Horoskop 2015 Rak

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

rak 


 
Główne tendencje
Rak jest znakiem kardynalnym, a więc podchodzącym do życia emocjonalnie i dynamicznie.
Raki w tym roku będą chciały ustabilizować swoje życie uczuciowe i emocjonalne.
Istotnie, głównym zadaniem w 2015 roku jest to by zrozumieć swoje serce. W okresie wiosennym Rak będzie mieć tendencje do zwrócenia uwagi na karierę i ogólnie kwestie zawodowe. Na jesień wiele raków skupi się na życiu uczuciowym.
Przez ostatnie czasy mogłeś być Raku niezadowolony z kwestii finansowych i zawodowych, gdyż dużo czasu i energii musiałeś poświęcać na pracę. 2014 może być rokiem łatwiejszym i zaczniesz w końcu widzieć korzyści z twoich wysiłków zawodowych.
Wielu z was ma wysokie aspiracje i jest to dobry kierunek na rozwój. Wale aby osiągnąć te cele, musisz mieć równowagę emocjonalną i duchową.
 
Radykalizm i strukturyzacja ( wpływ Urana i Plutona)
Rok ten będzie wspierać wielkie osiągnięcia pod każdym względem. Możesz poczuć się jednak pod ostrzałem szeregu sytuacji i osób, które radykalnie mogą odmienić twoje życie.
To wszystko będzie powodowało twoje większe zainteresowanie, i pobudzenie wewnętrznej energii do działania. Tak mocno już nie będą Cię zrażać pewne sytuacje i osoby. Zrobisz remanent swoich znajomych i „ przyjaciół”.
W tym roku możesz być nastawiony bardziej niż kiedykolwiek na wyróżnianie się z tłumu, wywrócisz tez do góry nogami wiele zasad i schematów zachowania. Przeszłość dla wielu Raków przestanie być już ciężarem z którym nie mogą sobie poradzić.
W pewnych momentach możesz być przytłoczony tęsknota do kogoś lub czegoś, spróbuj jednak myśleć pozytywnie i spokojnie przeanalizować sytuację.
 
Optymizm w 2014 roku ( wpływ Jowisza)
W tym roku będziesz mieć w sobie bardzo wiele optymizmu, nie oznacza to jednak ze będziesz mieć łatwy rok. Możliwe ze nie będziesz aż tak mocno odczuwać tego co się dzieje koło Ciebie. Będziesz bardziej skupiony na rezultatach danej sprawy, niż na zamartwianiu się. Jeśli się coś nie uda, dopiero wtedy na chwilkę możesz stracić optymizm. Jednak kolejne nowe wyzwania dadzą Ci siłę i optymizm do działania.
Jest to dobry rok aby rozwinąć swoje ukryte talenty, warto też utrzymać kontrolę nad wydatkami. Będziesz mieć częściej niż zazwyczaj pragnienia kupowania różnych ładnych rzeczy, niekoniecznie ci potrzebnych.
 
Radykalne zmiany w 2015 roku ( wpływ Urana)
Będziesz mieć momenty dość niepewne w kwestiach pracy i kariery. Ponieważ wydarzenia te nie będą zależne od Ciebie, wszystko będzie zależeć od tego jak podejdziesz do problemu,- czy się załamiesz, czy postanowisz zawalczyć o siebie.
Odkąd Uran przeniósł się do 10 domu astrologicznego kariery w 2011 roku, twój rozwój kariery był niestabilny. W tym jednak roku wszystko będzie szło do przodu i może dojść do wielkich zmian zawodowych. Jeśli praca którą wykonujesz nie sprawia Ci satysfakcji, dojdzie do jej zmiany. Jeśli nagle zostaniesz zwolniony, pamiętaj że czasami coś nieprzyjemnego dzieje się po to byś mógł wejść w bardziej szczęśliwy okres rozwoju zawodowego.

Głębokie przemiany ( wpływ Plutona)
Wszystko czym żyjesz jest przez ciebie filtrowane poprzez emocje, odczucia i intuicję. Podczas tranzytu Plutona przez Koziorożec, twój przeciwstawny znak, będzie doświadczał innego stosunku do relacji i problemów energetycznych. Zmienisz tym samym myślenie na temat osób z twojego otoczenia. Dowiesz się ze każdy człowiek jest inny, i ci którzy kompletnie nie pasują do twojego życia, mogą być toksyczni, w twoim mniemaniu. Podczas tego tranzytu możesz też zrozumieć że jesteś przez kogoś manipulowany. Podczas tego roku twoja ambicja wzrośnie i będziesz mógł osiągnąć bardzo wiele w kontaktach towarzyskich i uczuciowych.
Bardziej będziesz rozumiał ludzi z dziwnym i nietuzinkowym podejściem do życia, niż osoby które realnie stąpają po ziemi.
Romantyczne relacje i przyjaźnie z jednej strony mogą przynosić ogromne przyjemności, ale też będą i momenty bolesne. Będzie okres nieprzewidywalności losu i zachowań innych ludzi względem ciebie, dlatego będziesz musiał odnieść się do rzeczywistości ze spokojem i wyczuciem intuicyjnym.
 
Duchowość, idealizm i kreatywność( wpływ Neptuna)
Z Neptunem w dziewiątym domu astrologicznym masz szanse na głębokie wniknięcie w swoją osobowość. Dużo Raków zainteresuje się dziwnymi dziedzinami życia, takimi jak ezoteryka, astrologia, numerologia, psychotronika, wiedza o duszy, reinkarnacja itp.
Miłość
Jeśli twoja relacja partnerska jest harmonijna, to w jakimś okresie w 2014 roku może dojść do pewnych zakłóceń, gdy Saturn przemierzy dom astrologiczny romansu, oraz Pluton znajdzie się w domu partnerstwa. To wszystko może przyczynić się do nieprzewidywalności zachowań w związku partnerskim i innych relacjach uczuciowych. Wolne chwile będziesz chciał spędzić sam niż z partnerem, co może też przynieść dużo problemów.
Gdy poczujesz że jakaś relacja nie jest dla Ciebie dobra, ten rok będzie dobrym okresem na zmiany. Posiadając w sobie dużo siły wewnętrznej możesz zakończyć trudny i toksyczny związek czy relację.
Jowisz znajdzie się w Twoim znaku w pierwszej połowie roku, co spowoduje że będziesz czuł się pewniejszy siebie w życiu uczuciowym i towarzyskim.
Twoje życie towarzyskie nabierze tempa. Jeśli jesteś samotny, będzie to dobry czas na znalezienie partnera życiowego lub będziesz mieć szanse na wejście w ekscytujący i namiętny romans.
W drugiej połowie roku będziesz poważnie myśleć nad tym co chcesz osiągnąć w życiu emocjonalnym i uczuciowym. Będziesz dążył do tego by ułożyło Ci się w sprawach uczuciowych. Będziesz chciał rozwiązać ten problem. Szczęśliwe Raki nie będą mieć z tym kłopotów, dlatego mocniej zwrócą się w stronę nowych zainteresowań które będą im dawać szczęście.
Zdrowie w 2015 roku
Jeśli będziesz mieć problemy zdrowotne to w większości wypadków z czasem usłyszysz że jesteś zdrowy, lub że choroba się cofnęła. W tym roku nie należy bagatelizować małych oznak problemów zdrowotnych. Jeśli nic z tym nie zrobisz z czasem może dojść do poważniejszych problemów zdrowotnych.
W zasadzie wiele Raków będzie cieszyć się dobrą psychiczną i fizyczną energią, która pozwoli ci szybko wyjść z sezonowych dolegliwości.

 
Twoje najważniejsze zadania w 2015 roku- to osobiste przyjemności ( do 16 lipca), finanse ( od 16 lipca), dzieci, kreatywność i rozrywka, miłość i romans, religia, metafizyka, szkolnictwo wyższe i podróże zagraniczne.

 

Kategoria: /