Tarot odsłania przyszłośc znaków zodiaku

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 


HOROSKOP TAROTA miesięczny

 

 Zodiak

Baran

Pierwsze dni miesiąca okażą się dość monotonne, lecz z tygodnia na tydzień zacznie się zmieniać. Sprawy nabiorą znaczenia , a problemy okażą się banalne.
Niektóre osoby ogarnie wielka namiętność, która może wyrażać się potrzebą podbojów miłosnych lub podróżowania.
Połowa miesiąca okaże się bardzo zaskakująca pod względem finansowym. Zastrzyk gotówki pozwoli ci na zakupy pod koniec miesiąca.
W miłości wiele namiętności , pasji i zaangażowania. Pamiętaj że druga osoba potrzebuje trochę innych rzeczy niż Ty. Skup się więc i domyśl czego pragnie druga połówka.

 

Byk

Ten miesiąc okaże się zaskakujący dla większości Byków. Mogą one liczyć na wspaniałomyślność losu zarówno na planie uczuciowym jak i finansowym. Dobroczynny wpływ Saturna sprawi, iż nie będziesz w stanie się opędzić od płci przeciwnej. Będzie wiele możliwości, pamiętaj jednak by nie stracić czegoś ważnego na rzecz chwilowej przyjemności.

W finansach możliwości, propozycje, nowe pomysły, Będzie to wzmożony miesiąc dla Ciebie. Pamiętaj w tym czasie o bliskich by pod koniec miesiąca nie było problemów przez kłótnie. Dostarczaj sobie w tym miesiącu jak najwięcej rozrywki, gdyż dzięki temu naładujesz baterie na kolejny miesiąc.

 

Bliźnięta 

Bliźnięta mogą w tym miesiącu odczuć mniejsze zainteresowanie ze strony płci przeciwnej. Spowodować to może, iż w te dni do połowy miesiąca poczujesz smutek i będziesz pod wpływem nerwów.

Druga polowa miesiąca jednak może okazać się dobroczynna w skutkach. Będą częste wiadomości od osób, na których ci zależy. Nie daj się chandrze i pokonaj smutne dni.

W pracy pilnuj swoich spraw, gdyż może Ci zagrażać osoba z otoczenia. Koniec miesiąca będzie znaczniej pozytywny niż jego początek. Możesz spodziewać się wielu wyjść wspólnie znajomymi i spędzaniu czasu wśród najbliższych.

 

Rak

Nowy miesiąc powinien być zaskakujący dla wielu raków. Głównym motorem napędowym w tym miesiącu będzie Miłość, która Cię uskrzydli. Będzie wiele zawirowań z tego powodu. Raki w związkach mogą liczyć na cudowne chwile spędzone z druga połówka. Samotne Raki mogą liczyć na rozwój wydarzeń z dwiema nowymi osobami, które wkroczą nagle w ich życie. Wiele Cie może czekać rozterek, którą osobę wybrać, jednak intuicja rakom będzie sprzyjać i wybory zazwyczaj będą trafne w kwestiach uczuciowych. W pracy pamiętaj o obowiązkach i nie pozwól by uczucia zaburzyły twoją rzeczywistość.

Uważaj tez na swoje zdrowie by nie paść w wir chodzenia po lekarzach.

 

Lew

Lwy mogą liczyć na zmiany w tym miesiącu. Zmienność losu jest właśnie w tym miesiącu przypisane właśnie temu znakowi. W pracy będą możliwe dziwne rozmowy z pracodawcą, czy współpracownikom. Nie daj się zwieść temu, co słyszysz w tym miesiącu, wiele osób będzie zmyślać głównie w sprawach finansowych, zawodowych. W miłości dość spokojnie, Mimo iż nie będziesz mieć czasu dla najbliższych, to oni mogą zgotować Ci jakąś niespodziankę. Postaraj się znaleźć więcej czasu dla siebie i relaksuj się gdy jest to tylko możliwe. spokój wprowadza wtedy w twoje życie spokój i jaśniej spojrzysz na aktualne problemy w pracy.

 

Panna

Ten miesiąc będzie dość spokojnym miesiącem dla Panien. Dużo nudy i spokoju spowoduje, iż większość Panien zacznie zastanawiać się nad swoim życiem. Przemyślenia te spowodują, iż część Panien wyznaczy sobie nowe cele na dalszą przyszłość. W tym miesiącu należy głownie słuchać głosu intuicji i iść za nim. W miłości przez ten czas może być zastój. Samotne Panny w tym miesiącu nie będą mieć Kolo siebie interesujących osób. Panny w związkach musza unikać kłótni i nerwowości w związku. Należy dać trochę wytchnienia partnerowi. Uważaj też w tym czasie na zdrowie gdyż możesz skończyć ten miesiąc leżąc w łóżku. W pracy dość spokojnie, mimo iż Panny będą ogólnie przytłoczone rzeczywistością.

 

Waga

Dla Wag ten miesiąc będzie bardzo zmienny. Wiele możliwych zmian na polu uczuciowym. Wiele osób z dawna i z teraźniejszości będą się kręcić wokół Wag. Mimo zainteresowania głównie skupią się wagi na finansach i na zmierzaniu do celów, które sobie obrały. Rozwój niektórych wydarzeń może być zaskakujący i dla samotnych Wag będzie to okres wielkich zmian uczuciowych.

Wagi powinny zadbać o to by niechcący nie zranić osób najbliższych. Należy zważać na słowa, które kierujecie w kierunku najbliższych

Koniec miesiąca będzie należeć do rozrywkowych, gdyż czeka wiele Wag dużo imprez towarzyskich.

 

Skorpion

Widać, iż ten miesiąc większość Skorpionów zaliczy do udanych. Skorpiony jednak będą musiały dokonać wielu ważnych decyzji, które mogą rzutować na dalszą przyszłość. Odpowiedzi przyjdą jednak same i już pod koniec miesiąca skorpiony będą cieszyć się możliwością odpoczynku emocjonalnego. Wiele samotnych skorpionów może liczyć na zainteresowani ze strony płci przeciwnej. W finansach pod koniec miesiąca lepsze zyski, możliwość nawet otrzymania większych pieniędzy. Część skorpionów czekają wycieczki i odpoczynek. Najważniejsza radą dla skorpionów jest spokój, opanowanie i intuicyjne spojrzenie na dylematy.

 

Strzelec

Strzelec może liczyć na wspaniałomyślność losu, jeśli chodzi o finanse. Problemem może być jednak sfera uczuciowa. Strzelce przestaną zwracać uwagę na ta kwestię, dlatego mogą mieć kłopoty. Należy bardziej zwrócić uwagę na najbliższych, gdyż może dojść do wiele kłótni i niepotrzebnych krzywdzących rozmów. Samotne Strzelce będą polować w miłości i takim sposobem mogą zyskać nową ciekawą znajomość, która z czasem może przerodzić się w uczucie. Strzelce może odwiedzić ktoś z przeszłości, co może namieszać części strzelcom w głowach.

 

Koziorożec

Dla Koziorożców sprawy zaczną się klarownie układać. Będą mieli szanse na dodatkowe pieniądze, na awans czy na zyski z innego źródła. Musza jednak nauczyć się walczyć o swoje i określić dokładnie swój cel. Dzięki determinacji mogą zdziałać w tym miesiącu wszystko.

Samotne Koziorożce nie będą narzekać na powodzenie, jednak nie wszystkie Koziorożce będą chciały w tym okresie związków. Koziorożce w związkach nie będą zbytnio rozmowne i czułe, dlatego nie liczcie na to, iż druga połówka weźmie sprawy w swoje ręce.

 

Wodnik

Wodniki będą starać się sprostać rzeczom wręcz niemożliwym, dlatego tez mogą trochę się zirytować pewnymi sytuacjami. Część Wodników będzie zaślepiona i może zboczyć z głównej drogi przeznaczenia. Warto dlatego zastanowić się dwa razy nad podjęciem decyzji i przystąpieniem do działania. W miłości wiele możliwych zmian, które w głównej mierze będą zależne od Wodników. Samotne Wodniki będą w stanie zawrócić w głowie niejednej osobie, musza jednak pamiętać ze ich czar może prysnąć w pewnym momencie, jeśli będą zbyt pewni siebie.

 

Ryby

Dla ryb to będzie wzmożony okres w pracy, w obowiązkach zawodowych i domowych. W finansach stabilizacja i brak widoków na rozwój niektórych nierozwiązanych spraw z przeszłości. Ryby powinny zwrócić uwagę na swoje zdrowie i odpoczynek. Ryby powinny zastanowić się nad swoją przyszłością właśnie w tym miesiącu. W miłości szczęśliwe chwile możliwe dzięki niespodziankom bliskich osób. Wiele imprez towarzyskich możliwych w tym miesiącu, dzięki którym każda Ryba spędzi miłe chwile.

 {jcomments on}

Kategoria: /