Horoskop na lipiec 2013 - Od wróżki Izy

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 
BARAN (21 marca-20 kwietnia)


Zastanów się dobrze Baranie nim podejmiesz decyzje. Zmiany są pomyślne, ale tylko wtedy jeśli będą przemyślane. Pochopne ruchy mogą spowodować chaos i straty. Tyczy się to równie mocno miłości jak i spraw finansowych.

Zwróć Baranie uwagę na swoje zdrowie, gdyż przepracowanie może dać Ci we znaki. Szczęśliwe będą dni spędzone w gronie rodzinnym, gdzie osiągniesz stabilizację i spokój wewnętrzny. Koniec miesiąca zapowiada się ciekawie, ze względu na wiadomości od osoby której dawno nie widziałeś.


BYK ( 21 kwietnia-21 maja)


Ten miesiąc może być dla Ciebie wyjątkowy za sprawą pozytywnych zmian jakie mogą nastąpić w Twoim życiu. Szczególnie w kwestiach uczuciowych będą niespodziewane zdarzenia które doprowadzą do wielkich namiętności.

W pracy pamiętaj że nerwy nic nie darzą. Jeśli będziesz wytrwały i cierpliwy załatwisz wszelkie sprawy które masz na głowie.

Zwróć uwagę na rodzinę. Możliwe ze ktoś będzie potrzebował Twojej pomocy.

Nie bądź egoistą bo wszyscy się od Ciebie z czasem odwrócą.


BLIŹNIĘTA ( 22 maja- 21 czerwca)

Zapanuj Bliźniaku nad swoimi nerwami. Wściekanie się nic tutaj nie pomoże. Znajdź spokój wewnętrzny, odczekaj chwile i rozwiązuj swoje problemy. Szczególną uwagę zwróć na kwestie uczuciowe. Nie wszystko będzie szło po Twojej myśli, ale dzięki opanowaniu i wytyczeniu sobie celu osiągniesz to co chcesz. Dla samotnych Bliźniąt szykują się spotkania z nowymi osobami. Nie zmarnuj szansy, gdyż może z czasem wykluć się jakieś uczucie.


RAK ( 22 czerwca-22 lipca)


Raki w tym miesiącu skupią się mocno na sprawach zawodowych czy nauki. Będą tak mocno tym pochłonięci, że zapomną i o odpoczynku i o bliskich. W tym miesiącu będą dla Ciebie nowe możliwości w kwestiach finansowo- zawodowych, dlatego warto mieć oczy szeroko otwarte.

Jeśli jesteś samotnym Rakiem, to pamiętaj by nie przegapić okazji spotkania kogoś wyjątkowego. Szansa będzie, ale czy z niej skorzystasz to już zależy wyłącznie od Ciebie.


LEW ( 23 lipca- 23 sierpnia)


Lwy będą pochłonięte miłością. Tak mocno wpadną w wir namiętności, że zapomną o Bożym świecie. Może ich to słono kosztować, szczególnie w kwestiach finansowych. Dość dużo zapłacą za odpoczynek i luksusy, w których będą chciały się pławić.

Samotne Lwy znajdą wiele nowych znajomych. Pamiętaj jednak Lwie że z wszystkimi na raz nie da się spotykać, chyba że chcesz się tylko bawić. Bardzo możliwe, że w gronie nowych znajomych odnajdziesz odpowiednią osobę dla siebie. Nie zmarnuj tej okazji.


PANNA ( 24 sierpnia- 23 września)


Panny będą chciały odpocząć po wyczerpującej pracy. Możliwe że ten czas spędza ze znajomymi, wśród rodziny czy z partnerem. Odpoczynek Panno przyda Ci się, zważywszy na to że to jedyny miesiąc w którym będziesz mieć czas na odpoczynek.

W kwestiach finansowych będzie trochę kiepsko. Uważaj ile wydajesz pieniędzy. Nie możesz sobie pozwolić na zbędne wydatki.

Czeka Cię wiele spotkań towarzyskich, jak nigdy dotąd. Uważaj na osoby które zbyt mocno się do Ciebie przymilają. Możliwe że będą chciały od Ciebie czegoś, co może być dal Ciebie problematyczne.


WAGA ( 24 września- 23 października)


Waga będzie chciała zakończyć swoje problemy, głównie finansowe. Należy jednak uważać, bo zbyt pochopne decyzję będą Cię dużo kosztować Wago.

Część Wag postanowi zrewidować swoje życie uczuciowe. Dla jednych będzie to czas rozstań, dla innych nowych związków, pójścia do przodu w relacjach partnerskich itp.

W pewnym momencie Wagi mogą stwierdzić, że czas poszaleć. Będą chcieli się odstresować w gronie znajomych. Będzie to dobry miesiąc dla tych Wag które intuicyjnie podejdą do wielu spraw.


SKORPION ( 24 października- 22 listopada)


Skorpionie czeka Cię wakacyjna przygoda miłosna, która może w dalszej części roku ewoluować. Nie bój się ryzyka, gdyż w Twoim wypadku będzie się ono opłacało. U Skorpionów w związku będzie bardzo namiętnie, ale też i burzliwe. Warto się nie kłócić tylko porozmawiać w sposób dyplomatyczny.

W finansach będzie coraz lepiej, dzięki staraniom i szczęściu, które nadejdzie.

Zwróć uwagę na odpoczynek. Przyda Ci się on bardzo. Nawet weekendowy wyjazd będzie dobrą odskocznia od pracy.


STRZELEC ( 23 listopada- 21 grudnia)


Zaopiekuj się rodziną i najbliższymi. Zwróć na nich uwagę i nie odmawiaj rozmowy czy spotkania. Zwróć też uwagę na aspekt uczuciowy w Twoim życiu. może to być czas na przemyślenia i ukierunkowanie się na przyszłość w tych kwestiach.

W pracy i finansach będzie burzliwie i zmienne. Przygotuj się na to, gdyż niektóre sprawy wypłyną, niezależnie od Ciebie. Nie panikuj, a jeśli nie dasz sobie rady problemami poradź się przyjaciela.


KOZIOROŻEC ( 22 grudnia- 20 stycznia)


Koziorożce wpadną w wir namiętności. Możliwe że niedługo się zakochasz, chociaż sam nie będziesz do tego dążyć. Uczucie które będzie kwitnąć, u niektórych Koziorożców będzie stresujące, szczególnie dla mężczyzn spod tego znaku. Należy jednak pamiętać że ten kto nie ryzykuje, nic nie otrzymuje w zamian.

W pracy i sprawach finansowych może być wzrost, za sprawą dobrych i przemyślanych decyzji jakie podejmiesz w tym czasie.


WODNIK ( 21 stycznia- 19 lutego)


Wodniki postarają się wyjść ze swojej skorupy tajemniczości i osamotnienia. Wyjdą do ludzi i wejdą w nowe ciekawe towarzystwo. Część znajomości może utrzymać się na długi czas. Wiele Wodników będzie chciało odpocząć w tym miesiącu. Nic dziwnego, końcu zasłużyli sobie na to.

W sprawach finansowych będzie lepiej, ale wydatki też będą. Warto zwrócić na to uwagę, by pod koniec miesiąca nie obudzić się z pustym kontem bankowym.


RYBY ( 20 lutego- 20 marca)


Ryby ten czas spędzą na rozmyślaniu o miłości i namiętności. Będzie się dużo działo w ich życiu. Będą musiały dokonać wyboru, w która stronę iść. Czy zaufać intuicji czy rozumowi? Jak zwykle Ryby wybiorą intuicję, która wg nich ich nigdy nie zawodzi. Możliwe ze fascynacja pewną osobą będzie coraz silniejsza. Nie bój się Rybo ryzykować, nie uciekaj od zaangażowania. Ryby w związkach mogą przeżywać stagnacje, ale po części to będzie ich wina gdyż sami do tego doprowadzą. Sprawy pracy i finansów będą dla Ryb drugorzędne.


Kategoria: /