Horoskop 2015 Skorpion

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Główne tendencje 2016 roku

Będzie to rok pasji, namiętności i ważnych decyzji, które będzie trzeba podjąć, by iść w stronę samorealizacji i szczęścia.
Wpływ Saturna na życie
W październiku 2012 roku Saturn przeniósł się do twojego znaku i będzie tam do grudnia 2016 roku. To powoduje że jako Skorpion będziesz musiał przyjąć na siebie większą odpowiedzialność niż zazwyczaj. Będziesz mieć potrzebę bycia bardziej poważniejszym i zaradniejszym w życiu. Saturn w znaku Skorpiona będzie dla Ciebie wyzwaniem a Uran w Twojej sferze kariery zmusi Cię do działania. Jeśli jednak nie podejmiesz próby tworzenia czegoś nowego czy pilnowania aktualnej pracy, wszystko może obrócić się przeciwko tobie. Nie warto tracić nadziei czy się zrażać bo Saturn zawsze przynosi niespodziewane wyjście z kłopotów finansowych dla tych którzy ciężko pracują i wykonują swoją pracę należycie.
Twoje zdrowie w tym roku będzie w dość dobrej kondycji. Saturn prosi by zgłębiać swoją emocjonalną stronę życia. Warto też starać się być zaangażowanym w osiągnięcie swoich planów docelowych, oraz być odpornym na małe problemy które mogą nadejść ze świata zewnętrznego.
Jeśli wybierzesz ścieżkę prowadzącą do rozwoju zawodowego, Saturn Ci w tym pomoże. Jednak pomoc będzie widoczna tylko wtedy jeśli zaangażujesz się w chęć tych zmian, i fizycznie będziesz do nich dążyć.
Saturn będzie szczególnie oddziaływać pod kątem rozrachunku życia, szczególnie chodzi o osoby urodzone między 1983 a 1954 rokiem. Decyzje dokonane 7, 15 czy 29 lat temu w dużej mierze jeszcze mogą oddziaływać na rok 2014.
Saturn też będzie odpowiadać po części za życie uczuciowe, i będzie zapowiadał koniec i początek nowego cyklu dla wielu Skorpionów, co oznacza że jedne relacje będą się kończyć inne zaczynać.
 
Wpływ Jowisza na życie Skorpiona
W pierwszej połowie 2015 roku wydarzenia dla Skorpiona będą posuwać się do przodu dość szybko. Jowisz znajdzie się w 9 domu astrologicznym, co da Skorpionowi wiele możliwości na rozwój. Będzie też możliwość nagłych wyjazdów, niezapowiedzianych szczęśliwych zdarzeń, czy szczęścia w grach losowych. Będziesz mieć możliwość wyjazdów, szerszych kontaktów w nowym towarzystwie, będziesz czuł Skorpionie wielką energię fizyczną i psychiczną w tym okresie. Po czerwcu możesz przyjść propozycja zmiany pracy, lub ogólnie pozytywnych zmian zawodowych. Warto wykorzystać szanse które przed Tobą staną.
 
Niezwykły wpływ Plutona na znak Skorpiona
Od 2008 roku Pluton znajduje się w trzecim domu astrologicznym odpowiedzialnym za komunikację. Od tego momentu w dziedzinie zawodowej doszło do pozytywnych zmian, możliwości które jedne Skorpiony wykorzystały, inne nie. Wszelkie pozytywne zmiany miały związek z komunikacja społeczną, z nowymi kontaktami i znajomościami.
W 2015 roku Pluton który jest patronem Skorpiona jeszcze silniej i bardziej pozytywnie odbije się na kwestiach zawodowych i finansowych większości podopiecznych tej niezwykłej planety.
W tym roku będziesz umiał Skorpionie komunikować się z wszystkimi i wszędzie. Otworzysz się na nowe znajomości, nowe tereny poznania, miejsca, i klimaty. Dzięki temu znajdziesz okazje do wzbogacenia się.
Jeśli nastąpiło pogorszenie w jakiejś relacji, będziesz mieć okazję poprawić ją by wróciła na dawny tor rozwoju. Intuicyjnie będziesz wyczuwać że jesteś na właściwej drodze do rozwoju i do szczęścia.
 
W 2012 roku Neptun wszedł w ruch do piątego domu astrologicznego- domu, dzieci i zabawy, i będzie tam przez dłuższy czas. Ruch taki przebiega raz na 14 lat. Twoja kreatywność w 2015 roku niezwykle wzrośnie. Musisz być czujny by dostrzegać inspiracje które zaczną pojawiać się w twojej głowie i w świecie zewnętrznym. Skopiony w wieku rozrodczym będą bardziej płodne niż zwykle, szczególnie w drugiej połowie roku.
 
Twoje główne zainteresowania w 2016 roku to- ciało, osobiste przyjemności, komunikacja i intelektualne zainteresowania, dzieci, kreatywność, religia, metafizyka, szkolnictwo wyższe, podróż zagraniczna ( do 16 lipca), kariera ( po 16 lipca)

b

Kategoria: /