Horoskop na Kwiecień -2013 - Od wróżki Izy

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Baran – horoskop miesięczny na kwiecień 

Miłość i Związki

Pasja w związku jest wszechogarniająca. Wpływ działania Wenus, Marsa, Urana i Słońca, które znajdują się w kwietniu w znaku Barana, zapowiada namiętny miesiąc w życiu uczuciowym. Wenus zachęca do miłości i czułości, Mars pobudza pożądanie i erotykę, Uran przynosi niespodzianki, a Słońce to wszystko podkreśla.

Magnetyzm będzie w każdej osobie spod znaku barana, tak wiec przygotujcie się na powodzenie u innych. Będziecie elektryzować, i fascynować innych.

Jeśli jesteś w związku i zależy Ci na nim, ten czas przyniesie nowe wyzwania i możliwości. Zaplanuj działania by pokazać drugiej osobie, że ci na niej zależy. Z pewnością na tym zyskasz.

Do 15 kwietnia będzie okazja na szczęśliwe chwile, jednak po tym okresie może być coraz trudniej dotrzeć do drugiej osoby. Koniec miesiąca będzie okresem normalności i wewnętrznej równowagi uczuciowej. 

Kariera i finanse

Uran, Mars i Słońce będzie wspierać Cię w tym miesiącu dzięki wielkiej energii, która będzie zachęcać Cię do działania, zwłaszcza w pierwszych dwóch tygodniach miesiąca. To będzie miesiąc inicjatyw, ambicji i konkurencyjności.

Będziesz mógł wiele pokazać w tym miesiącu, tzn, że nie powinieneś wahać się z ukazaniem swoich planów czy pomysłów zawodowych. Twój punkt widzenia będzie pozytywnie odebrany przez pracodawcę i otoczenie. Musisz jednak zaakceptować relacje współpracy w swojej pracy.
Między 15 a 20 kwietnia będzie dobry czas na inwestycje, na zakupy i na lepsze zarobki. Po 20 kwietnia, będziesz mieć możliwość znalezienia lepszych źródeł dochodu. Wystarczy tylko się rozglądnąć i szukać okazji.
 
Samopoczucie

Będziesz mieć dużo energii, szczególnie w pierwszych dwóch tygodniach kwietnia. Uważaj jednak byś zbyt dużo nie ryzykował, a tyczy się to głównie sportu, wszelkich aktywności fizycznych, w których można doznać urazu.
W ciągu pierwszych dwóch tygodni miesiąca twój stan umysłu będzie w bardzo dobrej formie. Druga połowa miesiąca będzie trochę gorszym okresem, gdyż będziesz musiał poradzić sobie z presją.


Byk- Horoskop miesięczny na kwiecień

 

Miłość i związki

W pierwszych dwóch tygodniach kwietnia mogą wystąpić nieprzyjemne sytuacje, możesz być sfrustrowany i rozczarowany życiem uczuciowym. Będą to wydarzenia mniej lub bardziej poważne, w zależności od predyspozycji charakteru oraz oczekiwaniach względem drugiej osoby na dany moment. Nie warto dlatego kusić losu, i w pierwszej połowie tego miesiąca nie warto poruszać drażliwych tematów. Możesz czasami odnosić wrażenie ze twoje wysiłki są daremne, że twój partner nie daje Ci wystarczająco dużo uwagi, przez co oddalacie się od siebie. Jeśli jesteś singlem, czekają Cię raczej rozczarowania co do osób niektórych którymi przebywasz na co dzień. Nie będzie też widoków na poznanie kogoś wartościowego. 

Po 15 kwietnia sytuacja może się diametralnie zmienić, gdyż w tym czasie Planeta Wenus, która jest planeta miłości wejdzie w znak Byka, co rozwieje czarne chmury nad relacjami partnerskimi w tym znaku.

W znak Byka po 20 kwietnia wejdzie też Mars, który rozbudzi erotykę w każdej relacji uczuciowej. 

Kariera i finanse

W pierwszej połowie kwietnia 2013 roku, prawdopodobieństwo osiągnięcia jakiś większych sukcesów będzie dość niskie. To może być okres braku aktywności z twojej strony i braku motywacji do działania.

Jeśli jednak twoim celem jest zrobienie czegoś ważnego, to zrób to, ale po cichu, w ukryciu, gdyż w innym wypadku zaliczysz wpadkę.

W połowie miesiąca będziesz dostrzegał jednak nowe możliwości związane z poznaniem ciekawych ludzi, dzięki którym zyskasz cenne znajomości i kontakty.

W ostatnim tygodniu miesiąca będziesz mieć najlepsze szanse na sukcesy. Nie będą to wielkie sukcesy, jednak cię ucieszą.

20 kwietnia Słońce i Mars wejdzie w znak Byka, co da mu energii, sprawności i gotowości do działania. W tym tez czasie prawdopodobnie będziesz musiał podjąć pewne decyzje, będziesz musiał rozstrzygnąć pewne sprawy, podjąć pewne inicjatywy, nawet o coś zawalczyć. Sukces powoli zacznie zbliżać się do Ciebie.

 

Samopoczucie

Pierwsza połowa kwietnia będą mało optymistyczne, zarówno pod kątem kondycji fizycznej jak i psychicznej. Będziesz musiał odpocząć, zacznij lepiej się odżywiać, skup się na swoich potrzebach. Ryzyko zachorowania w tym miesiącu będzie większe, ze względu na twój coraz słabszy system odpornościowy. Po 20 kwietnia jednak zyskasz siły i staniesz na nogi.

 

 

Bliźnięta- Horoskop miesięczny na kwiecień

 

Miłość i związki

Wenus władczyni znaku Bliźniąt, stworzy w tym miesiącu warunki do zabawy, ale także i do miłości. Może zdarzyć się sentymentalne spotkanie z kimś, kogo znasz. Możesz też uczestniczyć w jakimś wydarzeniu, które odmieni twój punkt widzenia odnośnie jakiejś relacji.

Pierwsza część kwietnia będzie bardziej dynamiczna, niż druga. Dzięki wpływowi Jowisza osoby w związkach będą przeżywać szczęśliwy czas.

W drugiej połowie kwietnia, dobry wpływ Jowisza i Merkurego będzie gwarancją, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Jeśli natkniesz się na jakieś problemy, szybko uda Ci się z nich wyjść.

Jowisz będzie dawać większy optymizm, obdarzy każdego Bliźniaka wielkim zaufaniem do drugiej osoby. Popęd seksualny będzie bardziej wzmożony, więc zapowiada się bardzo ciekawy i ekscytujący czas.

 

Kariera i finanse

W tym miesiącu wpływ planet obudzi nadzieje i pobudzi Cię do planowania przyszłych kroków w dziedzinie zawodowo- finansowej. Mars zachęca do podjęcia szybkich i zdecydowanych kroków w tym miesiącu. Gdy już będziesz wiedzieć jak działać i co robić, zacznij działać.

W kwietniu możesz znaleźć w dość łatwy sposób zasoby niezbędne do osiągnięcia swoich celów. Będziesz poznawać nowych ludzi, którzy w dalszej przyszłości mogą być bardzo przydatni. Ten czas będzie świetnym okresem do dobrej współpracy z otoczeniem.

Możesz w każdej chwili spodziewać się nowych możliwości rozwoju zawodowego, które warto będzie wykorzystać. Warto jednak ocenić swoje zasoby dokładnie i zaangażować się tylko w to, co jest realne do zrealizowania.

Druga część kwietnia może przynieść zyski zarówno poprzez przypadkowy zastrzyk gotówki, jak i niewielką wygraną.

 

Samopoczucie

W pierwszej połowie kwietnia będziesz w dobrej formie. Jednak w ostatnim tygodniu miesiąca Twoja witalność będzie spadać, a wszelkie dolegliwości zdrowotne nagle uzewnętrznią się.


Rak- Horoskop miesięczny na kwiecień

 

Miłość i Związki

Nic nie zapowiada jakieś większe zmiany w życiu uczuciowym w tym miesiącu. Saturn i Pluton będą wymagać od Ciebie więcej zaangażowania i włożenia więcej wysiłku w życie miłosne. Możesz przybrać jednak dość sztywną postawę, co będzie powodować problemy w komunikacji z partnerem czy osobą, na której Ci zależy.

W tym miesiącu będzie Ci dość trudno zbudować nowy związek. Pragniesz czegoś głębszego w relacji, jednak w tym miesiącu możesz się rozczarować swoimi oczekiwaniami.

W tym okresie Słońce, Wenus i Mars będą w problematycznym aspekcie do Plutona, co może powodować zgrzyty na linii fizycznego okazywania sobie uczuć, w tym spraw łóżkowych.

 

Kariera i finanse

W tym miesiącu w finansach i pracy nie będzie się nic ciekawego działo. Raczej nie będzie poważnych wydarzeń, które miałyby coś zmienić.

Uran będzie wpływał na Ciebie znacząco, gdyż będziesz pragnął zmian i nowości. Mars będzie dawać Ci inicjatywę, jednak tutaj wszystko może się skończyć na planach i marzeniach, nie na konkretnym działaniu.

Będziesz mógł się jednak wyróżnić w swojej pracy, dzięki wpływie Urana, Marsa, Słońca i Wenus w Twoim znaku.
Staraj się dokonywać w tym miesiącu wyborów, jeśli jest to wskazane. Nie uciekaj od odpowiedzialności Inie zwlekaj z pewnymi sprawami.

Samopoczucie

Będziesz musiał sobie poradzić w tym miesiącu ze stresem. Ważne jest by dokładnie zaplanować swój czas i być zdyscyplinowanym. To nie jest czas na fantazje i złudne marzenia, ale działanie. Zorganizuj się tak by mieć jak najwięcej czasu na wypoczynek i relaks.

 

Lew- Horoskop miesięczny na kwiecień

 

Miłość i Związki

W ciągu całego miesiąca, Słońce ( władca Lwa), będzie łączyć się z Wenus ( planeta miłości) i Marsem ( planeta pożądania). Taka konfiguracja ma jasną, jednoznaczną wiadomość- kwiecień będzie miesiącem pasji i namiętności.

Wenus zwiększy swój wpływ w tym okresie, natomiast Mars wzmocni seksualny magnetyzm. Jeśli jesteś w kimś zakochany, pragniesz kogoś, to będzie najlepszy moment na wyznania i na bliskie kontakty.

Jeśli jesteś singlem, ten miesiąc może być początkiem nowej, fascynującej znajomości, która może przerodzić się w romans, lub nawet miłość.

 

Kariera i finanse

Kwiecień będzie miesiącem, w którym możesz podjąć działania zdecydowane. Dzięki temu będziesz mógł awansować, lub dostać podwyżkę. Koniunkcja Słońca, Wenus i Marsa będzie pchała cię do przodu w kierunku rozwoju zawodowego.

Mars, będzie wzmacniać Cię byś podjął konkretne działania, byś podjął inicjatywę.
 Wenus będzie odpowiedzialny za polepszającą się współprace i kontakty międzyludzkie, co znacznie ułatwi ci osiągnięcie sukcesu zawodowego oraz finansowego.

Pierwsza połowa miesiąca to bardzo dobry czas na naukę, poszerzanie wiedzy, na pójście na kurs czy szkolenie.

Koniec miesiąca będzie najbardziej pozytywny, gdyż wtedy mogą zaskoczyć Cię wydarzenia, które poprawią Ci nastrój. Poprawić może się też twoja sytuacja finansowa.


Samopoczucie

Będziesz w świetnej formie. Będziesz mieć energię dwóch osób, i będziesz czuł adrenalinę krążącą w Twoich żyłach. Poczujesz się zdolny do wszystkiego, co wprowadzi Cię w optymistyczny stan.

 

Panna- horoskop miesięczny na kwiecień 

 

Miłość i Związki

Kwiecień nie przyniesie większych zmian w życiu uczuciowym. Będziesz pragnął romantyzmu, co będzie skutkować wielkim twoim rozmyślaniem na temat tego, co posiadasz w miłości. Będziesz miał potrzebę rozszyfrowania tajemnicy intymności, seksualności twojej czy partnera. Będziesz chciał zgłębić tajemnicę związku i ogólnie miłości.

Tak więc, w pierwszej połowie kwietnia możesz się zamartwiać i zbytnio analizować swoje życie uczuciowe. Będziesz chciał zrozumieć mechanizmy psychologiczne rządzące związkami.

W drugiej części kwietnia będziesz bardziej zrelaksowany w temacie uczuciowym. Nie wykluczone, że zaczniesz planować sentymentalną podróż na ten rok.

 

Kariera i finanse

Będzie to dobry miesiąc na zyski, dzięki wpływowi Słońca, Marsa, Wenus i Urana. Skup swoje zainteresowania na obszarze biznesu, inwestycji, relacji z bankami, większymi instytucjami itd.

Uważaj jednak na pożyczki, długi, kary które nagle mogą popsuć Ci humor.

Druga połowa kwietnia będzie bardziej stymulująca. Będziesz mieć możliwość wyjazdu związanego z pracą, załatwień w drodze, studiów, czy szkoleń zawodowych.

 
Samopoczucie

Możesz mieć gorsze dni, w których będziesz zastanawiał się nad sensem życia czy sensem danej relacji. Na szczęście to nie będzie trwało długo. Mimo tego twoja energia wewnętrzna przez długi okres będzie na niskim poziomie.

 

 
Waga- Horoskop miesięczny na kwiecień

 

Miłość i Związki

W pierwszej połowie kwietnia, w znaku Wagi, spotkają się Uran, Mars, Słońce i Wenus.

Uran jest zwiastunem nowości i zmian w życiu uczuciowym. Uran wyrażać może się zarówno w pozytywnym, jak i negatywnym aspekcie. Uran reaguje impulsywnie, dlatego decyzje, jakie będziesz podejmować w tym miesiącu mogą być nieprzemyślane.

Może dojść do nowych relacji, które będzie namiętne, pełne pasji, aktywne, ostre dzięki działaniu innych planet.

Taka konfiguracja planet zawsze przepowiada znaczące wydarzenia w krótkim czasie. Miejmy nadzieje, że będą one przyjemne ( namiętne miłosne wydarzenia, romantyczne epizody, zaskakujące spotkania itp.), choć nie powinno się ignorować faktu, że zbyt dużo energii sprawia, że człowiek jest zbyt impulsywny i chaotyczny.

W połowie miesiąca, Wenus opuści znak, a Merkury w niego wejdzie, co wywoła dyskusje, polemiki, wiadomości oraz plany na podróż.


Kariera i finanse

Miesiąc ten będzie okresem zawierania umów, rozmów na ważne tematy zawodowo- finansowe. Nie będzie jednak nowych znajomości, wiec współprace, jakie nawiążesz w tym miesiącu będą uzgodnieniami z osobami, które już znasz.

Będzie to pozytywny miesiąc, i warto wierzyć w swoje plany i zamierzenia. Wrogie sytuacje odpędzisz, dobrym samopoczuciem i umiejętnością dyplomatycznie prowadzonych rozmów.

Wszystko będzie działo się szybko, więc będą potrzebne szybkie i konkretne decyzje.


Samopoczucie

Próbuj znaleźć dla siebie więcej czasu, gdyż możesz być przemęczony wydarzeniami, jakie będą miały miejsce. Unikaj sprzecznych sytuacji, nie rób sobie problemów na siły. Prowadź w tym okresie zorganizowany tryb życia, bez zbędnych ekscesów.


Skorpion- Horoskop miesięczny na kwiecień 

 

Miłość i Związki
W pierwszej połowie kwietnia prawie całą energię będziesz przeznaczać na kwestie związane z pracą. Spowoduje to, iż na życie uczuciowe nie znajdziesz wystarczająco dużo czasu.

Jeśli pracujesz z partnerem, będziecie w równowadze, jeśli jednak macie oddzielne prace i zainteresowania, w tym miesiącu możecie się ze sobą mijać.

Po 15 kwietnia Wenus, planeta miłości, harmonii i uwodzenia wejdzie w dom Skorpiona, co będzie skutkowało większym zainteresowaniem życiem uczuciowym.

Między 15 a 19 kwietnia, Wenus przyniesie Ci romantyczne spotkanie z kimś wyjątkowym, szczególnie, jeśli jesteś singlem lub poszukującym partnera.

20 kwietnia Słońce i Mars wejdzie w dom Skorpiona, co zaowocuje entuzjazmem i pasją w relacjach uczuciowych.


Kariera i finanse

 Będziesz w tym miesiącu w pełni zaangażowany w pracę. Będziesz inwestować energię i czas by do czegoś dojść.

Kwiecień silnie podkreśli twój talent, i inne zainteresowania, które przynoszą Ci pieniądze.

Będziesz mieć inicjatywę organizacyjną, kierowniczą oraz przywódczą w swojej pracy.
W tym okresie możesz błyszczeć i stanąć w centrum uwagi. twoje wysiłki będą rozpoznawane i doceniane.

Będziesz jednak musiał poradzić sobie ze stresem, terminami i sytuacjami krytycznymi.

Druga połowa kwietnia może przynieść owocną współpracę, możesz podpisać jakiś kontrakt, umowę.

 

Samopoczucie

Praca oraz zdrowie będą najważniejszymi sprawami w tym miesiącu dla Ciebie. Mogą wystąpić problemy zdrowotne, ale zaplanujesz wizyty u lekarza by móc się dokładnie przebadać. Stres może działać na Ciebie problematycznie, i może spowodować momenty załamania i braku chęci do działania. Będą to jednak chwilowe momenty, które szybko miną.

 
Strzelec- Horoskop miesięczny na kwiecień

 

Miłość i Związki

Na sentymentalnym i uczuciowym poziomie Strzelec będzie najbardziej uprzywilejowanym znakiem w tym miesiącu. Gwiazdy pomogą odnaleźć Twoją miłość!:)

Słońce, Mars, Wenus i Uran będą w znaki Strzelca, co zapowiada okres miłości i erotyki, często dający początek nowym fascynującym związkom.

Moc seksualności i zaangażowania w jakaś relację będzie niesłychanie silna. Pojawisz się odpowiednim miejscu i czasie, dzięki czemu spotkasz kogoś wyjątkowego, lub po długim czasie odnowisz jakaś znajomość. Nie bój się ryzyka, gdyż ten miesiąc należy do Ciebie pod kątem uczuć.

Miłość może przytrafić Ci się w każdej chwili, nawet gdy nie będziesz tego planować. Wzrośnie twoja pewność siebie i odwaga. Staraj się jednak nie robić głupstw, i nie zrażać do siebie innych poprzez głupio wypowiedziane słowa.


Kariera i finanse

Będzie to dla Ciebie również pomyślny okres w życiu zawodowo- finansowym. Skorzystasz z nieoczekiwanej możliwości zarobku, lub np. zmiany pracy. Kwiecień będzie idealnym okresem na promowanie i podkreślanie swoich zalet. Bądź pewny, że zostaniesz zauważony.

Energia i odważne działanie może przynieść Ci sukces, w który do końca sam możesz nie wierzyć.

Słońce, Wenus, Mars i Uran tworzyć będą ciekawą konfigurację, która będzie wspierać spekulacje giełdowe, finansowe, i zakłady.

 

Samopoczucie

W pierwszych dwóch tygodniach miesiąca będziesz w świetnej formie. Dodatkową energię wykorzystasz, stając się bardziej fit. Będzie ciągnęło Cię do aktywności fizycznych, co wzmocni woje ciało, ale także i ducha.

Koziorożec- Horoskop miesięczny na kwiecień

 

Miłość i Związki

Pierwsza połowa kwietnia będzie okresem, w którym możesz się izolować od wszelkich relacji uczuciowych. Będziesz wycofany i będziesz stronić od rozmów o uczuciach i ważnych sprawach.

Jeśli jesteś w związku możesz mieć problem ze sprawami miejsca zamieszkania. Albo szykuje się wspólna przeprowadzka, albo plany remontu, czy zakupu nieruchomości.

Przeszła relacja czy związek, nagle może powrócić z przeszłości. Może to oznaczać spotkanie z byłym partnerem, czy młodzieńczą fascynacją.

Między 15 a 25 dniem miesiąca rozpocznie się czas zmysłowości i namiętności w relacji. To będzie okres podboju, zakochania się i intensywności życia seksualnego.


Kariera i finanse

Będziesz walczyć o jakaś okazję do zarobku. Może to być chęć zakupu czegoś wartościowego i sprzedania tego na rynku wtórnym, lub chęć zainwestowania jakiś pieniędzy w coś co da Ci profity.

Dzięki planecie Saturn zaczniesz tworzyć dużo dalsze plany na przyszłość zawodową. Będzie to dobry czas na podejmowanie tego typu decyzji.

W drugiej połowie miesiąca będziesz bardziej otwarty i kreatywny. Los będzie Ci sprzyjać w ciekawych pomysłach i w lepszych zarobkach.


Samopoczucie

Będziesz w coraz lepszej formie. Będziesz mieć wystarczająco dużo energii na wszelkie obowiązki i zadania. Staraj się jednak zbytnio nie ryzykować, szczególnie jeśli chodzi o niebezpieczne sporty.
 


Wodnik- Horoskop miesięczny na kwiecień

 

Miłość i Związki

Na kolejne 3 miesiące miłość w tym znaku zodiaku będzie wyglądać obiecująco, dzięki wpływowi Jowisza. Lepiej w pełni wykorzystać ten hojny czas na romantyczne uniesienia.

Jowisz przyniesie wiele szans, w tym także szanse na spotkanie wielkiej miłości. Będziesz dużo rozmawiać z kimś kogo pragniesz, czy to przez telefon, smsy, czy portal randkowy. Będziecie ze sobą w stałym kontakcie, co w konsekwencji jeszcze bardziej może was do siebie zbliżyć. Będzie to miesiąc spotkań i komunikacji.
Może dojść do wyjaśnienia pewnych kłopotliwych sytuacji, które już miały miejsce.

Kariera i finanse

W pierwszych dwóch tygodniach tego miesiąca będziesz bardzo aktywny, dynamiczny i pełen inicjatyw. Będziesz miał wiele do zrobienia, będziesz walczył o swoje w pracy i nie ugniesz się przed małymi komplikacjami, które nadejdą.

Będzie to dla ciebie niezwykle aktywny okres, w którym komunikacja z innymi będzie grała główną rolę.
Z finansowego punktu widzenia, prognozy będą optymistyczne. Ostatnia dekada kwietnia może przynieść ci czas rozliczeń finansowych, i płacenia za odsetki.
.
Samopoczucie

Nie ma zagrożenia w kwestiach zdrowotnych. Mogą występować niewielkie wyjątki od reguły. Uważaj na wypadki w dalekich podróżach. Jeśli chodzi o resztę, będziesz korzystać zarówno z sił fizycznych jak i psychicznych. 

 

Ryby- Horoskop miesięczny na kwiecień


Miłość i Związki

Tranzyt Merkurego, władcy domu Ryb spowoduje w tym miesiącu, że będziesz mógł się zakochać, lub spędzić więcej czasu ze swoim partnerem.
Z drugiej strony, Wenus i Mars znajdzie się w Byku, co dla Ryb będzie oznaczało lepszą komunikację. Możesz więcej pytać o zdanie swojego partnera, co spowoduje, iż partner poczuje się pewniej w związku.

W związku ważne dla was będą kwestie finansowe, i z partnerem będziecie załatwiać sprawy związane z majątkiem, nieruchomościami, zakupami itp. 

Kariera i finanse

Kwiecień będzie najważniejszym miesiącem pod katem finansów, obliczeń, symulacji, transakcji. W domu Ryb ukaże się nie tylko Uran, który spowoduje, że do 2 lat w finansach i pracy będzie lepiej, ale również o Słońce, Mars i Wenus wpłyną pozytywnie na finanse.
Koncentracja tej energii posłuży do znalezienia nowych źródeł dochodów lub rozwijania już istniejących inwestycji.

Dobrze byłoby gdybyś się w coś nowego zaangażował, gdyż jest do dobry czas dla nowych impulsów.
 Ostatnia dekada miesiąca będzie czasem, w którym warto dużo działać. Będziesz zaradny, kompetentny i nabierzesz w czymś wprawy w swojej pracy.

Samopoczucie

Musisz uporać się ze stresem, wysiłkiem i niepokojem, jakie mogą nadejść w tym miesiącu. Będziesz korzystać z wewnętrznej siły i równowagi, które będą Cię wspierać.

Kategoria: /