Horoskop 2015 Strzelec

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Główne tendencje roku
. W drugiej połowie 2015 roku bardzo mocno będziesz musiał skupić się na swoim życiu uczuciowym. Wszelkie relacje międzyludzkie jak partnerstwo, romans, przyjaźń, współpraca biznesowa, będą musiały być poddane weryfikacji.  
Rok 2012 i 2014 dla wielu Strzelców był czasem burz i niezapowiedzianych wydarzeń które całkowicie mogło wytrącić ich z równowagi. W roku 2014 nie będziesz już mieć Strzelcu problemu z działaniem i dążeniem do swych celów. Zaakceptujesz wydarzenia które miały miejsce, i odnajdziesz się w nowej sytuacji życiowej. W 2014 roku miałeś możliwość zakochania się, w 2015 roku też tak będzie, ale czy wykorzystasz stojącą przed Tobą szansę?
 
Wpływ Jowisza na Twój znak
Jowisz znajdzie się w ósmym domu astrologicznym odpowiadającym za inwestycje i nieruchomości w pierwszej połowie 2015 roku. Możesz mieć korzyści pochodzące ze sprzedaży nieruchomości. Kwestie dziedziczenia, spadków, i wygranych też są wysoce prawdopodobne. Możesz nawet się nie spodziewać tych wydarzeń, i nie być przekonany do sukcesu jeśli coś już planujesz w kwestiach sprzedaży/ kupna czegoś wartościowego.
W dniu 16 lipca 2015 roku Jowisz wejdzie w znak Lewa, do swojego 9 domu astrologicznego. Taki tranzyt może przynieść dla Strzelca korzyści o charakterze bardziej rozrywkowym. Będzie też większa szansa na podróż zagraniczną, na pójście na studia, kursy, szkolenia.
 
Zdrowie w 2015 roku
Będziesz mieć w sobie coraz więcej wigoru. Dotychczas to co było dla Ciebie niemożliwe będzie realne. Dla osób borykających się z problemami zdrowotnymi, będzie znaczna poprawa.
 
Dom, rodzina, miłość a wpływ Urana


W 2015 roku zaczniesz w końcu doceniać osoby które są w Twoim życiu. Z wpływem Uranu w sferze miłości nie będzie jednak możliwości wejścia w ciekawy romans, bardziej będzie szansa na stworzenie wartościowego i szczęśliwego związku. Dla tych Strzelców którzy pragną szczęścia uczuciowego a szczególnie są singlami, ten rok będzie idealny do tego by wykorzystać szanse jakie staną przed nimi.
Neptun w sferze domu i rodziny da poczucie silnego impulsu by rozwijać swoje zdolności, i zainteresowania. Niektóre obowiązki finansowo- zawodowe i związane z hobby, mogą trochę oddalić Strzelca od nowych możliwości. Niektóre Strzelce nie zwrócą uwagi na osoby, które powinny być w jego życiu, a nie znajdują się w nim przez podejście do tej kwestii.
Należy też w 2015 roku uważać na spożycie alkoholu, gdyż może to przyczynić się nie tylko do problemów zdrowotnych ale nagłych, nieprzewidzianych, niebezpiecznych zdarzeń.
 
Wpływ Plutona a kwestie finansowe
Pluton jest w domu astrologicznym odpowiadającym za pieniądze już jakiś czas i będzie też tam w 2015 roku. Będzie to czas tak jak rok wcześniej na oczyszczenie się z niepotrzebnych rzeczy w naszym życiu. Jeśli coś się nie udało, trzeba to zostawić i wyruszyć w nową drogę. Jeśli jednak mamy się dość dobrze w finansach Pluton da nam w 2014 roku więcej sił i możliwości na realizacje większych planów. Strzelce posiadające firmę będą ją sukcesywnie rozwijać. Te osoby które planują zmiany zawodowe będą mieć szanse na spełnienie swoich zamiarów, jednak warto pamiętać by realnie podchodzić do tych zmian. Fantazje i iluzja myślenia może spowodować błędne myślenie niejednego Strzelca w tej sferze życia. Możliwe ze w tym roku niektóre Strzelce będą inwestować w nieruchomości czy grunty.
Jeśli lubisz pieniądze i pozytywnie o nich myślisz Pluto będzie dawać Ci okazje na łatwiejsze ich zdobycie. Pod kątem finansów Strzelcu, to Twój rok!
Masz wiele obszarów zainteresowań w 2015 roku. Trzeba mieć wiele projektów, więc jeśli się coś nie uda, zajmiesz się czymś innym. Niebezpieczeństwem może być rozpraszanie swojej energii w wielu kierunkach naraz. Sukces wymaga skupienia.
 
Twoje główne obszary zainteresowania w tym roku to- finanse, dom, rodzina, miłość, sex, osobista przemiana i odkrywanie siebie na nowo ( do 16 lipca), religia, metafizyka, podróże, wykształcenie ( po 16 lipca)
Kategoria: /