Horoskop Listopad 2013 - Od wróżki Izy

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Baran

 

Ten miesiąc dla wielu baranów będzie czasem na przemyślenia, szczególnie jeśli chodzi o kwestie zawodowo- finansowe. Wiele Baranów będzie starało się wejść w nowe układy finansowe, nawet zmienić swoją pracę.

W miłości warto posłuchać partnera, bo tym razem może mieć rację. Warto nie podejmować pochopnych decyzji, gdyż to może zachwiać egzystencją wielu Baranów. Warto być cierpliwym i swoje przyszłe kroki przemyśleć.

 

Byk

 

Byki ten miesiąc mogą zapamiętać, gdyż w ich życiu może wiele się dziać. U wielu byków będzie się wiele nieprzewidzianych wydarzeń, które wstrząsną ich życiem. Wart wtedy na spokojnie przemyśleć sytuacje i z trzeźwością umysłu działać by zmienić niewygodny stan.

W życiu towarzyskim pojawia się nowe osoby, które rozjaśnią trochę pochmurny dla Byków miesiąc. Samotne Byki maja szansę na spotkanie kogoś wyjątkowego. Warto znaleźć czas na przyjemności.

 

Bliźnięta

 

Bliźnięta będą w tym miesiącu dokonać właściwego wyboru, miedzy tym co stare, przeszłe a tym co nowe, świeże.

Wybory te będą ciężkie, ale Bliźnięta postawią na intuicję, i dzięki niej dokonają odpowiedniego wyboru. Wszystko co nowe należy brać w garść i korzystać z okazji.

Warto pamiętać o przyjaciołach, którzy wesprze bliźniaka w wielu nieciekawych sytuacjach. Bliźniaki z ostatniej dekady mogą mieć zmartwienia zdrowotne, przez swoją nieostrożność.

 

Rak

 

Raki zaczną w końcu myśleć bardziej o swojej dalszej przyszłości. Wiele z nich zacznie planować kolejny rok. Wcześniej jednak uporają się z przeszłymi nierozwiązanymi wydarzeniami. Nie będzie to łatwe, gdyż niektóre osoby z otoczenia nie będą skore do zażegnania sporów czy problemów.

Raki w związkach mogą spodziewać się wielu uwag od partnera. Warto ich wysłuchać i zastanowić się w jakim stopniu partner ma rację.

W finansach będą wydatki, ale nie na tyle bolesne by rak nie mógł spać po nocach.

 

Lew

Lwy postanowią odprężyć się po wytężonej pracy i spędzić trochę czasu z przyjaciółmi i bliskimi. Wiele Lwów zapomni o pracy i zobowiązaniach. Warto jednak mieć wyczucie i pilnować kwestii zawodowych.

Lwy zaczną postrzegać inaczej swoje życie i będą żyły bardziej na krawędzi niż zazwyczaj. Należy uważać na fałszywych przyjaciół, gdyż Lwy mogą na nowo nawiązać starą znajomość, która nie będzie dla nich w konsekwencji korzystna.

 

 

Panna

 

Panny będą w tym miesiącu w dość nieciekawym nastroju. Osoby, otoczenie, sytuacje będą je bardzo drażnić. Nie każdej Pannie uda się opanować tej sytuacji i być cierpliwą. Niektóre Panny pokłócą się z najbliższymi, zamkną na cztery spusty w domu i tak spędza wiele czasu. W pracy warto uważać na tzw. przyjaciół. Warto patrzeć na swoje zadania i trzymać się tego co jest oczywiste.

Zmęczona Panna nie będzie produktywna w pracy, dlatego wiele z nich powinna wybrać się na urlop.

 

Waga

 

Wagi zaczną starać się o czyjeś względy. Samotne wagi i te w związkach będą mieć pokusę. Jedne podążą za ta pokusa inne nie. Niemniej jednak Wagi w tym miesiącu będą mieć wielkie powodzenie.

Życie uczuciowe Wag w tym miesiącu będzie obfite w przygody. Na dalszy plan zejdą kwestie finansowo- zawodowe. Warto jedna uważać by zabawa nie doprowadziła do strat, które mogą być bolesne.

 

Skorpion

 

Skorpiony poczują się bardziej atrakcyjne. Ta atrakcyjność będzie nie tylko na planie emocjonalno- uczuciowym ale także i finansowym. Warto użyć swojego czaru i siły przekonywania, by zarobić więcej pieniędzy.

Skorpiony będą rozchwytywane w towarzystwie. To ich czas na załatwienie wielu spraw, które nie są podomykane.

 

Strzelec

 

Strzelce po wytężonej pracy zaczną mieć więcej czasu dla siebie i bliskich. Wiele Strzelców będzie odwiedzać starych znajomych. Samotne osobniki skupia się na życiu uczuciowym, które może kwitnąć, jeśli się trochę bardziej postarają niż zazwyczaj.

Warto w miłości podejmować szybkie, szalone decyzje i nie bać się spróbować rozwinąć jakiejś znajomości. Wiele Strzelców czekają podróże te zagraniczne, między miastowe, czy tez w głąb siebie.

 

Koziorożec

 

Koziorożec zacznie mocniej starać się o to by w życiu uczuciowym zapanował spokój. Wiele osób z pod tego znaku będzie chciało rozwiązać kwestie sporne w związkach. Jeśli im się to nie uda, postanowią rozpocząć nowy etap w życiu bez drugiej połówki.

W pracy Koziorożca czekają same sukcesy, jeśli będzie intuicyjnie dokonywać decyzji. Warto mieć oczy szeroko otwarte, gdyż może nadążyć się okazja nowego przedsięwzięcia.

 

Wodnik

 

Wodniki będą dość mocno rozdrażnione swoją niepewną sytuacją życiową. Będą błądzić myślami, oraz spowodują wiele zamieszania wokół siebie. Otoczenie nie będzie rozumieć intencji Wodnika, który na własny sposób będzie chciał ukazać swoją złość i niechęć do życia.

Warto wtedy zwrócić się do najbliższej osoby, gdyż tylko dzięki wsparciu uda się wyjść Wodnikowi z opresji.

Warto stworzyć dla siebie plan na najbliższe miesiące i starać się go zrealizować.

 

Ryby

 

Ryby w tym miesiącu mogą być dość chaotyczne. Będą zapominalskie, niekompetentne w swojej pracy. Ten chaos minie szybko, szczególnie wtedy gdy ryba zauważy że postąpiła niewłaściwie.

W miłości może panować chaos, ale gdy tylko Ryba się zastanowi dłużej będzie wiedzieć kogo wybrać, lub jak postąpić w związku.

Kategoria: /