Horoskop dla dzieci. Horoskopy dla dziecka

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Jakie są nasze pociechy? Horoskop dzieci.
 
Dzieci spod znaku Barana
Znak zodiaku Baran
 
Niezależnie od płci są bardzo żywe i dynamiczne. Energia tych dzieci często przyprawia rodziców do bólu głowy.. Psoty i rozrabianie to ich specjalność. Opryskliwość zostać im może przez wiele lat. Lubią popisywać się siłą i zręcznością. Moralizowanie nie odnosi skutku, gdyż nadmiar sił witalnych musi mieć gdzieś ujście.
 
Baranki odznaczają się szczerością i prostolinijnością. Bardzo szybko się usamodzielniają. Są konsekwentne i udaje im się realizować swoje plany.
Nie lubią ich dzieci o słabszej psychice. Idą przez życie przebojem i nic sobie z tego nie robią. Zachowanie Baranków bardziej szokuje rodziców i dorosłych niż ich samych. Do błędów przyznają się oporami, a przepraszać nie lubią.
 
Młode Baranki szczególnie chłopcy lubują się w jeździe na rowerze potem może na motorze, lubią walczyć, grać w piłkę. W grach zespołowych wykazują czasami agresywność.
Nie należy rezygnować z wygłaszanych morałów, mimo iż są na nie niezwykle oporne. Trzeba im częściej niż innym dzieciom wyjaśniać niewłaściwe zachowanie słowem i rozmową a nie łajaniem.
 
Mają skłonności do przeziębień, chorób oczu i anginy. Gdy dorastają mogą być nerwowe. Zawsze interesują się sportem.
W nauce uczą się tych przedmiotów co je interesują. W innych się opóźniają i nie chcą się uczyć. To niefrasobliwi uczniowie. Ciężko jest im wysiedzieć w ławce. Ich dzienniczki są całe zapisane uwagami i ciekawymi wydarzeniami z dnia ucznia w szkole.
 
W stosunkach międzyludzkich, Baranki mają opinię aniołków z różkami. Lekceważą zalecenia starszych, uważając, ze samowiedzą lepiej. Nadmierna troska jest niepotrzebna. Wskazana jest stała praca wychowawcza nad nimi, by nie wyrosły na egoistów.
Często mają talenty manualne artystyczne, szybko uczą się języków, są indywidualistami.
  
 
Dzieci spod znaku Byka
 Znak zodiaku Byk
 
Są mało dynamiczne. W szkole nie ma z nimi większych kłopotów. Bardzo dużo pracują nad sobą, szczególnie chcą się wykazać w nauce. Łatwo je urazić słowem. Bywają uparte i średnio je przekonać do swojej racji.
Lubią pieniądze od samego początku. Lubią prezenty, podarunki, kieszonkowe. W dorosłym życiu dzięki temu zarabiają duże pieniądze.
Cechą charakterystyczną Byczków jest wczesne dojrzewanie i dostrzeganie płci przeciwnej.
Dziewczęta lubią prace kuchenne i ogólnie domowe.
Byczki bywają uzdolnione artystycznie, ładnie malują, i mają znakomity słuch.
 
Zazwyczaj cieszą się dobrym zdrowiem. W wypadku niedomagań, problemy mają z uszami, gardłem, zębami i czasami wątrobą.
 
W stosunkach międzyludzkich są niekonfliktowi. Nie umieją się jednak zasymilować. W szkole są spokojni i nie sprawiają problemów. Ich negatywną cechą czasami jest leniwość i brak chęci do działania.
Mają zaufanie do rodziny i osób starszych. Gdy ktoś ich oszuka trzymają urazę w sercu na długi czas.
Są zazdrośni gdy inni są chwaleni. Lubią gdy ktoś ich pochwala za czyny. Cenią sobie rozmowy serdeczne i koleżeńskie.
 
Gustują się w malarstwie, muzyce i literaturze.
  
 
 
Dzieci spod znaku Bliźniąt
 Znak zodiaku Bliźnięta
 
Bliźnięta są bardzo inteligentnymi dziećmi. Są także sympatyczne i miłe w towarzystwie na co dzień. Mają duży urok osobisty. Są bardzo ciekawskie i ruchliwe. Interesują się kilkoma rzeczami na raz. Bywają jednak skryte, i nie ujawniają swoich prawdziwych myśli.
 
W szkole uczą się dobrze. nauka przychodzi im bardzo łatwo. Uwielbiają zadawać nauczycielowi kłopotliwe pytania, starając się przy tym indywidualnie spojrzeć na problem. Nieraz osiągają wielkie sukcesy w nauce.
 
Dla rodziców jednak są kłopotliwe, gdyż dużo gadają i zamęczają dziwnymi pytaniami.
Cenią sobie szczerość, czułość i serdeczność.
 
Okres dojrzewania przechodzą dość spokojnie. Cieszą się zazwyczaj dobrym zdrowiem.
Lubią gry i zabawy głównie zręcznościowe. Gdy podrastają grają w gry intelektualne.
 
Możliwości mają wielkie gdyż mają wiele zainteresowań. Kiedy dorosną, mają odpowiedzialne stanowiska. Są surowi ale bardzo sprawiedliwi.
 
  
Dzieci spod znaku Raka
Znak zodiaku RAk
 
Są to delikatne dzieci, bardzo uczuciowe, często są maminsynkami. Są łatwe w wychowaniu. Małe raczki sprawiają wrażenie dzieci szczęśliwych. Kochają rodziców, inne dzieci i ogólnie ludzi. Dziecięce cechy po części pozostają im w życiu dorosłym. Swoje partnerki będzie porównywać do matek a kobiety Raki do swoich ojców.
 
Lubią czytać książki, słuchać muzyki i oglądać bajki. Chłopcy nawet często bawią się lalkami. Dziewczynki dość wcześnie interesują się chłopakami.
 
W szkole nie mają kłopotów z nauką, gdyż przychodzi im to dość łatwo. Nie lubią się jednak uczyć. Mają duże predyspozycje do nauk humanistycznych, a głównie do plastyki, muzyki, śpiewu i tańca. Są jednak leniwe wiec niektóre raczki mogą przegapić swój talent który nie jest rozwijany już za młodu.
 
W zdrowiu trzeba zwrócić uwagę na żołądek, nerwy.
 
Ze swoimi zdolnościami mogą daleko zajść. W życiu dojrzałym są inteligentni, maja dobrą pamięć, osobisty wdzięk, i łatwość w kontaktach z innymi. Nadają się na wiele stanowisk. Są na nich bardzo odpowiedzialni i zawsze można na nich liczyć.
   
 
Dzieci spod znaku Lwa
 Znak zodiaku Lew
 
Z jednej strony dziecko ma prezencje, dumę, pychę a nawet zdolności przywódcze. Z drugiej strony może być egocentrykiem, upartymi leniwym. Dlatego jednoznacznie ocenić Małego Lwa nie jest dobrze.
 
Lewki bywają bardzo urodziwe i pełne uroku. Od najmłodszych lat wyróżniają się w otoczeniu. Mają od samego początku zakodowaną chęć dominacji. Lubią się bawić z dziećmi, które im ulegają. Często wolą młodszych od siebie, gdyż łatwiej mogą nimi manipulować. Lubią prezenty, lubią wygodne życie i uwielbiają gdy ktoś je chwali.
Małe lwiątka zawsze są dumne i lubią się wywyższać. Trzeba uważać w ich wychowaniu, bo mogą stać się egocentrykami.
 
Jeżeli nie udaje imię odgrywać pierwszych skrzypiec, wola żyć sobie w samotności i bawić się same.
Lubią dużo czytać, dziewczęta interesują się bardzo wcześnie modą. Lwy lubią też sport, jeśli go nawet nie uprawiają to są bardzo aktywni.
 
Małe Lwy są bardzo inteligentne ale nie zawsze lubią się uczyć. Jeśli coś ich interesuje stają się tego nauczyć.
 
Ciężko jest wychować małe lwiątka gdyż są uparte, i myślą że wiedzą lepiej niż starsi.
Dziewczęta mają duże talenty muzyczne i taneczne. Chłopcy mogą być dobrymi dyplomatami, politykami, osobami które są na wysokich stanowiskach.
  
 
Dzieci spod znaku Panny
 Znak zodiaku Panna
 
Są bardzo grzeczne, nieśmiałe, i nie rzucają się zbytnio w oczy. Lubią planować i marzyć. Są opanowane od najmłodszych lat dlatego nie sprawiają problemów wychowawczych. Nie mają jednak zaufania do nikogo. Nie grzeszą odwagą, trudno podejmują decyzję. Lubią być przy rodzicach w domu, i ciężko jest im wyfrunąć z gniazdka.
 
W korzystnych warunkach wychowawczych kształtują swoje światopoglądy normalnie. Gdy atmosfera w domu jest zła to ich późniejsze życie może być ciężkie.
 
W kontaktach z otoczeniem Panny są skrępowane i chętnie chowają się przed ludźmi. Wśród rodziny są gadatliwe i przemądrzałe.
Chłopcy są częściej egoistami. Są to jednak dzieci najmniej kłopotliwe ze wszystkich znaków. Nie wyróżniają się w tle, nie dążą do dominacji, nie są opryskliwe.
 
Lubią czytać książki i lubią pomagać w domu. Lubią fantazjować, marzyć ale to czasami może zahaczać o ekscentryzm. Dzięki inteligencji wykraczają poza sprawy normalne. Chcą mieć przyjaciół i starają się ich zdobyć wśród dalszych krewnych czy osób obcych.
 
Marzą o sławie i zdobyciu znaczącej pozycji. Obiektywnie patrzą na świat. Prace wykonują rzetelnie, w szkole sa obowiązkowi.. Nie są skąpe. Chętnie pożycza zabawkę. W szkole nie mają większych kłopotów, lecz do osiągnięcia większych wyników musza się ośmielić i postarać.
  
 
Dzieci spod znaku Wagi
 Znak zodiaku Waga
 
Podobno to szczęście mieć dziecko spod tego znaku. Zazwyczaj jest urodziwe, ma dużo wdzięku. Ma duże predyspozycje taneczne. Są to dynamiczne dzieci, bardzo wrażliwe, ciekawe życia i życzliwe. Słabsze psychicznie Wagi potrzebują więcej czułości opieki ze strony rodziców.
Dzieci te nie umieją szybko podejmować decyzje, wahają się. Popadają nieraz w melancholię i dziwny spokój. Małe waginie znoszą niesprawiedliwości.
 
W szkole nie ma z nimi problemów, gdyż zachowują się poprawnie i są lubiane w towarzystwie. Nie lubią jednak się nadwerężać w nauce, a oceny przeciętne i wystarczają.
Mimo tego w późniejszym życiu są ambitni. Chciałyby zdobyć szczyty, i nigdy nie zadowolą się tym, co już zdobyły.
 
Maja bystry umysł a cele starają się osiągać jak najszybciej. Są bardzo komunikatywne, dyplomatyczne.
W szkole zyskują wielu przyjaciół i te przyjaźnie kontynuują nieraz do końca życia.
 
Ich dziecięce życie jest bardzo radosne. Lubią się bawić w towarzystwie, nie lubią natomiast samotności choć czasami sprawiają wrażenie że im tak dobrze.
 
klimat domu rodzinnego kształtują ich charakter. Za każdy objaw dobroci umieją się odwdzięczyć.
Nie lubią przedmiotów ścisłych, są bardziej humanistami. Widza się w roli obrońców innych, więc w przyszłości mogą być adwokatami, policjantami, czy lekarzami.
 
  
Dzieci spod znaku Skorpiona
 Znak zodiaku Skorpion
 
Dzieci te mimo ogromnych uzdolnień i ogromnej inteligencji są dość trudne w wychowaniu. Lubią zadawać mnóstwo pytań i gnębić tym rodziców.
Jeśli damy dziecku zła odpowiedź, lub odpowiedz która ich nie będzie satysfakcjonować to dorosły przestanie dla niego być autorytetem.
 
Skorpionki w wychowaniu są krnąbrne, nie zawsze dadzą się lubić. Bywają harde i opryskliwe. należy nieustannie im tłumaczyć co zrobiły dobrze a co źle. By wychować je na dobrych ludzi trzeba zdobyć u nich zaufanie, bez tego ani rusz.
 
Wcześnie interesują się płcią przeciwną. Mają wiele energii która musza gdzieś wyładować.
Dość wcześnie uzewnętrzniają swój charakter. Często żyją we własnym świecie, nie dzieląc się tym z rodziną. Mimo zdolności jakie maja nie są pracowite. Z wiekiem jednak coraz bardziej cenią sobie prace i mogą być pracoholikami. Są bardzo ambitne, rzadko kiedy pracują w nudnych i mało płatnych zawodach.
Mają temperament i wiedza czego chcą. Lubią towarzystwo innych ale czasami bywają nieufne.
 
  
Dzieci spod znaku Strzelca
 Znak zodiaku strzelec
 
To dość rozrywkowe dziecko i nie nudne, dlatego rodzina małego Strzelca będzie musiała nauczyć się nowości w życiu. Wszędzie go pełno wszystkim daje się we znaki. Strzelec o wszystko pyta i nie zadawala się niepełnymi wyjaśnieniami.
Lubią rzeczy nowe, które często ich fascynują. Gdy coś go zainteresuje potrafi dowiedzieć się na ten temat wszystkiego co często koliduje z obowiązkami szkolnymi. 
 
W szkole mały Strzelec jest pamiętany przez długie lata przez wychowawców. Są pierwsze w nauce ale i tez w problemach szkolnych. Ambitne i pracowite to ich cechy które kształtują się w czasach szkolnej nauki.
 
Bywają uparte i przystają przy swoich racjach. Są pogardliwe gdy ktoś mniej od nich wie.
Z jednej strony szanują rodziców i okazują im uczucie, a z drugiej dążą do szybkiej samodzielności.
 
Są pierwsze do zabawy, gdyż lubią ruch i nowe atrakcje. Mają wiele przedziwnych pomysłów.
 
Strzelce są bardzo uzdolnione i pracowite. Mają ambitne zadania i dążą do nich. Bywają dobrymi dziennikarzami i dyplomatami.
 
 
Dzieci spod znaku Koziorożca
 Znak zodiaku Koziorożec
 
Nie ma się większych problemów wychowawczych. Od początku są bardzo samodzielne, obowiązkowe i pracowite. Swoje zadania traktują poważnie, czasami nawet zbyt poważnie. Zbyt wieloma niepotrzebnymi rzeczami się przejmują.
 
Z natury małe Koziorożce są uparte, skryte i zamknięte w sobie. Nie lubią zbyt towarzystwa i mają mało znajomych i przyjaciół. Żyją we własnym świecie, często kształtowanym pod wpływem książek, telewizji, czy gier komputerowych.
Mimo tego interesują się niemal wszystkim, dużo poświęcając czasu na czytaniu lektur i ogólnie książek.
 
Koziorożce są przywiązane do swoich rodziców. Ciężko jest im jednak okazywać uczucia. Są bardzo obiektywni i często pamiętają gdy ktoś dla nich jest dobry.
W szkole bywają spokojne, pracowite i obowiązkowe. Nie ma z nimi większych problemów w szkole. Uroda dziewczynek rozkwita dopiero gdy dojrzewają. Zainteresowania płcią przeciwną tez są trochę opóźnione w czasie.
 
Koziorożce są inteligentne i do tego bardzo pracowite. Są odpowiedzialne i wymagające.
 
 
Dzieci spod znaku Wodnika
Znak zodiaku wodnik
 
To bardzo inteligentne dzieci. Od początku są miłe, sympatyczne i bardzo bystre. Nie wierzy we wszystko co im się wmawia, sami dochodzą do prawdy i po czasie mają swój indywidualny pogląd.
 
Wodniczki często mogą poświęcać się dla idei. Do otoczenia nastawione są bardzo przyjaźnie. Nie lubi przymusu ani nakazów gdyż szybko się irytuje i robi na odwrót.
Na ogół nie sprawiają problemów wychowawczych. Nie należy jedynie ograniczać zbyt mocno ich wolności i niezależności.
 
W szkole uczą się dobrze. Szybko poszerzają swoją wiedzę, ale na wiele tematów mają własne wypracowane zdanie. To tacy młodzi gniewni.
 
Wodniczki uwielbiają zabawy, ale muszą one być oryginalne. Są jednak zbyt nerwowe i bardzo przeżywają kłótnie.
 
Wodniczki przejawiają talenty artystyczne. Bywają dobrymi dyplomatami, wynalazcami, konstruktorami.
 
  
Dzieci spod znaku Ryb
 Znak zodiaku Ryby
 
Rybki są bardzo grzeczne, spokojne i często okazują swoją miłość do rodziców. Rybka jest mało ruchliwa i często zamyślona. Nie należy ją karcić czy krzyczeć bo zaraz płacze. To bardzo wrażliwe delikatne dzieci, potrzebujące rodzicielskiej opieki i czułości.
 
Najłatwiej trafić do Rybki czułością spokojną rozmową. Rybki intuicyjnie podchodzą do życia, nie patrzą na logikę. Dzieci słuchają od najmłodszych lat bajki, niesamowite opowieści.
Często bywa iż dorastająca rybka zwierza się matce ze wszystkiego co się dzieje w jej życiu. Lubi muzykę, taniec, i wykonywanie drobnych robótek ręcznych.
 
To zdolne dzieci. Uczą się na ogół bezproblemowo. Żyją jednak często w krainie fantazji i iluzji. To ich drugi dom.
W przyszłości stają się osobami które pracują w miejscach gdzie potrzebna jest wyobraźnia i indywidualizm.
 
Cenią sobie pieniądze już od najmłodszych lat. Już w młodym wieku dobrze gospodarują kieszonkowym od rodziców.
Najlepsi czują się w zawodach takich jak astronomia, psychiatria, psychologia, zawody artystyczne.
{jcomments on}
Kategoria: /