Horoskop 2015 Lew

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
lew
 
Główne tendencje roku 2015
Lwy w tym roku będą jak zawsze otaczać się ciekawym towarzystwem i pięknymi rzeczami. Twoja duma będzie widoczna w towarzystwie co niekoniecznie zjedna Ci nowych przyjaciół. Twój charakter i pewność siebie nie zawsze będzie postrzegany pozytywnie, co w nowym towarzystwie może wywołać problematyczne sytuacje, szczególnie jeśli twojej drodze pojawi się inny Lew.

 
Rok 2013 był dla Ciebie dobrym czasem. Planety miały dobroczynny wpływ na Ciebie. Miałeś mnóstwo energii i zapału do działania w porównaniu z poprzednimi latami.
Koniec roku 2014 może być problematyczny, ale to tylko wzmocni twoją wewnętrzną siłę i będziesz bardziej odporniejszy w 2015 roku.

Miłość a wpływ Urana
Uran, Twoja planeta miłości, jest w Baranie od trzech lat. On sprawia,że harmonijne aspekty twojego znaku i wpływu Jowisza uwidocznią się w 2015 roku.
Życie uczuciowe w pierwszej połowie 2015 roku będzie rozkwitać.

 
Kariera a wpływ Jowisza
Jowisz porusza się w swoim 10 domu astrologicznym kariery od 2011 roku. To przyniosło wiele sukcesów i zmian w dziedzinie zawodowej. W czerwcu 2014 roku Jowisz przeniósł się do 12 domu duchowości i tam znajdzie się do połowy 2015 roku. Tak więc w pierwszej połowie roku, wzrośnie twoje zainteresowanie duchowością i opanowaniem swojego wnętrza. Możesz mieć w tym czasie bardzo wiele dobrych przemyśleń, które mogą warunkować twoje przyszłe decyzje i działania szczególnie pod kątem zawodowym. Dla tych którzy pragną zmian zawodowych będzie to odpowiedni czas na tego typu poczynania.

 
Dom i rodzina a wpływ Saturna
Saturn jest w czwartym domu astrologicznym mówiącym o sprawach rodzinnych i domowych. Ten wpływ może być trochę stopujący, dlatego też będą przestoje czasowe w realizacji planów względem spraw rodzinnych. Możliwe też że będzie konieczność podejmowania ciężkich zobowiązań związanych z rodziną. Saturn jednak daje człowiekowi pewną energię która przekłada się w większej odpowiedzialności za swoje decyzje i działania.

 
Ważne decyzje
W 2015 roku będziesz musiał zmierzyć się z podjęciem ważnych decyzji, aby dokonać pewnych zmian w swoim życiu. Będziesz mieć koło siebie zaufanych ludzi, którzy pomogą ci w rozwiązaniu osobistych problemów. Życie intymne, seksualne może być dla Ciebie coraz bardziej wyrafinowane ale zarazem i uduchowione. Trend ten rozpoczął się rok temu i może trwać przez wiele lat.

 
Energia
Energia którą w sobie będziesz posiadać w tym czasie będzie domagała się ekspresji. Podczas tranzytu Plutona w Koziorożcu, można będzie się spodziewać odkrycia głębi tego co na co dzień robisz i czym się zajmujesz. Będziesz mieć możliwość rozwiązywania z łatwością starych problemów, i działać wytrwale, praktycznie na przyszłość.
Postaraj też wykorzystać tą energię na dbanie o siebie i ruch fizyczny. Leniwe Lwy mogą w tym roku się zaniedbać i zaczną odczuwać dolegliwości zdrowotne.

 
Miłość
Jeśli jesteś w trakcie rozstania, separacji, rozwodu, wydarzenia przyszłe będą dość trudne, głównie ze względu na straty finansowe i materialne. Możesz zostać oszukany przez ex partnera, niespodziewanie i będzie to dla Ciebie doświadczenie wręcz szokujące, tak więc w tym roku warto uważać na byłych partnerów czy osoby z którymi chcesz się rozstać lub rozstajesz.
Życie uczuciowe to proces doświadczania i uczenia się na własnych błędach.
Nie możemy kontrolować wszystkiego co się dzieje wokół nas w tej sferze życia, możemy jedynie zachować czujność i spostrzegawczość.
W stałych związkach może być to rok zmienny, burzliwy i bardzo kłótliwy. Dla ciebie Lwie będzie lepiej jeśli odpuścisz i nie będziesz wykłócał się o swoje racje.
Przez 2014 rok możesz dość mocno odczuć ciężar spraw rodzinnych które mogą się komplikować.
Druga połowa roku może przynieść wielu Lwom szczególnie samotnym, możliwość wejścia w nową interesującą i dobrze zapowiadającą się znajomość. Późniejsza dojrzałość nowej relacji może Cię bardzo pozytywnie zaskoczyć.

 
Twoje najważniejsze obszary zainteresowań w tym roku- to dom i rodzina, zdrowie i praca, seks, osobiste odkrywanie siebie na nowo, okultystyczne zainteresowania, zagraniczne podróże, duchowość ( do 16 lipca), osobiste przyjemności ( po 16 lipca)

 

Kategoria: /