Horoskop Byk 2017

| |

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

byk

Główne tendencje
Można nowy 2017 rok określić jako czas pozwalający ukazać swój prawdziwy potencjał i zrozumieć priorytety w swoim życiu. Ostatni 2016 rok jest w Astrologi określony jako dość dobry czas. Planety w większości wypadków były dość przyjaźnie nastawione do człowieka.
 
Nauka i zadania ( wpływ Saturna)
Końcem 2017 roku Saturn przeniósł się do Skorpiona co spowodowało dość stresujący czas w twoim znaku. Uważaj w nowym roku na to by niepotrzebnie nie tracić energii na małe i niepotrzebne sytuacje. Postaraj się utrzymać stałe tempo przez cały czas. Będziesz bardziej ostrożny ale wydajny i hojny, a w finansach bardzo praktyczny. Ruch Saturna w przeciwległym znaku w 7 domu miłości i społecznej działalności da ci dużo energii.
Związki będą miały się dobrze, szczególnie które oprócz miłości są połączone ze sobą interesami. Partnerzy biznesowi będą w dobrych układach przez cały rok.
Szczęście w miłości będzie wymagało dużo charakteru od osób spod tego znaku. Warto w wielu sytuacjach określać się z decyzjami zgodnie ze swoimi przekonaniami, ale uważać trzeba nad ukrytym egoizmem. Staraj się w niektórych sytuacjach uczuciowych być bardziej powściągliwy, i cierpliwy. Bądź też przygotowany na wzięcie większej odpowiedzialności. Nie bój się dużych projektów w pracy, oszacuj swoje możliwości, pomysły i zacznij działać.
W tym roku możesz mieć wiele przemyśleń dotyczących związków i relacji międzyludzkich. Po długich kontemplacjach niektóre Byki zdecydują się na rozstanie z wieloletnimi partnerami. Szala goryczy, i poczucia niespełnienia mogą spowodować podjęcie ważnej decyzji i szybkiego działania. Byk będzie chciał się poczuć wolny, spokojny i przez to szczęśliwy.
Szczególnie w okresie jesiennym może dojść do tego typu zmian. Zima i kolejny rok będzie okresem wejścia wielu Byków w nowy etap życia uczuciowego i relacji międzyludzkich.
Poczujesz potrzebę racjonalizacji wielu aspektów życia.
 

 
Duchowość, idealizm i Kreatywność ( wpływ Neptuna)
Neptun, najbardziej duchowa i magiczna planeta układu słonecznego, da się we znaki Bykom w 11 domu astrologicznym, dotyczącym kontaktów przyjacielskich. Sfera przyjaciół, relacji w pracy i relacji uczuciowych będą dla Ciebie bardzo ważne. Neptun dzięki swojej energii ezoterycznej, będzie dawać ci momenty wielkich przemyśleń, które wykorzystasz do podjęcia ważnych życiowych decyzji. Będziesz też przyciągać wiele duchowych typów osobowości do swojego życia.

Radykalne zmiany ( wpływ Urana)
W marcu 2017 roku Uraz wszedł w 12 dom astrologiczny , dom duchowości i tam będzie przez kolejne pięć lat. Uran jest też planetą kariery, dlatego ten tranzyt będzie mieć duże znaczenie dla twojego znaku i spraw zawodowych. Byki są zasadniczo tradycjonalistami, konserwatystami i osobami uduchowionymi. Ci z was, którzy nigdy nie byli zaangażowani w duchowy aspekt życia, najprawdopodobniej rok 2017 przyniesie w tej kwestii zmianę.
Jesteś osobą pracowitą i jesteś dobrym organizatorem, dlatego też wpływy planet w 2017 roku dadzą ci możliwość własnego rozwoju, szczególnie tyczy się osób które mają własne działalności gospodarcze lub planują je założyć.
 
Głębokie przemiany ( wpływ Plutona)
Jesteś znany ze swojego zdecydowania, uporu i ryzyka, ale też czasami jesteś postrzegany jako osoba zbyt emocjonalnie podchodzącą do wielu spraw. W tym roku możesz zmienić swój sposób myślenia dotyczący spraw duchowych, emocjonalnych. Niektóre Byki zmienią swoje schematy zachowań, postrzeganie świata, czy jakiejś twojej sfery życia.
Twoja filozofia w tym tranzycie może się zmieniać, rozwijać, stać się bardziej holistyczna, zintegrowana. Inne obszary życia jak- wykształcenie, nauczanie, praca, wyjazdy zagraniczne mogą przejść przeobrażenie.
 
Miłość
Jeśli masz nadzieje na to że twój związek będzie taki jaki jest teraz to się mylisz. Rok 2017 będzie wymagać od ciebie działania i starania się o drugą osobę. Trzeba będzie zrobić więcej z nim, a może zobowiązać się do jakiś zmian swojego zachowania.
Kompromis będzie często najlepszą opcją wyjścia w momentach kiedy będzie dochodzić do kłótni.
Gdy Saturn jest w domu astrologicznym odpowiadającym za miłość to sygnał że wszystko w danej sytuacji uczuciowej może się zmienić. Można albo się zobowiązać być na stałe z partnerem, albo z nim zerwać. Ostatecznym celem Saturna jest dostrzeżenie tego czy człowiek żyje zgodnie z sobą i czy ma produktywne życie, w tym wypadku czy ma dobrze funkcjonujący związek.
W 2017 roiku w dużej mierze wszystko będzie wynikać z twojej decyzji do zobowiązania się, do pełnej współpracy w stałym związku.
 
Zdrowie
 
W odniesieniu do swojego zdrowia, należy unikać wszelkiego rodzaju żywności w nadmiarze, zwłaszcza w pierwszej połowie roku
 
Twoje najważniejsze obszary zainteresowania w tym roku to komunikacja i intelektualne zainteresowanie ( do 16 lipca), dom i rodzina ( od 16 lipca), miłość i społeczne działania, religia, filozofia, podróże zagraniczne, dokształcanie się,