Horoskop marzec

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Baran 

Masz określone plany i cele, które za wszelką cenę pragniesz zrealizować. Ale początkiem tego miesiąca, rozejrzyj się wokół siebie i przemyśl, co inni chcą i potrzebują i jaki masz na to wszystko wpływ. Jeśli planujesz coś, a ten plan jest sprzeczny z planami innych osób, to postaraj się o kompromis, szczególnie w pracy. 4,5 dnia tego miesiąca warto zacząć wytyczać nowe drogi i śmiało iść do przodu w swoich planach, nawet tych małych. Możesz się jednak czymś sfrustrować, ale to będzie chwilowe i nawet dość pomocne. Nie narzekaj zbytnio około 10 dnia miesiąca. Dobre wiadomości mogą pojawić się między 13-14 dniem. Około 20 i 21 dnia warto się zastanowić nad ważnymi sprawami, głównie uczuciami i emocjami. Jeśli masz jakieś problemy zdrowotne, postaraj się o fachową opiekę. Możliwe, że domowe sposoby leczenia nie przyniosą spodziewanych rezultatów. Od 25 do 31 dnia tego miesiąca postaraj się więcej wychodzić do ludzi. Spotkaj się ze znajomymi, z kimś interesującym, ciesz się swobodą wśród ciekawych ludzi.

 Byk 

Początkiem tego miesiąca możesz poczuć nudę w swoim życiu. Będzie to jednak twój stan umysłu. Wystarczy zmienić myślenie i wziąć się za coś przyjemnego. Mogą to być spotkania ze znajomymi, czas spędzony na swoich zainteresowaniach, spotkania uczuciowe czy może krótki wyjazd. Ten miesiąc może być dobrym czasem na inwestycje finansowe czy na zmianę pracy. Możliwości będzie koło Ciebie bardzo wiele, ale czy je wykorzystasz zależeć będzie od twoich działań. 10,11 i 12 dnia tego miesiąca postaraj się rozwiewać swoje wątpliwości przez rozmowę z najbliższymi. W tym czasie ktoś przyjacielski może Ci dobrze doradzić w jakiejś ważnej sprawie dla Ciebie. 15 i 16 dzień miesiąca powinny być dla Ciebie bardzo wspaniałomyślne. Wszystko będzie układać się po twojej myśli. 20 i 21 dnia warto być bardzo komunikatywnym i kontaktowym. Dzięki temu możesz dowiedzieć się o czymś ważnym dla Ciebie. Koniec miesiąca, szczególnie 25 i 26 mogą być bardzo romantycznym czasem dla Ciebie.  

Bliźnięta

 W tym miesiącu będziesz mieć dobry humor. Będziesz entuzjastycznie podchodził do życia, będziesz działał do przodu ze swoim życiem. 4 i 5 dnia miesiąca bądź otwarty na nowe pomysły. Twoja kreatywność w tym czasie nie będzie znać granic. 10,11 i 12 dnia miesiąca będziesz czuł się świetnie, gdyż zacznie się cos układać po twojej myśli. 17,18 i 19 dnia możesz być bardzo podekscytowany sprawami sercowymi. Może to być okres wzmożonego romantyzmu, chęci spotkania z jakąś osobą, czy nawet poflirtowania z kimś nowym. 22 i 23 dnia możesz mieć coś ważnego do powiedzenia. W tym czasie twoje rozmowy z ludźmi przysporzą Ci sporo uznania. Ogólnie koniec miesiąca może być dla Ciebie bardzo pozytywny.

 

Rak

 W tym miesiącu duże znaczenie będzie miał kompromis. Szczególnie, jeśli jesteś w związku partnerskim, lub żyjesz pod jednym dachem z kimś, kompromis odegra najważniejszą rolę. Jeśli nie uda Ci się porozumieć z drugą osobą ten miesiąc będzie dla Ciebie problematyczny i pełen niemiłych niespodzianek. 4 i 5 dnia miesiąca uważaj na to, co mówisz. Lepiej zachowaj swoje myśli w sobie, gdyż możesz szybko żałować wypowiedzianych słów. 10,11 i 12 dnia uważaj na swoje zdrowie, szczególnie na osłabienie organizmu, które może dać Ci się we znaki. 15 i 16 dzień miesiąca będzie dobrym czasem na wyjścia do znajomych, rodziny, na spędzenie czasu z ukochaną osobą czy osobami. 20 i 21 dzień powinien być czasem osobistego małego sukcesu. W tym czasie możesz podejmować ważne decyzje, a na pewno będą one dla Ciebie dobre.

 Lew 

W tym miesiącu będziesz niezwykle pomysłowy. W twojej głowie będzie roiło się od wielu pomysłów. Dużo możesz osiągnąć w tym miesiącu, ale nie w pojedynkę. Jeśli masz jakiś plan warto zrealizować go przy pomocy znajomych, przyjaciół czy kogoś odpowiedniego. 4 i 5 dzień miesiąca może być czasem gdzie życie uczuciowe będzie dla Ciebie najważniejsze. 10 i 11 i 12 dnia miesiąca należy być jednak ostrożnym, szczególnie w uczuciach. Możesz się złościć, że coś nie poszło po twojej myśli, ale postaraj się aż tak bardzo nie ekscytować i denerwować. Jedynie spokój uchroni Cię od problemów. 17 i 18 dnia miesiąca skup swoją uwagę na pracy, na dokumentach, ważnych sprawach. Będziesz musiał być wtedy bardzo mocno skupiony, by należycie wykonać swoją pracę. Końcem miesiąca może pojawić się koło Ciebie ktoś interesujący. Będziesz mieć możliwość poznania kogoś i rozpoczęcia ekscytującego romansu.

 Panna 

Ten miesiąc będzie czasem, w którym życie uczuciowe będzie odkrywało u Ciebie największe znaczenie. Jeśli jesteś w związku, ten miesiąc będzie pod znakiem wspólnego planowania bliskiej przyszłości. 4 i 5 dzień miesiąca będzie okresem spędzania czasu wśród rodziny. Domowe obowiązki w tym czasie mogą przeważać. Będzie to też czas, w którym będziesz musiał dokończyć zaległe projekty. Nie angażuj się w nic nowego dopóki nie pozamykasz spraw przeszłych. 17, 18 i 19 dzień może być momentem, w którym będziesz mógł wykorzystać wszelki swój potencjał. Wykorzystaj każdy dzień do maksimum.  

Waga 

Będzie to dla Ciebie dość pozytywny miesiąc, pełen ekscytujących wydarzeń, w którym nie będziesz się nudził. Będzie to czas rozrywki, szczególnie w pierwszej połowie miesiąca.Do 17, 18 dnia miesiąca, czas będzie Ci płynąć bardzo pozytywnie. Jednak od 22 dnia zacznij się skupiać na swojej pracy i na ważnych sprawach, które do tej pory zaniedbywałeś.Postaraj się być bardziej kreatywny w tym co robisz. Końcem miesiąca możesz kogoś zadziwić swoją pomysłowością i wyjściem z jakiejś problematycznej sytuacji zawodowej. Pamiętaj, że końcem miesiąca niektóre osoby będą wymagać od Ciebie czegoś więcej niż uśmiech czy dobry dowcip. Postaraj się też do pewnych spraw podchodzić bardziej profesjonalnie i rzeczowo.  

Skorpion 

 

Jeśli w tym miesiącu nie będziesz pewien, którą drogę wybrać, postaraj się wyjechać choć na weekend i przemyśleć wszystko gruntownie. Odpoczynek da Ci jasny obraz danej sytuacji czy problemu. Zrób listę za i przeciw, a wszystko zacznie ci się układać w sensowną całość.10,11, i 12 będzie czasem wielkich uniesień romantycznych i uczuciowych. Będzie to okres, w którym coś ciekawego i przyjemnego może wydarzyć się w twoim związku czy jakiejś relacji. 17, 18 i 19 dzień tego miesiąca warto przeznaczyć na zakupy. Możesz znaleźć ofertę nie do odrzucenia. Końcem miesiąca, 29 lub 30 otrzymasz dobrą wiadomość od kogoś, kto Cię darzy jakimś uczuciem, czy sympatią. 31 dnia nie podejmuj niepotrzebnego ryzyka. Tyczy się to każdej możliwej nieostrożnej czy niebezpiecznej okazji. 

Strzelec 

 

Będziesz w tym miesiącu w centrum uwagi. Wiele osób będzie się do Ciebie zalecało, dawało do zrozumienia, że jesteś ważną dla nich osobą. Możesz brylować wśród salonów. Postaraj się jednak nie wykorzystywać dobroci innych, do swoich własnych celów.Pamiętaj o najwierniejszych przyjaciołach, gdyż oni mogą zauważyć, że się zmieniłeś. Postaraj się o te przyjaźnie, nie zaniedbuj ich. Do 10 dnia tego miesiąca będziesz się dużo bawił. Po10, przez parę dni możesz czuć zmęczenie i ogólne wycieńczenie. W połowie miesiąca, jeśli zauważysz cos niepokojącego u twojego znajomego, powiedz mu to wprost. Bądź szczery, będzie się to opłacać. Około 20, 21 dnia skupisz swoja uwagę mocniej na pieniaczach i pracy. Końcem miesiąca będziesz cieszyć się ciepłem rodzinnym i przyjacielskimi spotkaniami.


Koziorożec
 

Od samego początku zacznij planować nowy projekt do zrealizowania. Może to być dla Ciebie bardzo twórczy miesiąc, pełen niespodzianek. Twoja pomysłowość nie będzie znać granic. 6 i 7 dzień miesiąca będzie czasem, w którym miłość będzie dla ciebie ważna. Romantyczne wyjście z bliską Ci osobą w ciekawe miejsce, spotkanie z kimś kto Cię interesuje, może nawet zaplanujesz romantyczny czas we dwoje. Wykorzystaj początek i środek miesiąca na realizowaniu planów. Koniec miesiąca natomiast może być dla Ciebie dość trudny i nieprzewidywalny. Miej oczy szeroko otwarte, skup się na konkretach a nie zgubisz się w tym wszystkim. Końcem miesiąca zwróć również uwagę na swoje zdrowie, które może być dla Ciebie coraz bardziej problematyczne.

 

Wodnik 

Ten miesiąc dla Ciebie rozpocznie się dość spokojnie. Będziesz opanowany i konkretny w swoich postanowieniach i działaniach. Słuchaj swojego serca, gdyż ono podpowie Ci, jakie w tym miesiącu decyzje najlepiej podejmować. Twoje zainteresowanie, hobby w tym miesiącu będzie dla ciebie ważne. Będziesz starał się odpowiedzieć sobie na jakieś pytanie. Może to być czas, w którym znajdziesz na nie odpowiedź. W połowie miesiąca, 13 i 14 dnia zrealizujesz jakieś ważne dla Ciebie zadanie. Okoliczności będą dla Ciebie w tym czasie bardzo sprzyjające, więc postaraj się je wykorzystać. 25, 26 dnia miesiąca, zachowaj zimną krew przy decyzjach dotyczących pracy i finansów. Zwróć też uwagę w tym czasie na kogoś z twojego bliskiego otoczenia, gdyż może się okazać że będzie potrzebowała twojego wsparcia i pomocy.  

 

 Ryby 

Jeśli masz problemy w relacji z partnerem czy inną bliską Ci osobą, początek tego miesiąca powinien być dla Ciebie dobrym czasem na rozmowę i złagodzenie konfliktu. Pierwsze dni miesiąca będą też dobre dla rozpoczynania nowych spraw. Postaraj się zostawić za sobą sprawy przeszłe, na które nie miałeś i nie masz już wpływu. Zajmij się przyszłością. 4 i 5 dzień miesiąca może być dla Ciebie czasem wzmożonej aktywności. Nie idź na oślep w pracy ani w miłości. 10,11,i 12 dzień miesiąca mogą okazać się dla Ciebie niezwykle pozytywne w życiu uczuciowym. Poświeć trochę czasu na odpoczynek w dniach 17,18 i 19. Warto raz na jakiś czas sprawić sobie przyjemność, by złapać więcej energii. 22, 23 i 24 tego miesiąca będzie czasem, w którym warto zastanowić się nad swoją dietą. Może warto przejść na kilku dniową dietę oczyszczającą? Końcem miesiąca nie przejmuj się małą aferą w pracy, gdyż wszystko ułoży się po twojej myśli. 

Kategoria: /