Horoskop 2015 Wodnik

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Główne tendencje roku 2015
W zależności od charakteru Wodnika, i tego jaką prace wykonuje, rok 2015 powinien być okresem w którym bardziej warto skupić swoją uwagę na życie emocjonalne oraz uczuciowe. Mimo tego wiele Wodników podąży w stronę rozwoju zawodowego i wcieleniu w życie swoich pomysłów związanych z szeroko pojętym biznesem. Taki kierunek może przynieść wiele satysfakcji, jednak zaniedbanie sfery emocjonalnej i uczuciowej może niekorzystnie wpłynąć na Wodnika. Wszystko będzie zależeć od tego czy Wodnikowi uda się być w równowadze ze sferami swojego życia.
Najlepszy czas w karierze czeka Cię w drugiej połowie roku. W pierwszej połowie postaraj się mimo wszystko zwrócić większą uwagę na sprawy sercowe. Będziesz sobie cenił niezależność, innowacyjność i chęć osiągnięcia wewnętrznej harmonii.
Będzie to czas pełen pracy, obowiązków, z pewnością nie będziesz się nudził. Staraj się z szacunkiem podchodzić do ludzi i otoczenia, miej w sobie dyscyplinę i cierpliwość przy wykonywaniu wszelkich działań.
Ważne jest w tym roku by działać, a nie czekać na cud. Osoby pragnące zmieni coś twoje życie będą musiały podjąć fizyczne kroki by móc urzeczywistnić te pragnienia. Jeśli będą bezczynnie czekać na to aż los ich pokieruje, mogą być zawiedzeni 2014 rokiem, a gdy się będzie kończył stwierdzą że zmarnowali ten cenny czas.
 
Wpływ Saturna na 2015 rok
Wpływ Saturna na twój znak jest dość duży. Będziesz musiał przygotować się na duży wysiłek intelektualny i fizyczny w tym roku. Jeśli nie przygotujesz się na pracę, nie możesz oczekiwać wyraźnych wyników. Jest możliwe, że niektóre sprawy nie będą się toczyć zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Możesz zbyt bardzo zaangażować się w pewną kłopotliwą sprawę, co spowoduje że możesz poczuć się uwiązany. Możesz mieć też wyraźnie, że wszystko w twoich planach, zamierzeniach toczy się powoli. Staraj się być jednak cierpliwy, gdyż mimo jakiś opóźnień czasowych, wpływ Saturna pomoże Ci z realizacją planów.
 
Wpływ Jowisza
Jowisz w 6 domu astrologicznym będzie się znajdować do 16 lipca. Jest to dobry znak dla Twojej kariery i zdrowia. Możesz w tym czasie mieć okazje na rozwój swych nowych umiejętności. Pierwsza połowa roku przyniesie kilka ciekawych wydarzeń, które dadzą Ci więcej optymizmu i chęci do pozytywnych zmian w pewnych sferach życia. W drugiej połowie roku będziesz bardziej wymagająca od życia i od samego siebie.
 
Wpływ Plutona
Pluton jest w swoim duchowym 12 domu astrologicznym od 2008 roku. Możesz w tym roku zmienić sposób myślenia, spojrzenia na pewne sprawy emocjonalne, czy duchowe. Możesz nawet zmienić system wartości taki który aktualnie odpowiada Twojemu wewnętrznemu „ ja”. Teraz gdy jesteśmy już w Erze Wodnika, powinieneś czuć się emocjonalnie i psychicznie jak w domu. Usuniesz z twojego życia niepotrzebne myśli a nawet i osoby. Ruszysz do przodu by znaleźć prawdę o samym sobie i rok 2014 będzie do takiego działania idealny. Twój wewnętrzny świat może doznać wielkiej transformacji.
 
Miłość
Warto mocniej zwrócić się w stronę miłości, bo nie wszystko będzie szło zgodnie z twoim planem. Zaniedbanie uczucia, lekceważenie partnera może doprowadzić do utraty tego na czym ci zależy. Jeśli jesteś singlem, zaprzepaścisz możliwość spotkania kogoś wyjątkowego, dlatego też postaraj się mieć oczy szeroko otwarte na doznania uczuciowe.
 
Twoje najważniejsze obszary zainteresowania w tym roku to- finanse, komunikacja i intelektualne zainteresowania, zdrowie, praca , miłość.

 

Kategoria: /