Mityczny horoskop Azteków

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Astrologiczna tablica Azteków

 
Horoskop Azteków ma ponad 2 tysiące lat i do dziś nie stracił na swej aktualności.
Za pomocą bardzo łatwych wyliczeń można przepowiedzieć najbliższą przyszłość, określoną przez 9 figur „ uskrzydlonego węża”, związanych z liczbami od 1 do 9 .
 
Aby uzyskać przepowiednie – odnaleźć dobra liczbę dla siebie, należy dodać wszystkie liczby daty urodzin ( np. dla daty 5. 11.1975: 5+1+1+1+9+7+5 = (29)= 2+9= (11)=1+1=2
Następnie na takiej samej zasadzie trzeba dodać wszystkie liczby dnia w którym wróżymy.
Na końcu dodajemy dwa wyniki do siebie z daty urodzin wynik, oraz wynik z daty dnia w którym wróżymy.
 
Otrzymany rezultat wskaże Ci figurę, w której znajdziesz prognozę dotyczącą najbliższego okresu w Twoim życiu.
 
Nie należy przeprowadzać wróżby wcześniej niż przed upływem miesiąca od chwili pierwszej prognozy, tyle bowiem zajmuje czas „ uskrzydlonemu wężowi”, aby wskazać Ci nową przepowiednię.
 
 
1 - Kajman
 
Będziesz przeżywać wprost magiczne chwile. Jest to jeden z najszczęśliwszych okresów w Twoim życiu. Najbliższy czas będzie obfity w miłość, spotkania, radość, liczne towarzystwo. Pogodne chwile również dla osób w związkach, którzy właśnie teraz odkryli uroki bycia razem.
 
2 - Kozica
 
To moment czekania, zatrzymania się. Tak jak kozica niekiedy staje w biegu, aby prześledzić okolicę, tak i ci którzy wybrali zastanowią się na życiem przez chwilę. Okres pauzy, odpoczynku może im uświadomić przeszłe wydarzenia i ich wpływ na teraźniejszość.
Wróży tez cenne nowiny, odnośnie finansów i pracy zawodowej.
 
3 - Woda
 
Oznacza oczyszczenie i rozwianie wszelkich chmur, które mogłyby zaciążyć na Twoim losie. Radość, szczęście, uczucie, wszystko to powinno rozkwitać. Skorzystaj z tej okazji spróbuj jak najpełniej ją przeżyć. Jeśli pojawią się nieporozumienia, bardzo szybko się rozwieją.
W pracy jednak nie będzie to najkorzystniejszy okres.
 
4 - Trzcina
 
Ten znak astrologiczny można interpretować jako skłonność do nastrojów, zamykania się w sobie. Często dążymy do samotności, do życia wspomnieniami, jeśli coś nie potoczyło się zgodnie z jej przewidywaniami. Trzcina ta jednak również symbolizuje niepodawanie się, nieuleganie drobnym przeciwnościom i stawiania czoła temu, co niesie czas. Twoja najbliższa przyszłość rysuje się w różowych barwach, wymaga jednak dużej woli i chęci życia.
  
 
5 - Ocelot
 
Ocelot to niewielki leśny drapieżnik. Jest on symbolem Twojej najbliższej przyszłości. Możesz liczyć na dobry okres w pracy zawodowej, w interesach. interesach uczuciach miłe spotkania i zalążki przyjaźni mogących przekształcić się w dość poważne i wartościowe związki.
 
 
6 – Sęp
 
Większość przeszkód, które będą przed Tobą jest możliwa do pokonania. Jeśli masz poczucie, że nastąpił impas i widzisz niemożliwe do pokonania rzeczy, to możesz być pewny że to niedługo wszystko zniknie.
Niekiedy mury przed którymi stoisz mogą być interpretowane jako ciężki związek w którym jesteś. Próba zmiany tego stanu okaże się dla Ciebie bardzo korzystna.
 
 
7 – Wiatr
 
Jedno jest pewne, nadchodzą istotne zmiany w Twoim życiu. Jeśli nawet pojawią się chmury nad głową, z pewnością nie będą tak liczne by zakryć twoje myślenie. Uczucie jakie darzysz do kogoś może przejść nie za szczęśliwe momenty.
 
 
8 - Ogień
 
Oznacza działanie. Nadszedł już czas, w którym musisz ująć swój los i kształtować go zgodnie z Twoją wolą, oczekiwaniami, pragnieniami.
Dysponujesz dużą siłą, więc używaj jej bez obaw. Twoja przyszłość może być przez to spokojna i szczęśliwa. Nie trać czasu na wahania.
 
 
9 – Deszcz
 
Deszcz w starożytności zawsze był uważany za przychylność fortuny, szczęście, opiekę bogów. 9 to najszczęśliwsza aztecka liczba tablicy astrologicznej. Wróży okres zbiorów plonów. Jesteś pod znakiem dobrego losu. Należy działać śmiało i nie lękać się miłości. Szczęście jest na wyciągnięcie twojej ręki.
{jcomments on}
Kategoria: /