Horoskop 2015 Koziorożec

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Główne tendencje roku 
Twoja odwaga i determinacja w dążeniu do wyznaczonych sobie celów była nieraz testowana. Wiele stresów w 2015 roku może pochodzić z niestabilnej sytuacji w obrębie rodziny. Było wiele dramatycznych wydarzeń w twojej rodzinie lub u kogoś Ci bliskiego. Te emocje będą jeszcze widoczne w 2015 roku. Uran jednak może czynić problem w 4 domu astrologicznym, tworząc zakłócenia i nieprzewidywalne zmiany w kręgu domu i rodziny. Jedynie cierpliwość może przynieść lepsze perspektywy na rozwikłanie niejasnych i często trudnych spraw rodzinnych.  
 
Wpływ Neptuna
Z Neptunem w 3 domu astrologicznym, można liczyć na zgłębianie wiedzy i nowych obszarów intelektualnych. Praktyczny umysł Koziorożca, zacznie troszeczkę inaczej funkcjonować, i możliwe ze otworzy się na takie doznania jak intuicja, rozmyślanie nad sensem życia, głębokie przemyślenia odnośnie przyszłości oraz analiza przeszłości.
 
Miłość i zobowiązania w 2015 roku
Miłość, zobowiązania i ceremonie ślubne będą w tym roku dla bardzo wiele osób spod tego znaku niezwykle ważne. Będzie to bardzo dobry czas na podejmowanie zdecydowanych kroków w życiu uczuciowym. Odkąd Jowisz znajduje się w 7 domu miłości od 26 czerwca 2013 roku, wszystko dla Koziorożca w miłości może ulec przemianie. Podstawową zasadą Jowisza jest wolność, jednak jeśli Koziorożcu jesteś w szczęśliwym związku i partner na siłę nie wymusza nic na tobie, warto isć do przodu z tą relacją. Gorzej będą się mieć pary, które będą wobec siebie zbytnio zazdrosne, zaborcze. Wymuszanie czegoś na partnerze będzie powodować zgrzyty. Wielu Koziorożców będących w tego typu związkach zdecyduje się na odejście.
 
Wpływ Saturna
Saturn, który usadowi się w znaku Skorpiona będzie również oddziaływać na Koziorożca. W pracy pojawi się możliwość awansu, a Koziorożce które pragną być samodzielne zdecydują się na otwarcie własnych firm. Pierwsze dwa miesiące 2015 roku będą szczególne, gdyż zapewnią wielu Koziorożcom nowe inicjatywy biznesowe. Od 2 marca do 20 lipca będzie wszystko toczyło się wolniej, ale mimo wszystko będą postępy przy minimum wysiłku głównie w kwestiach zawodowych.

 
Wpływ Plutona
Pluton będzie bardzo pozytywnie wpływał na 2015 rok w znaku Koziorożca. Otworzy on nowe horyzonty, zapraszając tym samym na wykorzystanie szansy. Początek roku może przynieść jakieś nieodwracalne zmiany, na które Koziorożec może nie mieć wpływu. Mimo tego te zmiany w konsekwencji będą pozytywne. W dalszym ciągu możesz mieć przekonanie że przyjmujesz pełną odpowiedzialność za wszystko i wszystkich w twoim miejscu pracy. Może warto wykorzystać swój charakter do tego by stać się kimś mocniejszym i ważniejszym niż teraz. Warto wykorzystać szanse pójścia na studia, by dokształcić się w kierunku który da ci prestiż a tym samym zadowolenie.
 
Twoje główne obszary zainteresowania w tym roku to- interesy, finanse, praca, miłość, przyjemność, komunikacja i zainteresowania intelektualne, rodzina ( do 16 lipca), osobista przemiana i odkrywanie siebie na nowo ( po 16 lipca)

 

Kategoria: /