Horoskop Luty - twojeprzeznaczenie.com.pl

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Baran

 

Początek tego miesiąca będzie dla Ciebie czasem, w którym powinieneś się zastanowić nad słowami które wypowiadasz. Uważaj na słowa, oraz na plotki zasłyszane od kogoś. Staraj się dość realnie podchodzić do wielu z nich, szczególnie uczuciowych. Twoje emocje mogą Cię oszukać i wprowadzać w błąd. Postaw w tym miesiącu na pracę oraz możliwości, jakie w niej masz. Bardzo możliwe, że ktoś nieznany zagości w Twoim życiu. Możesz poznać nowe towarzystwo lub osobę, która może trochę zmienić Twoje postrzeganie życia.

Końcem miesiąca uważaj na swoje zdrowie, gdyż możesz złapać przeziębienie.

 

Najlepsze dni- wtorki, piątki

Najszczęśliwsze liczby – 4, 14

Najlepsze porozumienie z Baranami, Bykami i Skorpionami

Najgorsze porozumienie z Bliźniakami, Lwami i Wodnikami

 

Byk

 

Miesiąc ten uznasz za bardzo pozytywny. Możesz dojść do jakiejś pozytywnej zmiany w twoim codziennym życiu, czy to w miłości, w pracy, finansach czy w zdrowiu.

Los będzie Ci dość sprzyjać, dlatego warto wykorzystać szanse stojące przed Tobą w tym czasie.

Relacje rodzinne mogą być trochę kłopotliwe. Możliwe, że ktoś będzie Ci dokuczać lub wypomni Ci jakąś sytuacje. Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie cierpliwość i brak walki z innymi. Lepiej ustąpić i zająć się swoimi sprawami. W tym miesiącu, może Cię ktoś miło zaskoczyć. Ktoś odezwie się do Ciebie po długim milczeniu, ktoś wręczy Ci prezent ..

 

Najlepsze dni- poniedziałek, środa

Najszczęśliwsze liczby- 5, 15

Najlepsze porozumienie z Bykami, Strzelcami, Rybami

Najgorsze porozumienie z Lwami, Rakami oraz Skorpionami

 

Bliźnięta

 

Ten miesiąc może okazać się dość burzliwy. Staraj się być w tym czasie bardziej elastyczny niż zazwyczaj. Uginaj się do świata, a wtedy zyskasz więcej. Nie buntuj się, nie walcz z wiatrakami, tylko idź do przodu i nie skupiaj się na małych problemach. Nie wyolbrzymiaj pewnych spraw, bo stracisz energię do pożytecznego działania.

Postaraj się spędzać więcej wolnego czasu. W miarę możliwości znajdź czas na wypoczynek, również na spotkania z rodziną czy znajomymi.

 

Najlepsze dni, czwartek, niedziela

Najszczęśliwsze liczby- 6,16

Najlepsze porozumienie z Rakami, Rybami,

Najgorsze porozumienie z Koziorożcami i Wodnikami

 

Rak

 

Będzie to bardzo inspirujący czas dla Ciebie, dlatego staraj się go jak najlepiej przeżyć. Nowe możliwości w dziedzinie zawodowej, finansowej czy uczuciowej zawitają już w pierwszych dniach miesiąca. Warto mieć oczy szeroko otwarte by dostrzec dla siebie możliwość jakiegoś rozwoju, sukcesu.

W miłości postaraj się dawać trochę więcej ciepła partnerowi. Jeśli jesteś singlem masz duże szanse na poznanie kogoś, kto wniesie w twoje życie dużo świeżości.

Ktoś może Cię też zaskoczyć jakimś telefonem, wiadomością, chęcią spotkania z Tobą. Warto iść za impulsem, i nie bać się tego co będzie niósł dla Ciebie ten czas.

W zdrowiu zwróć uwagę na przeziębienia, oraz zatoki.

 

Najlepsze dni- piątek, sobota

Najszczęśliwsze liczby- 7, 17

Najlepsze porozumienie z Rakami, Pannami i Rybami

Najgorsze porozumienie z Lwami, Strzelcami i Bykami

 

Lew

 

Miesiąc ten przeżyjesz niezwykle, głównie za sprawą osób które będą w Twoim otoczeniu. Niektóre osoby będą Cię bardzo pozytywnie zaskakiwać. Czeka Cię miesiąc bardzo towarzyski. Trochę możesz zapomnieć o swoich obowiązkach w pracy, co może niestety narobić Ci kłopotów. Miej się na baczności, bo ktoś z pracy może będzie chciał zastąpić twoje miejsce.

Ktoś z rodziny będzie potrzebował twojej pomocy. Może to być trochę dla Ciebie kłopotliwe, ale w miarę swoich możliwości będziesz chciał pomóc.

W miłości czeka Cię ogólnie dużo szczęścia, niespodzianek, miłych wydarzeń.

 

Najlepsze dni – poniedziałek, czwartek

Najszczęśliwsze liczby- 8, 18

Najlepsze porozumienie ze Skorpionami, Koziorożcami, Bliźniętami

Najgorsze porozumienie ze Strzelcami, Bykami

 

Panna

 

Początek miesiąca może przynieść Ci jakieś zmartwienia w pracy czy finansach, One jednak dość szybko miną. Otworzy się dl Ciebie możliwość zrobienia czegoś nowego. Będzie to dobry czas np. na szukanie pracy, otwieranie własnej działalności gospodarczej, początek jakiejś inwestycji czy działania w danym kierunku.

Postaraj się być pewny siebie, miej silną wole, nie bój się krytyki, tylko działaj. Możesz mieć gorsze dni, ale szybko z takich emocjonalnych problemów będziesz wychodził, dzięki losowi, który od czasu do czasu będzie Cię bardzo pozytywnie zaskakiwał.

 

Najlepsze dni- środa, sobota

Najszczęśliwsze liczby- 9 , 19

Najlepsze porozumienie ze Skorpionem, Rybami, Bykiem

Najgorsze porozumienie z Koziorożcem i Baranem

 

Waga

 

Będzie to okres, w którym będziesz musiał się poświęcić pracy i sprawom ważnym. Emocjonalnie, uczuciowo możesz mieć poczucie osamotnienia. Możesz nie mieć czasu dla swojej rodziny , czy kogoś bliskiego. Wydarzenia będą postępować jedno po drugim, powodując ze nie znajdziesz dla siebie czasu na odpoczynek. Staraj się nie być chaotyczny w działaniach, bo jest zagrożenie, że będziesz popełniać błędy. Postaw na konkretność, realność swoich działań, oraz skupienie, a wszystko się uda.

 

Najlepsze dni-  czwartek, poniedziałek

Najszczęśliwsze liczby- 10, 20

Najlepsze porozumienie ze Skorpionami, Wodnikami, Baranami

Najgorsze porozumienie z Lwami, Pannami oraz Rybami

 

Skorpion

 

Ten miesiąc będzie dość ważnym czasem na przemyślenia. Początek miesiąca może być trochę chaotyczny, ale od połowy zaczniesz widzieć dość dokładnie swoje nowe cele na przyszłość. To dobry czas na tego typu postanowienia i planowanie pewnych działań.

W miłości ktoś może cię miło zaskoczyć. Ogólnie życie uczuciowe w tym czasie może nie być przewidywalne, ale w pozytywnym tego sensie znaczeniu.

Nie żyj życiem innych ludzi, tylko skup się na sobie. Postaraj się też trochę odpocząć, nie przesadzaj z nadmiarem pracy, bo może to grozić nie tylko przemęczeniem ale również i chorobą.

 

Najszczęśliwsze dni- piątek, wtorek

Najszczęśliwsze liczby – 1, 11

Najlepsze porozumienie ze Strzelcami, Lwami oraz Baranami

Najgorsze porozumienie z Bykami, Bliźniętami i Wagami

 

Strzelec

 

Ten miesiąc dla Ciebie, będzie czasem wielu przemyśleń. Skupisz swoją uwagę głównie na pracy ,ale tematy uczuciowe nie będą Ci obce. W miłości postaw na szczerość wobec siebie. Jeśli jesteś kimś naprawę zainteresowany, idź w tym kierunku nie lękaj się niczego. Możesz sam być zaskoczony tym jak dana relacja może w pewnym momencie wyglądać.

Jeśli jesteś w poważnej relacji sprawdź czy ten związek przynosi Ci szczęście, i co Ci w nim brakuje.

Postaw w tym miesiącu na konkretne cele, w które warto zainwestować. Nie bój się nowości, a osiągniesz sukces.

 

Najszczęśliwsze dni - poniedziałek, środa

Najszczęśliwsze liczby- 2,12

Najlepsze porozumienie ze Skorpionami, Lwami, i Pannami

Najgorsze porozumienie z Rybami oraz Wagami

 

 

Koziorożec

 

Koziorożec zacznie mocniej starać się o to by w życiu uczuciowym zapanował spokój. Wiele osób z pod tego znaku będzie chciało rozwiązać kwestie sporne w związkach. Jeśli im się to nie uda, postanowią rozpocząć nowy etap w życiu bez drugiej połówki.

W pracy Koziorożca czekają same sukcesy, jeśli będzie intuicyjnie dokonywać decyzji. Warto mieć oczy szeroko otwarte, gdyż może nadążyć się okazja nowego przedsięwzięcia.

Wodnik

 

Może to być okres, w którym zrozumiesz co musisz zrobić by osiągnąć szczęście czy pewne cele które sobie wyznaczyłeś. Świadomość tego czego się chce będzie wyzwalająca. Będzie to dobry miesiąc na rozpoczynanie nowych rzeczy, ale również do kończenia starych spraw. W miłości uważaj na niepotrzebne kłótnie, które mogą wprowadzić atmosferę smutku lub złości.

W sprawach zawodowych może zaskoczyć Cię opinia czy rada jakiejś osoby z twojego otoczenia. Posłuchaj tej rady, gdyż najprawdopodobniej ta osoba ma racje. Wykorzystaj rady innych osób by dojść do czegoś na czym Ci zależy.

 

Najszczęśliwsze dni- czwartek, piątek

Najszczęśliwsze liczby- 3,13

Najlepsze porozumienie z Wodnikami, Skorpionami

Najgorsze porozumienie z Lwami, Rakami, Baranami

 

Ryby

 

Zapomnij o tym, na co nie masz wpływu. Nie mecz się z sytuacjami bez wyjścia. Czasami lepiej coś odpuścić i iść dalej do przodu. Przeszłość może wrócić do Ciebie nagle, w postaci jakiejś osoby, której dawno nie widziałeś. Będzie możliwość odnowienia jakiejś przeszłej relacji, która może się okazać dla Ciebie bardzo pozytywna.

Postaw na rodzinę i lepsze kontakty z nią. Mogą zaskoczyć Cię pewne informacje, które były przez jakiś czas zachowane w tajemnicy. Zrozum innych i nie osądzaj ich działania, każdy czasami popełnia błędy.

 

Najlepsze dni- Piątek, środa

Najszczęśliwsze liczby- 4,14

Najlepsze porozumienie z Rakami, Bliźniakami, Pannami

Najgorsze porozumienie, ze Strzelcami i Koziorożcami

 

Kategoria: /