Horoskop 2015 Panna

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Główne tendencje roku 2015
W tym roku jak i w poprzednich stałeś i będziesz stać mocno na ziemi. Twoje spostrzeżenia na temat życia będą bardzo wymagające. Będziesz mieć marzenia i plany ale wszystko będzie musiał o być dopięte na ostatni guzik, byś szedł w kierunku fizycznego działania.
 
Możliwe zmiany a strach
Naucz się radzić sobie ze strachem i niepewnością. Często możesz obawiać się nagłych gwałtownych i niezależnych od ciebie zmian w życiu, nawet jeśli zaplanujesz zmiany to boisz się przystąpić do fizycznego działania.
Warto w 2015 roku zmienić nastawienie do życia i zacząć działać i zmieniać swoje życie jeśli nie jest ono zgodnie z twoim jestestwem.
Będzie to bardzo dobry czas na zmiany, dlatego warto odrzucić strach i tworzyć swoje życie takie jakie chcesz by było. Jeśli nie wykorzystasz tych szans kolejne lata raczej nie przyniosą większych zmian.
 
Relacje międzyludzkie a przyjaźń
W połowie 2013 roku Jowisz przeniósł się do 11 domu przyjaciół i tam pozostanie do połowy 2015 roku. Będzie to czas spotkania nowych ludzi, którzy z czasem mogą stać się wspaniałymi przyjaciółmi. Twój krąg społeczny bardzo się rozbuduje w tym czasie. Bądź odważny i wychodź naprzeciwko nowym znajomościom.

 Wpływ Urana na miłość w 2014 roku
Wiele spraw w 2010 roku mogło się u Ciebie stabilizować, jednak w 2011 roku mogło być bardziej stresująco, z kolei w kolejny 2012 było dużo łatwiej niż w 2013. Rok 2015 przyniesie nieco trudne chwile dla Ciebie. Wszystko jest względne. Uran przebywał przez dość długi czas ( okres 7 lat, 2003-2010) w 7 domu astrologicznym odpowiadającym za miłość. Dlatego życie uczuciowe było przez ten okres niestabilne. W najbliższych latach w sprawach miłosnych zacznie się uspokajać, dlatego też możesz liczyć na nowe związki.

 
Perfekcjonizm
Starasz się być doskonały w tym co robisz, a jeśli osiągniesz już jakiś cel jesteś z siebie bardzo dumny i nie chodzi tutaj o to by świecić i mieć uznanie u innych. W tym roku będziesz starał się bardziej optymistycznie podchodzić do wielu spraw, Energia wszechświata będzie dawać Ci poczucie pewności i wytrwałość w działaniu. W przeciągu 13 lat będziesz w sferze zmian życiowych, szczególnie pod kątem uczuć, spraw rodzinnych, przyjemności, zabaw. Pluton spowoduje że zmiany będą głębokie i nieodwracalne. Twój światopogląd w tym czasie i duchowe przekonania mogą się zmienić. Staniesz się tez bardziej otwarty na romantyczne doznania. Pluton przyniesie osobistą moc i świadomość własnego miejsca we wszechświecie.
 
Saturn w domu pieniędzy
Saturn przeniósł się do domu astrologicznego odpowiadającego za pieniądze ( w październiku 2012 roku), co wzmocni możliwość zarabiania większych pieniędzy. Finanse w 2014 roku będą w dobrej kondycji. Dzięki wpływowi Saturna staniesz się jednak bardziej rozmowny, i dzięki komunikacji interpersonalnej znajdziesz możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy, inwestycji, założenia własnej firmy lub zmiany pracy. Takie nowe perspektywy pojawią się między lipcem a listopadem 2014 roku.
 
Wpływ Neptuna i Plutona
Będziesz w tym roku patrzeć również na to co twoi najbliżsi myślą o twoich planach i obecnym życiu. Swoich przyjaciół będziesz się radzić, gdyż nie wszystko dla Ciebie będzie takie pewne i oczywiste. Ważne jest jednak by zaznaczyć granice, co wolno a czego nie należy robić w przyjaźniach i sytuacjach rodzinnych. Może okazać się że np. zbyt mocno ingerujesz w życie kogoś bliskiego, możesz nie patrzeć na drugą stronę medalu pewnych problematycznych sytuacji i wydarzeń. Warto pamiętać ze nie każdy patrzy na świat tak jak ty. 
Twoje obszary największych zainteresowań w 2014 roku to – komunikacja i zainteresowania intelektualne, kreatywność, miłość i romans, odkrycie siebie i transformacja ( do 16 lipca), duchowość ( od 16 lipca)

 

Kategoria: /