Horoskop Czerwiec 2013 - Od wróżki Izy

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Baran 21 marca- 20 kwietnia  

 

Jeśli nie zamkniesz się Baranie w sobie, będziesz mieć szansę na uaktywnienie swojej energii. Konieczne jest inne podejście do życia by wyzwolić z siebie siłę. W finansach może szykować ci się dobra koniunktura. Zamiast wydawać pieniądze warto trochę przyoszczędzić i odłożyć na zakup czegoś wartościowego. W pracy będą nowe możliwości a więc nie przegap okazji stojącej przed Tobą.  W domu mogą nawarstwiać się problemy, ale dzięki umiejętnościom łagodzenia sporów jakie nabędziesz w tym miesiącu, wszystko powinno wrócić do normy. w miłości szykuje się burza, uważaj Baranie co mówisz do partnera. 

Byk 21 kwietnia- 20 maja

W tym miesiącu nie kieruj się stereotypami i przyzwyczajeniami. Powoli wprowadzaj w życie zmiany, o których już od dawna myślisz. Ten miesiąc nie będzie dla Ciebie czasem oszczędzania, a raczej może przerodzić się w miesiąc wielkich wydatków czasami zbytecznych. W pracy możesz spotkać się z naciskami, które Ci się nie będą podobać. Będziesz działać niepotrzebnie impulsywnie. Lepiej przystanąć na chwilę i się zastanowić by nie wplatać się w tarapaty. W miłości nie oczekuj zbyt wiele, dopóki nie nauczysz się odpowiedzialności. 

Bliźnięta 21 maja-21 czerwca

 

 

 

Ten miesiąc może dla Ciebie zacząć się trochę dziwnie. Różne sprawy wypłyną na powierzchnię. Niektóre cię ucieszą, inne zmartwią. W kwestiach finansowych należy uważać na wydatki . Pomyśl raczej o spotkaniach towarzyskich i nowych formach współpracy. Nie należy jednak zawiązywać jakiś dziwnych i nieprzemyślanych spółek bo może się to źle skończyć. W miłości niepotrzebnie się izolujesz. Powinieneś wyjść naprzeciw sprawom uczuciowym. Szczególnie gdy jesteś samotnikiem spróbuj odważyć się na ten pierwszy krok.Rak 22 czerwca – 22 lipca

Panuj w tym miesiącu nad słowami, gdyż mogą one przysporzyć Ci wielu problemów. Trudno będzie do Ciebie dotrzeć i wytłumaczyć, że nie masz racji. Ważne byś w tym miesiącu umiał cieszyć się dobrymi sprawami.W pracy bez większych zmian, choć weźmiesz na swoje barki zbyt wiele. Uważaj byś się nie przepracował bo to może skutkować zwolnieniem lekarskim. W domu trzymaj się starych wypracowanych schematów. W miłości nowości jeśli zechcesz. Na swojej drodze możesz spotkać wiele interesujących postaci.

Lew 23 lipca- 22 sierpnia

Nie panujesz nad swoimi myślami i wyobrażeniami. Niepotrzebnie Lwie wracasz cały czas do przeszłości. Zapomnij o tym co było, i skup się na teraźniejszości oraz przyszłych tendencjach.W miłości problemy rozwiązuj szybko by nie spowodowały niepotrzebnego zerwania. Samotne Lwy znajdą dość szybko ciekawe obei9kty zainteresowań. W domu będziesz chciał na siłę przeprowadzić zmiany. Lepiej jak się wstrzymasz i poczekasz na korzystniejszy czas. Bardzo możliwe że mimo braku czasu znajdziesz chwile na krótki wyjazd.

Panna 23 sierpnia- 22 września

Cały ten miesiąc Mozę być czasem dziwnych sytuacji, szczególnie w kwestiach zawodowych. Będziesz Panno potrzebna do wielu zadań zleconych przez pracodawcę. Pamiętaj by nie wykorzystano twojego dobrego serca. Nie wszystko musisz robić za darmo. Patrz czy inni zbytnio Cię nie wykorzystują.W domu zadbaj o miła atmosferę. W kwestiach uczuciowych wyjdą na jaw jakieś dawne żale z którymi do końca nie możesz sobie poradzić. Dla samotnych Panien to dobry czas na nowe znajomości o ile trochę przystopuje w sprawach pracy.

Waga 23 września- 23 października

W tym miesiącu będziesz mieć strategię uporządkowania swoich myśli i planów na przyszłość. W finansach potrzeba Ci więcej wyczucia czasu i sytuacji. Może pojawić się okazja zarobienia dużych pieniędzy. W domu zapomnij o wszelkich nieporozumieniach i postaraj się zacząć wszystko od nowa. W miłości nie denerwuj się błahostkami. Może okazać się że osoba z bliskiego otoczenia zakochała się w Tobie a Ty traktujesz tą znajomość tylko na stopie towarzyskiej.

Jeść jesteś w stałym związku zacznij zastanawiać się czy warto dalej podejmować próby ratowania czegoś, czego się nie da już uratować. Szczęści we związki Wag mogą przejść chwilowy kryzys. 

Skorpion 24 października-22 listopada

W tym miesiącu ważne powinno być dla Ciebie poczucie własnej wartości. Należy pamiętać by nie postępować wbrew sobie, bo to sprowadzi na Ciebie Skorpionie same problemy. W finansach mogą być chwilowe zachwiania, ale koniec miesiąca będzie obiecujący. W pracy na siłę nic nie zmieniaj. Często będziesz oceniać sytuacje poprzez pryzmat własnych emocji. Nie podejmuj pochopnych decyzji. W miłości nie opieraj się tylko na przyzwyczajeniu, patrz intuicyjnie jak rozwija się Twoja relacja partnerska. Wiele Skorpionów może zmienić swój stan cywilny. Wiele Skorpionów wejdzie w poważne związki ale często też i romanse.

Strzelec 23 listopada- 21 grudnia

Będą Tobą miotać różne emocje. Czasami będzie ci się wydawać że możesz już teraz być szczęśliwy, a czasami będziesz mieć wrażenie że to jednak nie ten czas. Będziesz bał się zaufać komuś, kogo bardzo polubisz. Zastanów się czy czasami strach jest Twoim wrogiem czy sprzymierzeńcem?

W finansach może pojawić się wiele dziwnych nieplanowanych sytuacji, a Ty będziesz musiał szybko zareagować. Licz tylko na siebie, nie oczekuj wsparcia współpracowników. Sprawy domowe możesz odłożyć na później/ w miłości strasznie się pogubiłeś. Idź za intuicją ona poprowadzi Cię w dobrym kierunku. 

Koziorożec 22 grudnia- 19 stycznia

Skup się na konkretnych rzeczach i w pracy i w życiu uczuciowym. Musisz tylko wiedzieć, czego tam naprawdę chcesz i tego się trzymaj. W finansach raz będzie problematycznie, innym razem będziesz triumfować. Musisz zaakceptować sytuacje, na które niestety nie masz wpływu. W domu może się zdarzyć ze bliscy będą mieli Ci za złe, że nie słuchasz co do Ciebie mówią. W miłości będzie Ci trudno znaleźć pozytywne rozwiązanie. Najważniejszy jest jednak spokój bo dzięki przyjaciołom wszystkie zmartwienia pójdą w niepamięć.

 

Wodnik 20 stycznia – 18 lutego

Będziesz w tym miesiącu trochę rozdrażniony Wodniku. Może zdawać Ci się że wiele osób z otoczenia atakuje Ci. Twoja wyobraźnia jednak źle Ci podpowiada. Czujesz wewnętrzne parcie by zmienić wiele spraw koło Ciebie. Nie poddawaj się własnej presji, bo będziesz później tego żałować. Bliska Ci osoba Mozę doprowadzić do zbędnych Twoich wydatków. Patrz na co wydajesz i komu chcesz sprawić przyjemność. W miłości może być zmiennie, za sprawą pojawienia się nowej osoby w Twoim życiu. Dylematy miłosne będą jednak tylko przez chwile. Dokonasz dobrego wyboru.

Ryby 19 lutego- 20 marca

Zapamiętaj Rybo że nie wszystko jest takie brzydkie jakby Ci się wydawało. W tym miesiącu uda Ci się zobaczyć pięknego Twojego życia za sprawą innych osób które będą dla Ciebie bardzo serdeczne. w finansach humor Ci się poprawi za sprawą zyskania lepszych pieniędzy. Będziesz chciał szybko zainwestować te pieniądze lub po prostu wydać na swoje hobby. W rodzinie będzie spokój o ile nie doprowadzisz domowników do wściekłości. Pamiętaj że nie wszystko ma wyglądać tak jak sobie tego życzysz. Inni mają też swoje własne zdanie i inny punkt widzenia.

 

 

 

 

Kategoria: /