu o jakim marzysz.

Podsumowanie
Nie rób czegoś, na co nie mas ochoty. Nie doprowadzaj do sytuacji, w której ktoś chce Cię zmusić do zrobienia czegoś. Słuchaj głosu intuicji i staraj się być w tym miesiącu niezależny.
To będzie ciężki okres, ale potem będziesz się cieszyć z rezultatów i wyników twojej pracy.
Możliwe, że w tym miesiącu będziesz musiał powrócić do kłopotliwych rozmów z jakaś osobą, by rozwiązać jakiś problem, dylemat czy nieporozumienie. Jeśli cierpisz na brak zrozumienia w miłości, musisz zrobić pierwszy krok, aby otworzyć się w rozmowach na drugą osobę. W połowie miesiąca opozycja Księżyca do Urana przyniesie pozytywne zmiany w twoich myślach i świadomości.

BYK 21.04- 21.05

Miłość
Miej cierpliwość, cierpliwość już niedługo wszystko będzie dla Ciebie jasne. Jeśli pragniesz komuś wyznać uczucie, oświadczyć się czy zrobić krok do przodu, najlepszym ku temu momentem będzie 10 maj. Uważaj jednak z drugiej strony na fałszywe obietnice i zaloty osób mało Ci znanych.

Kariera
W tym miesiącu możesz pozwolić innym na dokonywanie za ciebie decyzji w kwestiach zawodowych. W tym okresie twój sposób myślenia i postrzegania będzie trochę zaburzony, dlatego możesz popełnić bardzo wiele błędów.
Końcem miesiąca wszystko powinno wrócić do normy i twoje decyzje i działania będą trafne.

Pieniądze
To nie jest czas na planowanie wydatków czy inwestycji. Uważaj na osoby zawistne zazdrosne, które będą życzyć ci nieszczęścia w finansach. Jeśli już coś planujesz chcesz na coś przeznaczyć pieniądze, pozostaw to dla swojej wiedzy, nie chwal się tym wszem i wobec.
Podróż
Najlepszym miejscem na odpoczynek będzie miejsce, w którym będzie mało ludzi. Potrzebujesz wypoczynku wśród natury, najlepiej sam, lub ze spokojną osoba ku twojego boku.

Podsumowanie
Ciesz się czasem spędzonym z rodziną i bliskimi przyjaciółmi. Skoncentruj się na tym co jest ważne w życiu. Będzie to pozytywny miesiąc, w którym powoli niektóre niejasne sytuacje zaczną się wyjaśniać i prostować.
Ten miesiąc będzie pozytywnie wpływał na twój nastrój i uczucia. Jeśli jesteś sam, możesz spotkać kogoś, z kim zaczniesz flirt, romans a potem może i coś więcej. Wenus i mars znajdą się w bardzo bliskiej odległości od siebie 10 maja, co spowoduje, iż właśnie ten dzień będzie odgrywał istotną rolę dla dalszego twojego życia. Tak więc zaplanuj ten dzień, i w pozytywny sposób postaraj się go przeżyć. Koniunkcja Merkurego, Marsa i Wenus zapowiada między 8 a 9 maja okres refleksji nad życiem.

BLIŹNIĘTA 22.05-21.06

Miłość
Będzie to bardzo zmienny miesiąc pod względem uczuciowym. Jeśli jesteś singlem będzie to bardzo sprzyjający czas na poznanie drugiej połówki. Jeśli jesteś w związku ten miesiąc może być burzliwy, pełen wzlotów i upadków. Może dojść do trudnych rozmów, w których albo niewiele się wyjaśni, albo które doprowadzą do rozstania.

Kariera
Rób swoje, jednak nie wywyższaj się ani nie rób nic by przekonać kogoś do twojego zdania. Przyszły miesiąc będzie bardziej pomyślniejszy niż ten. Jeśli np. pragniesz zmienić pracę, czekasz na awans, podwyżkę czy jakąkolwiek pozytywną zmianę, może Cię ten miesiąc bardzo rozczarować.

Pieniądze
Jeśli będzie Ci źle, idź na zakupy. Nie muszą to być duże zakupy, ale nawet niewielki zakup może sprawić Ci wiele przyjemności. W tym miesiącu będziesz podejmować trafne decyzje odnośnie finansów. Nie bój się także ryzykować.

Podróż
Ten miesiąc nie będzie sprzyjający podróżom. Stale poruszający się w twoim znaku Merkury, będzie powodować uczucie chęci ucieczki od wszystkiego, ale lepiej siedź cicho i przeczekaj problematyczny dla ciebie okres.

Podsumowanie
Z przyjaciółmi oraz rodziną w tym miesiącu wiele spraw będzie napiętych. Bardziej skupisz się na pracy by nie przebywać zbyt dużo w otoczeniu rodziny i tych, z którymi ciężko się porozumieć. Końcem miesiąca wszystko powinno się uspokoić. 9 maj może być okresem duchowego rozwoju i zastanowienia się nad swoim życiem. Połączenie Wenus, Jowisza i Księżyca 12 maja będzie czasem, w którym będziesz musiał skupić się na swojej pracy.
Od 16 aż do 20 maja będziesz mieć huśtawkę nastroju, która nie będzie wynikiem żadnych wcześniejszych problemów. Możesz sam sobie tworzyć problemy z niczego. Postaraj się w tym czasie więcej medytować i być bardziej cierpliwszym do siebie i ludzi.
Od 21 maja wszystko zacznie się prostować i będziesz umiał poradzić sobie ze wszystkimi problemami.

RAK 22.06-23.07

Miłość
Nie oczekuj, że w relacji, na której Ci zależy jest jak jest, jeśli nic nie wkładasz do tej znajomości. Będziesz musiał się w tym miesiącu bardziej postarać, co może Cię trochę frustrować, ale cóż się nie robi dla miłości. Pluton w pozycji wstecznej będzie rzucał Ci kłody pod nogi.

Kariera
W tym miesiącu będziesz mieć zawrót głowy w swojej pracy. Dużo spraw będziesz musiał sam załatwić. Ważne jest byś odpowiednio komunikował się z otoczeniem, bo dzięki temu pozałatwiasz najważniejsze sprawy w bardzo szybkim tempie.

Pieniądze
Finansowo powinieneś być w tym miesiącu zadowolony. Wcześniejsze inwestycje i działania zaczną ukazywać się w bardzo pozytywnym aspekcie. Miej jednak oczy szeroko otwarte na materialną sferę życia, na zniszczenia, zgubienia rzeczy wartościowych i kradzieże.

Podróż
Podejmij inicjatywę i zadecyduj w tym miesiącu, gdzie wybierasz się w tegoroczne wakacje. Będziesz też myśleć o krótkiej podróży, gdzieś dalej od swojego miejsca zamieszkania.

Podsumowanie
Warto w tym miesiącu również skupić się na życiu rodzinnym. Ktoś z rodziny lub bliskich przyjaciół będzie Cię bardzo potrzebował. Zrób listę priorytetów i uwzględnij w niej na wysokim podium rodzinę. Dla Raka ten miesiąc będzie przed wstępem do wielkich życiowych zmian, mimo iż gołym okiem nie będzie to widoczne.
Jeśli jesteś osobą samotną i szukasz romansu, to gwiazdy mają dla Ciebie dobre wiadomości, gdyż w przeciągu zbliżających się miesięcy możesz poznać kogoś interesującego.
Jeśli jesteś w długoterminowej relacji należy wykorzystać czas do końca maja na przedyskutowanie ważnych spraw.

LEW 24.07-23.08

Miłość
W tym miesiącu będziesz dokładnie wiedzieć, co zrobić z relacją której się znajdujesz. Jedne Lwy będą wiedzieć, iż czas zakończyć spotkania z niewłaściwą osobą, a jeszcze inne zdecydują się na trwalszy związek. Powinieneś podejmować własną decyzję opartą na przemyśleniach związanych z przeszłymi wydarzeniami. Będziesz odczuwał potrzebę zmian i właśnie ten miesiąc będzie ku temu odpowiedni.

Kariera
Musisz się mocno zastanowić co ma być twoim następnym krokiem do rozwoju zawodowego. To dobry czas na gruntowne przemyślenie sprawy i podjęcia jakiś decyzji zawodowych.
Osoby przyjazne z pracy będą Cię wspierać w jakimś zadaniu. Możesz liczyć na ich pomoc. Jeśli szukasz obecnie pracy, zastanów się czy czasami nie obrałeś złej drogi zawodowej. może warto gruntownie przeanalizować co tak naprawdę chcesz w życiu robić.

Pieniądze
Zdecyduj się jakie są twoje główne priorytety i zacznij odpowiednio działać. Nie ulegaj pokusie fałszywych ofert i możliwości szybkiego zarobku.

Podróż
Jeśli pragniesz odpoczynku w tym miesiącu wybierz odpowiednie osoby, które będą ci towarzyszyć. Jeśli kogoś nie lubisz, nie znosisz, postaraj się z nim nie jechać, gdyż może się zdarzyć ze właśnie taka osoba popsuje twój urlop.

Podsumowanie
Możesz się czuć w tym miesiącu trochę nieswój, ale będziesz mieć oparcie w przyjacielu, który doradzi i wyciągnie pomocną rękę. Możesz odczuwać ze ten miesiąc będzie dla Ciebie napięty. Będzie się dużo działo, dlatego bardzo mocno postaraj się choć o chwile wypoczynku wśród ludzi z pozytywną energią. Między 15 a 16 maja, gdy Księżyc będzie przechodził przez twój znak, a jednocześnie Słońce, Merkury, Wenus i Mars dadzą o sobie znać w postaci podjęcia decyzji, za czym stoisz, czy to w kwestiach zawodowych, uczuciowych czy rodzinnych. Będziesz musiał się zobowiązać za jakaś stroną. warto zrobić ten śmiały krok do przodu, bo zwlekanie i nie podejmowanie decyzji sprowadzi na Ciebie katastrofę.

PANNA 24.08- 23.09

Miłość
Księżyc w opozycji z Neptunem będzie mieć wpływ na Ciebie w tym miesiącu. Będziesz musiał odpuścić pewne kwestie, by mogło dojść coś do skutku. A więc nie staraj się, nie rób nic na siłę a już niedługo druga osoba zaskoczy Cię bardzo pozytywnie.
Musisz też spędzić trochę czasu sam, dzięki czemu odkryjesz swój wewnętrzny spokój i będziesz wiedzieć czego potrzebujesz od życia uczuciowego.

Kariera
Nie angażuj się w gorące dyskusje w pracy w tym miesiącu. Trzymaj głowę spuszczoną, nie angażuj się jeśli jakaś sprawa nie jest warta zachodu. Masz wiele do zaoferowania w swojej pracy, dlatego rób to co dotychczas. Jeśli szukasz pracy to na rozmowach kwalifikacyjnych powinieneś wykazać otwartość ale zarazem i uległość. Takie zachowanie przybliży Cię do zmian których poszukujesz.

Pieniądze
Możesz się zbyt mocno zaangażować w sprawy innych ludzki, co w konsekwencji może przeszkodzić Ci w rozwiązaniu swoich zagmatwanych spraw finansowych. Warto w tym miesiącu skupić się na sobie i swoich problemach czy przemyśleniach odnośnie finansów.

Podróż
Cisza i spokój to to czego będziesz potrzebować w tym miesiącu. Ulubione miejsce z dzieciństwa będzie idealnym wyborem, na majowy wypoczynek.

Podsumowanie
W tym miesiącu możesz planować, gdyż będziesz czuł się bardzo silny. Wszystko zacznie się układać prawidłowo, nawet jeśli nie osiągniemy tego co oczekiwaliśmy. Los może w jakiejś sprawie sam za nas zadecydować, byśmy mogli otworzyć się na coś nowego, lepszego.
Myśl pozytywnie i nie pozwól na to by inni zburzyli twój nastrój.
Oddziaływanie Księżyca i Neptuna w opozycji może mieć trochę negatywny wpływ na Ciebie, szczególnie jeśli chodzi o brak zaufania do własnych możliwości i umiejętności. Takie odczucia mogą panować około 19 maja. Siły Jowisza i Saturna zrównoważą ten stan w krótkim czasie. Poświęć trochę czasu na relaks i medytację, by móc zaczerpnąć pozytywnej energii.

WAGA 24.09-23.10

Miłość
Możesz się w tym miesiącu czuć trochę nieswój, gdyż nie będziesz wiedzieć jak zadecydować, którą drogą podążyć. Warto samodzielnie dokonać pewnych decyzji. Unikajmy decydowania za nas, szczególnie w partnerstwie i partnerstwie świeżych znajomościach partnerskich. Jeśli jesteś niepewny swoich prawdziwych uczuć, postaraj się być częściej sam, niż w towarzystwie osoby, o której myślisz.

Kariera
Nie dopuść do tego by ktoś wykorzystał twoją dobrą i sprawiedliwą postawę w pracy do swoich celów. Bądź bardziej odważniejszy i zdecydowany, ujawniając swoje ciekawe pomysły szefostwu. Zyskasz większy szacunek wypowiadając swoje zdanie.
Jeśli szukasz pracy, możesz śmiało startować na wyższe stanowiska niż zakładasz.

Pieniądze
Wydawaj swoje pieniądze, jeśli czujesz taką potrzebę. Chwytaj okazje, jeśli się nadarzą. Będzie toteż dobry miesiąc na różnego rodzaju inwestycje i szybkie zarobki.

Podróż
W ciągu najbliższych kilku tygodni będziesz mieć więcej czasu by wyjechać gdzieś i odpocząć.

Podsumowanie
Nie można zadowolić wszystkich, dlatego nie staraj się tego robić. Lepiej skup się na sobie i swoich możliwościach. Oczekiwania ludzi względem Ciebie bywają różne, a przecież ważniejsze jest to czego ty chcesz i co planujesz. Nie sugeruj się tym co inni mówią czy myślą na Twój temat.
5 maja połączenie Merkurego i Marsa w Byku w opozycji z Saturnem w znaku Skorpiona da Ci dużo energii do lepszej zdolności negocjowania. Będzie to dobry czas na wszelkiego rodzaju rozmowy, czy to z partnerem, czy z osobą którą jesteś zainteresowany czy z szefem.
10 maja będziesz mieć dobry czas by postawić jakąś sprawę na swoim.

SKORPION 24. 10- 22.11

Miłość
Możesz mieć kłopoty widząc się z obecna sympatią czy partnerem życiowym. Uważaj na zbyt pochopne decyzje gdyż Saturn w znaku Skorpiona będzie powodować perturbacje.
To nie jest jeszcze odpowiedni czas by zaczynać coś poważnego z osobą, na której ci zależy. Przeczekaj, nie śpiesz się z niczym, wtedy dostaniesz to o czym marzysz.

Kariera
Nie wszystko może iść zgodnie z Twoim planem w tym miesiącu, dlatego warto zrobić krok w tył i pozwolić innym na objęcie prowadzenia. Nie jesteś w stanie zrobisz wszystko sam, dlatego wsadź swoją dumę do kieszeni i poproś o pomoc w czasie potrzeby.

Pieniądze
Możesz być bardziej optymistyczny, jeśli chodzi o pieniądze. Jeśli pragniesz zaszaleć, to będzie ku temu najodpowiedniejszy czas właśnie w maju.

Podróż
Ten miesiąc przyniesie krótką podróż, może nawet nie zaplanowaną. Na wyjeździe możesz znaleźć wewnętrzny spokój. Należy jednak unikać długoterminowych wyjazdów.

Podsumowanie
Teraz można pozwolić sobie na chwilę relaksu, także by inni przejęli kontrolę nad częścią twojego życia, głównie pod kątem zawodowym.
Jeśli miałeś Skorpionie lub będziesz mieć w tym miesiącu problemy emocjonalne, nie będziesz umiał sobie z czymś poradzić, Saturn w Skorpionie w opozycji z Saturnem w Byku będzie dawać Ci możliwość wejścia w równowagę. Te myśli i zniechęcenie do jakiejś sprawczy spraw minie już niedługo.
Początek miesiąca będzie najtrudniejszy dla Skorpiona, ze względu na bliskość Wenus i Marsa, co będzie rodzić problem w miłości. To okres, który może zapowiadać walkę uczuciową, chora miłość, ale także i uczucie bez opamiętania. Nie decyduj, a raczej zrób krok w tył, przeczekaj, to niech partner czy sympatia pociąga za sznurki.
Unikaj długoterminowych zobowiązań, czy to w miłości, finansach czy pracy.

STRZELEC 23.11-22. 12

Miłość
Uważaj na fałszywe obietnice w tym miesiącu. Nie wszystko jest tak jakim się wydaje być. Unikaj trudnych sytuacji, zaufaj jednak swojemu instynktowi, który dokładnie podpowie ci co robić. Uważaj być się nie pomylił w ocenie sytuacji czy osoby. Nie decyduj w tym miesiącu, bo możesz źle odczytać czyjeś intencje czy uczucia.

Kariera
Będziesz mieć sporo do zrobienia w pracy w tym miesiącu. Nie zniechęcaj się, ale także nie daj się wykorzystywać innym osobom. Miej plan, i zgodnie z tym planem działaj, nawet jeśli w między czasie dojdzie do niejasnej sytuacji z jakaś ważną dla Ciebie sprawą, poradzisz sobie. Staraj się mieć głowę na karku.

Pieniądze
Uważaj na rzeczy materialne, które mogą się nagle zepsuć. Możliwe nieplanowane wydatki właśnie w związku z materią, np. autem.
Uważaj na zazdrosnych i chciwych ludzi, którzy będą chcieli Cię oszukać, szczególnie jeśli prowadzisz własny biznes.

Podróż
Masz możliwość podróżowania w tym miesiącu, mimo napiętego grafiku. Warto wybrać się w podróż z kimś, z kim będziesz się dobrze czuć i dobrze bawić.

Podsumowanie
To będzie świetny miesiąc dla tych Strzelców, którzy prowadzą własne firmy lub pragną rozwinąć coś własnego. Gdy przyjdzie czas nudy w tym miesiącu wybierz się na spotkanie z przyjacielem, partnerem, czy sympatią. Takie spotkania Cię odstresują od ciągłej gonitwy w pracy. Będzie to dla ciebie czas, w którym będziesz musiał trzeźwo na wszystko patrzeć.
Za sprawą bilansu Saturna w znaku Skorpiona i Plutona w znaku Koziorożca, w połączeniu z mocną Jowisza w opozycji do Bliźniąt, będziesz zyskiwał nowe kontakty, będziesz mógł się rozwinąć zawodowo, co spowoduje iż możesz nawet zmienić dalsze życiowe plany. Około 9, 10 maja możesz mieć wiele wahań nastrojów.

KOZIOROŻEC 22.12- 19.01

Miłość
Spróbuj zbyt dużo nie rozmawiać z partnerem o ważnych sprawach. Słowa i gesty będą najważniejsze w relacji, ale zarazem najbardziej problematyczne. Czasami zastanów się, co chcesz osiągnąć i w jaki sposób. Gierki, zabawy oraz dziwne zachowanie może tylko narobić Ci problemów.

Kariera
Praca w tym miesiącu będzie dla Ciebie najważniejsza, dlatego skoncentruj się na niej. Nie staraj się objąć prowadzenie w pracy, a jeśli chcesz zabłysnąć to Ci się to nie uda. Niemniej jednak rób swoje, a owoce twojej pracy będą widoczne, ale trochę później.

Pieniądze
Nie podejmuj w tym miesiącu żadnych poważnych decyzji odnośnie inwestowania pieniędzy, czy poważnych zobowiązań. Postaraj się raczej oszczędzać, niż wydawać. W ciągu najbliższych tygodni niestety planety będą cały czas poruszać się w opozycji, co nie daje dobrych widoków na poprawę finansową.

Podróż
Poświęć trochę czasu dla siebie. Możesz mieć okazję nagłego wyjazdu, z którego warto skorzystać, nawet jeśli wpierw nie będziesz mieć na to ochoty. Warto tez pomyśleć nad realizowaniem swoich dalszych planów wyjazdowych, szczególnie jeśli chodzi o egzotyczne wycieczki.

Podsumowanie
W tym miesiącu będzie trochę cicho i nudno. Nic specjalnego się nie będzie działo, a Ty musisz się postarać by nie podejmować ryzykownych decyzji. Lepiej przeczekać ten okres i skupiać się na codziennych załatwieniach.
Nie staraj się narzucać swojego zdania i opinii wśród przyjaciół i rodziny.
Księżyc w Koziorożcu na samym początku maja, oraz Pluton wsteczny, spowoduje iż będziesz musiał przystopować, nie angażując się w nic ważnego. Nie neguj także zdania innych, gdyż możesz nie mieć racji, a nawet jeśli ją będziesz mieć narobisz sobie tylko samych kłopotów. Nie należy oczekiwać żadnych przełomowych odkryć i ulepszeń w pracy. Możesz mieć w tym miesiącu odczucia, że nikt Cię nie rozumie, co może być dla Ciebie trochę przytłaczające. Możesz nawet zwątpić w siebie, swoje myślenie i plany na przyszłość. Nie przejmuj się jednak, to wszystko szybko minie.


WODNIK 20.01-19.02

Miłość
Pomimo spokojnego wpływu planet na Twój znak, będziesz musiał zdecydować czy to co masz w danej relacji romantycznej, jest tym czego oczekujesz i pragniesz od życia. Jeśli znajdujesz się w złym dla Ciebie miejscu, powiedz to głośno. Wyraź swoje wewnętrzne pragnienia i postaraj się coś z tym zrobić. Jeśli pragniesz być dalej w obecnej relacji, a jeśli coś Ciebie pasuje, ważna będzie rozmowa, która może wiele zmienić na plus- pod warunkiem, że twój partner jest ugodowy. Jeśli jesteś singlem powinieneś zrobić krok wstecz, nie śpiesząc się, wpierw zyskując nowe znajomości i przyjaźnie, które z czasem zaowocują.

Kariera
Teraz będzie dobry czas na tworzenie czegoś nowego w twoim miejscu pracy. Skup się na nowościach i możliwościach, jakie niesie praca. Możesz pomagać innym, ale oni i tak nie będą tego później pamiętać.

Pieniądze
Może to być bardzo dobry miesiąc dla zarobków. Jeśli będziesz inwestował, obracał pieniędzmi, twoje spekulacje będą się opłacać. Dla niektórych Wodników możliwy nagły przypływ gotówki z niespodziewanego źródła.

Podróż
Postaraj się znaleźć trochę czasu na wypoczynek w tym miesiącu. Jeśli będzie to możliwe wypoczywaj sam, z dala od wszystkich i wszystkiego. Może to zabrzmieć egoistycznie, ale niestety w tym miesiącu będziesz potrzebował trochę samotności by naładować swoje baterie pozytywną energią.

Podsumowanie
Na początku miesiąca nie angażuj się w rodzinne czy przyjacielskie potyczki słowne. Każdy sam dojdzie do odpowiednich wniosków bez twojej pomocy.
Należy ustanowić pewne ściśle określone priorytety, aby dokonały się pewne pozytywne zmiany dla Ciebie w przeciągu kolejnych miesięcy. To dobry miesiąc właśnie na planowanie, i początek działania w celu jaki pragniesz osiągnąć. Planety dadzą ci ostrość umysłu i dobre pomysły, które warto na przyszłość wykorzystać.
Po 4 maja, kiedy to Księżyc opuści Wodnika i wejdzie w Ryby można będzie wrócić do dobrym relacji z otoczeniem. W drugiej połowie miesiąca postaraj się rozmawiać z partnerem, jeśli to jest wskazane. Rozmowa wyjaśni bardzo wiele.


RYBY 20.02- 20.03

Miłość
Najbliższa Ci osoba może czuć się w tym miesiącu bardzo sfrustrowana, szczególnie za sprawą Twojego trudnego charakteru. To może być dla Ciebie czas, w którym warto pomyśleć o zmianie swojego nastawienia do życia uczuciowego i do danej osoby.
Jeśli chcesz być traktowany przez drugą osobę poważniej, to tak się zachowuj. Relacja partnerska i jej trwałość nie zależy tylko od tego, czego Ty chcesz. Dla wielu Ryb ten miesiąc może być czasem, w którym bliska osoba od nich odejdzie. Warto o tym pamiętać.

Kariera
Masz możliwość, aby osiągnąć wielkie rzeczy w kwestiach zawodowych w tym miesiącu. Będziesz mieć świetne pomysły, które szybko zaowocują sukcesem. Możesz zadziwić swoich kolegów z pracy swoją dusza przedsiębiorczości. Jeśli szukasz pracy, będzie to bardzo dobry okres dla ciebie. Nie lękaj się i z uśmiechem na twarzy idź na rozmowę kwalifikacyjną. Na pewno się uda.

Pieniądze
W tym miesiącu powinieneś być bardziej praktyczny. Zaplanuj swoje kolejne ruchy, jeśli chodzi o wydatki finansowe. Pamiętaj tez o oszczędnościach. Mogą pojawić się również niewielkie niezaplanowane wydatki, z którymi jednak sobie łatwo poradzisz.

Podróż
Nic Cię nie zatrzyma w tym by odpocząć w tym miesiącu. Będziesz podejmował szybką decyzję odnośnie jakiegoś wyjazdu. Nie wszystko będzie zapięte na ostatni guzik, ale mimo tego wyjazd będzie zaskakująco udany.

Podsumowanie
W tym czasie podejmij działania praktyczne np. zajmij się domem, sprzątaniem, małymi rzeczami i sprawami, które od dłuższego czasu się gromadzą.
Neptun który będzie panował nad Rybami w tym miesiącu, może dać Ci wiele natchnienia i marzycielskości.
W pierwszym tygodniu maja Księżyc będzie przechodzić przez Ryby i połączy się z Neptunem. To da twojemu charakterowi więcej praktyczności, dzięki czemu wiele zyskasz w swojej pracy zawodowej.
Ryby końcem miesiąca mogą czuć się bardzo pewni siebie i swoich umiejętności. Twoja kariera skorzysta z tego w zbliżających się tygodniach.


 

Kategoria: /