Horoskop 2015 Bliżnięta

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
bliźnięta

Główne tendencje
Zawsze czujny i chętny do eksperymentowania Bliźniak uwielbia nowe doznania życiowe. Cierpliwość nie jest Twoja najlepszą cnotą. W pierwszych miesiącach 2015 roku będziesz jednak musiał skoncentrować się na niektórych sprawach, warto wziąć los w swoje ręce, szczególnie pod kątem finansowo- zawodowym.
Uważaj na przeciwników i problematycznych ludzi w okresie wiosennym, szczególnie w pracy.
Ciągle doświadczasz zmienności życia i w tym roku tez będzie podobnie. Nie będziesz mieć poczucia stałości i równowagi, a nawet jeśli to poczujesz to trafi się coś nowego, ekscytującego co zawróci ci w głowie.
Trochę się uspokoiłeś w dwóch poprzednich latach, a Uran dodał twojemu życiu więcej stresu niż zazwyczaj.

 
Optymizm w 2014 roku ( wpływ Jowisza)
Ruch Jowisza do znaku raka w czerwcu 2014 roku rozpoczął dwuletni cykl koniunktury. Tak więc rok 2015 będzie bardzo ciekawy. Jowisz w sferze dochodów da Ci szczęście, wszystko o czym myślisz może się udać. Będziesz też zaskoczony możliwością otrzymania czy zarobienia dodatkowych pieniędzy z innego źródła niż twoja praca. Na jesień możesz czuć się bardziej otwarty na nowe możliwości, nowych ludzi. Będziesz tryskał energią i optymizmem.
W tym roku zawsze znajdziesz pieniądze ci potrzebne do zrobienia czegoś nowego.
Ruch Neptuna do domu kariery wskazuje na więcej idealizmu w sprawach zawodowych.

 
Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę
Twoja cierpliwość w 2015 roku będzie testowana z każdej strony, szczególnie w pierwszej połowie roku. Będziesz musiał udowodnić, że nie jesteś kapryśnym nastolatkiem, i udowodnić swoją dojrzałość i determinację. Będziesz mieć szanse pokonać depresyjną falę, i skupić się na priorytetach. Przestaniesz myśleć tylko o oczekiwaniach innych względem siebie, a skupisz się na sobie i swoich celach.
 

Głębokie przemiany ( wpływ Plutona)
Będziesz zmieniać zdanie o wszystkim i o wszystkich. Będziesz mocniej odczuwać wszystkie sfery empirycznej wiedzy. Możliwe że bardziej zauważysz sferę duchową, swojego wewnętrznego „ ja”, może nawet zainteresujesz się psychologią, astrologią, ezoteryką, czy innym mało spotykanym systemie filozoficznym.
Będziesz również rozważał wszelkie możliwości wzięcia kredytu, zakupu wartościowych rzeczy, rozbudowania swojego majątku, zainwestowania w coś ciekawego itp.
Dzięki wpływie Plutona staniesz się jednak dużo silniejszy emocjonalnie i psychicznie niż patrząc na okres dwóch lat wstecz.

 
Nauka i zadania ( wpływ Saturna)
Saturn przeniósł się do swojego szóstego domu astrologicznego, zdrowia w 2012 roku i będzie tam o grudnia 2015 roku. Układ ten wskazuje na potrzebę pracy, trudniejsze wyzwania i większe zdyscyplinowanie.
Niektóre Bliźniaki będą na drodze do zmiany pracy. Saturn pomoże spojrzeć w głąb siebie i pracować nad swoim potencjałem, ale również odsłoni ciemne strony osobowości.
Wpływ tej planety uniemożliwi tracenie czasu, energii i zasobów na daremne i niepotrzebne aspekty życia, a tym samym będzie przyśpieszenie realizacji nowych celów, które będą zapowiadać dalsze sukcesy.
W rzeczywistości będziesz mógł Bliźniaku poczuć zadowolenie z siebie, w konsekwencji, będziesz pewniejszy siebie i optymistycznie nastawiony do życia. Te odczucia będą motorem osiągnięcia prawdziwych i długoterminowych sukcesów.
Miłość będzie kwitła w tym roku, dlatego też wiele osób spod tego znaku będzie mieć możliwość posiadania dziecka.
 
Miłość w 2014 roku
W drugiej połowie roku Jowisz ruszy do znaku Lwa, co spowoduje że możesz znaleźć miłość w drodze. W połowie roku będziesz mieć możliwość przypadkowego spotkania kogoś nowego podczas jakiejś niedalekiej podróży. Poznasz intrygującą, nową osobę, która może odegrać w twoim życiu znaczącą rolę.
Dla osób w związkach szykują się kłótnie, ale takie które będzie można szybko rozwiązać, jeśli tylko będziesz chciał ratować związek.

 
Twoje najważniejsze interesy w 2015 roku- to polepszenie finansów ( do 16 lipca), większe zainteresowania intelektualne i komunikacyjne ( od 16 lipca), zainteresowanie zdrowiem, psychologią, ezoteryką, przyjaciółmi. Będziesz miał wiele interesów i zajęć w tym roku, pamiętaj by nie rozpraszać swojej energii. Spróbuj wybrać najważniejsze rzeczy i skup się na nich. 
Twoje ścieżki spełnienia w 2015 roku- to finanse ( do 16 lipca), zdrowie, praca, zainteresowania intelektualne ( od 16 lipca)

 

Kategoria: /