Horoskop 2015 Baran

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
baranGłówne tendencje
Ostatnie trzy lata mogły być dla wielu Baranów bardzo trudne i pełne kryzysów. Na szczęście najgorszej jest już za Tobą. Większość planet na kolejny rok będzie mieć bardzo pozytywny aspekt na twój znak. Powinien być w tym czasie ogromny wzrost zdrowia oraz energii.

 
 
Radykalne zmiany ( wpływ Urana)
W 2014 roku możesz odczuć dość duże wpływy tajemniczego Urana. Rok ten oferować będzie okazję do znacznych i radykalnych zmian, które ostatecznie mogą przynieść większą stabilność i nowe możliwości rozwoju.
W rzeczywistości będziesz umiał poradzić sobie z wieloma sytuacjami, pokazując odpowiedzialne i dojrzałe postawy dokonywania wyborów.
Od momentu kiedy Uran, jedna z najbardziej dynamicznych planet, przeniósł się do swojego znaku w marcu 2011 roku, zmiany i dramatyczne wydarzenia w twoim znaku były głównym tematem.
Możesz poczuć w 2015 zmiany wpływów tej planety na twoje życie.
Barany urodzone między 20 marca a 10 kwietnia te zmiany poczują najsilniej. Uran podejmie drastyczne kroki by uwolnić wiele osób od obsesyjnego trzymania się przestarzałych schematów i sytuacji które ich zniewalają. Nic co się wydarzy nie będzie kara, a jedynie wyzwoleniem. Niektóre Barany mogą odczuć ból spowodowany stratą, jednak w dalszej perspektywie miesięcy okaże się, że jednak stało się dobrze. Poczucie wolności, spokoju i świadomości perspektywy rozwoju będą wszechobecne. Będziesz w stanie wykorzystać możliwości w momentach najbardziej odpowiednich.
W pewnym sensie, 2015 rok oferuje możliwość, by pokazać światu swoje prawdziwe umiejętności, potencjał, które Barany będą mogły wcielić w życie.
2015 rok zaprasza by stać się trochę bardziej konkretną i cyniczną osobą w osiąganiu priorytetów, niezależnie od tego co powiedzą inni.
 
Optymizm ( wpływ Jowisza)
Jowisz sugeruje że w sprawach domostwa i rodziny w drugiej połowie roku może się wiele dziać. Niektóre Barany mogą myśleć o przeprowadzce, zmianie miejsca zamieszkania, remoncie, opuszczeniu domu itp.
Jowisz zapowiada też szczęśliwy okres w domu rodzinnym, pod kątem spraw związanych z dziećmi. Będziesz doświadczać radości życia rodzinnego. Barany w wieku rozrodczym będą bardziej płodne niż zwykle.
 
Nauka i zadania ( wpływ Saturna)
Saturn znajduje się w 8 domu astrologicznym od października 2012 roku. Jest to bardzo miłe przejście dla twojego znaku, ponieważ powoduje to bardzo pozytywne i niestresujące sytuacje, szczególnie w kwestiach intymności i uczuć. Będzie istnieć potrzeba skupienia się na jakości a niekoniecznie ilości. Saturn też mówi o tym by zacząć się dzielić z innymi osobami w rodzinie, i w razie konieczności spróbować pomóc potrzebującym.
 
Duchowość, idealizm, Kreatywność ( wpływ Neptuna)
W 2015 roku Neptun, planeta mistycyzmu, wyobraźni i duchowych wartości wkroczył do twojego 11 i 12 domu astrologicznego. Dlatego tez życie uczuciowe odegra większą rolę niż w poprzednich latach. Znajdziesz lepszy kontakt z własną intuicją, która będzie Ci świetnie podpowiadać w którą stronę powinieneś zmierzać w swoim życiu.
Możesz również czuć się bardziej świadomy potrzeb swojej rodziny i przyjaciół. Będziesz mieć możliwość i chęć pomocy drugiemu człowiekowi, nie dla rozgłosu ale dla własnej satysfakcji.
Niektóre osoby spod tego znaku będą chciały przejść analizie własnej osobowości dlatego też niektórzy zainteresują się mocniej psychologią lub pójdą na terapię.
 
Głębokie przemiany ( wpływ Plutona)
W 2015 roku i w kolejnych latach wpływ Plutona na twój znak będzie dość duży. Planeta ta da Ci wiele pewności siebie i wiary w swoje możliwości. Twoja wrodzona charyzma i wychodzących osobowości pozwolą Ci wspiąć się po szczeblach kariery. Będzie taki moment w tym roku który zmusi cię do działania, po prostu nie będziesz miał wyjścia. Warto w tym czasie wykorzystać możliwości a nie uciekać, gdyż ucieczka spowoduje przegranie w wielu aspektach twojego życia.
Twoja kariera zawodowa w tym czasie może przechodzić wielkie zmiany i transformacje. Mogą to być różne sytuacje, takie jak zmiana pracy, zmiana dziedziny zainteresowań, dodatkowa praca, staranie się o awans czy podwyżkę itp. To wszystko będzie zależeć od intencji, emocji i przekonań.
 
Miłość
Może to być bardzo nieprzewidywalny okres dla wielu Baranów. Będziesz bardziej towarzyski, nie będziesz zamykać się w domu na cztery spusty. Niektóre Barany będą chciały pomóc w tarapatach uczuciowych przyjaciołom, ale to okaże się trudniejsze niż się na pierwszy rzut oka wydawało.
W byłych, zakończonych relacjach można się spodziewać odzewu i propozycji przyjaźni.
W poszukiwaniach nowego partnera ważne będą takie kwestie jak ciepło, inteligencja i szacunek.
Jeśli masz już partnera, zapotrzebowanie na długoterminową stabilizacje będzie u Ciebie bardzo silne. W większości wypadków Baranom uda się wejść w związek małżeński.
Początek roku dla miłości nie będzie jednak dobrym czasem na nowe zaangażowanie uczuciowe.
W pierwszej części roku możesz być bardzo niezdecydowany i niepewny poprzez ruch wsteczny dwóch planet Wenus i Marsa.
Osoby chcące brać ślub muszą wcześniej dobrze przemyśleć sprawy związane z majątkiem i porozumieniem się w tych kwestiach z przyszłym małżonkiem. Na tym bowiem polu może być dużo niejasności.
Jeśli natomiast jesteś jednym z tych, którzy biorą rozwód, także zastanów się mocno nad rozwiązaniem spraw majątkowych. Ten rok mimo wszystko pod kątem spraw sadowych może być pozytywny, jeśli będziesz czekać to kolejny 2015 rok może okazać się dużo gorszy w tych kwestiach.
 
Zdrowie
Rok 2015 nie powinien być dla ciebie trudny. Jednak warto uważać na ewentualne ekscesy i unikać napięć, stresu, przeciążeń, które mogą spowodować osłabienie organizmu. Napięcie szczególnie może mieć wpływ na kręgosłup i jelita, zwłaszcza w okresie jesieni i zimy.
 
Twoje główne obszary zainteresowania – ciało, wizerunek, osobista przyjemność, dom i rodzina do ( 16 lipca), miłość kreatywność i dzieci ( od 16 lipca), seks, odrodzenie, reinkarnacja, badania okultystyczne i osobistego rozwoju, kariera, duchowośćTwoje ścieżki największego spełnienia to: dom i rodzina ( do 16 lipca), miłość, kreatywność, dzieci ( od 16 lipca), seks, odrodzenie, osobista przemiana.

 

Kategoria: /