Horoskop 2015 Waga

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Główne tendencje 2015 roku
Waga reprezentuje sobą kilka ważnych cech- chęć posiadania równowagi w życiu, znakomity gust, uczciwą walkę i sprawiedliwość. W praktyce jednak wiele Wag rzadko jest w równowadze życiowej. Waga będzie miewać wiele nastrojów, które będą się ciągle wahać. W pierwszej połowie 2015 roku takie tematy jak poczucie równowagi życiowej i sprawiedliwość będą Ci towarzyszyć. Warto jednak w 2015 roku zwrócić uwagę na swoje życie uczuciowe i związek.
Siła wyższa już od jakiegoś czasu pcha cie w nowym kierunku życiowym. Twoje wnętrze potrzebuje ekspresji, i dążenia do poczucia spełnienia. Warto dlatego w 2014 roku wykorzystać tą siłę, która będzie Cie pchać do przodu w swoich zamierzeniach. Dzięki twojemu doświadczeniu i wytrwałości zdobędziesz to czego pragniesz.

Wpływ Saturna a pieniądze
Będziesz na dobrej drodze do lepszych zarobków, poprzez awans jeśli jest to możliwe w twoim przypadku, lub poprzez zmianę pracy na bardziej atrakcyjniejszą. Mimo tego planeta Saturn sugeruje byś postarał się wprowadzić w swoje życie program oszczędnościowy.
 
Wpływ Urana a miłość
W marcu 2011 roku Uran wszedł w 7 dom astrologiczny odpowiadający za miłość. Twoje znajomości i związki mogły być surowo testowane i wiele z tych znajomości mogło ulec destrukcji.
Cała sfera znajomych, towarzyszy uczuciowych mogła ulec zmianie od roku 2011. Uran pozostanie w tej sferze jeszcze przez kolejne 6 lat. Miłość w tym czasie będzie niestabilna, nie oznacza to jednak że żadna Waga nie znajdzie szczęścia w związku. Warto jednak mieć świadomość, że nic nie jest pewne, i wszystko może się zmienić, jeśli człowiek nie będzie dostatecznie skupiał się na tej sferze życia. Te Wagi którym nie będzie się chciało pielęgnować związku, mogą przebudzić się zbyt późno. W czasie panowania znaku Barana w następnym roku, czyli od 21 marca, do 20 kwietnia trzeba będzie uważać na kłótnie z partnerem, warto raczej iść w stronę kompromisu niż wojny.
Uran będzie uciążliwy dla osób będących w romansach. Będzie coraz chłodniej, będzie brakowało iskry w tego typu relacjach.

Duchowość a wpływ Neptuna
Neptun to najbardziej duchowa planeta, która od 2012 roku jest w szóstym domu astrologicznym. Jest to pozytywne zjawisko, jednak warto skupić swoją uwagę bardziej na zdrowiu. Będziesz mieć też dużo zainteresowań związanych z przemyśleniami nad życiem, duchowością, energią, kosmosem.
 
Kwestie zawodowe a wpływ Jowisza
Początkiem roku Jowisz znajdzie się w 10 domu astrologicznym odpowiadającym za karierę. Sprawy zawodowe w tym roku mogą kwitnąć. Wszystko to będzie się działo za sprawą dokonania zmian. Może dojść do zmiany pracy, awansu, uznania, czy otwarcia własnej firmy. Będzie to bardzo korzystny czas na wprowadzenie planu rozwoju w życie. Zmiany te mogą już nastąpić w pierwszej połowie roku.
Ważne jest abyś w tym roku dokonywał jakiś wyborów, gdyż jeśli ich nie dokonasz twoje życie zacznie się bardzo komplikować.
W tym roku będzie dobry czas dla singli, gdyż będzie możliwość poznania kogoś odpowiedniego. Warto otworzyć się na nowe znajomości i na to co nam będzie niósł los.
 
Finanse a wpływ Saturna
Saturn będzie kierował się w stronę drugiego domu astrologicznego. Wpływ Skorpiona będzie działać na kwestie finansowe. Staraj się powiększać swój kapitał, bo masz dobry czas przed sobą. Zwiększ swoje dochody, zainwestuj, wejdź ochoczo w jakiś interes, pamiętaj jednak – cierpliwość jest cnotą!
 
Twoje najważniejsze obszary zainteresowania w tym roku to- finanse, dom i rodzina, zdrowie i praca, miłość, romans, kariera ( do 16 lipca), przyjaciele ( od 16 lipca)

 

Kategoria: /