Zdrowie. Horoskop zdrowotny - Twojeprzeznaczenie.pl

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Horoskop a zdrowie

 
 
Baran
Baran jest silny fizycznie, ale gorzej z jego psychiką. Nie umie wykorzystać do końca swojej energii. Nieraz potrafi wyeksploatować swoje siły do końca. Dlatego często ma nerwobóle, nerwice, bóle głowy.
Najlepiej wykształconym zmysłem u Barana jest wzrok. Najbardziej podatne na choroby są nerki i układ nerwowy. Bardziej narażony jest na nerwice niż na ogólne choroby ciała. Barany mają skłonności do wszelkiego rodzaju nałogów.
 
 
Byk
Byki na ogół powinny cieszyć się dobrym zdrowiem. Najlepiej wykształconym zmysłem jest u nich słuch. Najbardziej podatną na choroby jest wątroba. Wrażliwa jest u niej szyja, uszy i gardło. Panowie nie przepadają za ruchem, dlatego często są ociężali. Dlatego często chorują na nadciśnienie i miażdżycę. Uratuje ich od chorób zdrowy tryb życia i dużo ruchu.
 
 
Bliźnięta
Zazwyczaj cieszą się dobrym zdrowiem, podobnie jak Byki. Mają skłonność do nerwic i częstego przeziębiania się. Powinny unikać stresów i ciepło się ubierać. Częściej chorują w dzieciństwie niż w późniejszych latach. Nie maja czasu na lekarzy gdyż ciągle są w ruchu. Lada problem zwala ich z nóg, a konsekwencja są choroby.
 
 
Rak
Raki są delikatnego zdrowia. Częściej jednak wmawiają sobie choroby niż je w rzeczywistości mają. Ze względna ciągłe emocje mają słaby żołądek oraz dwunastnicę. Powinni tez uważać na stawy. Najbardziej wykształconym zmysłem u Raka jest smak.
 
 
Lew
Lwy z natury nie mają większych problemów zdrowotnych. Słońce działa korzystnie na ich serce i trawienie.. Powinny uważać na złość bo to może prowadzić do nerwicy i problemów zdrowotnych. Są podatne na choroby reumatyczne oraz choroby kręgosłupa.
 
 
Panna
Są dość przewrażliwione, jeśli chodzi o choroby. Lubią się przejmować sprawami innych, często się denerwują. Jeśli im coś dolega idą do lekarza, starając się nie bagatelizować objawów.
Wrażliwym organem jest żołądek. Najbardziej wykształconym zmysłem jest słuch.
 
 
Waga
Nie należą do osób bardzo zdrowych. Mają skłonności do chorób nerek i żołądka. mogą mieć nerwice żołądka gdyż często są w stresie. Wraz z kłopotami dolegliwości nerwicowe mijają. Musza uważać by nie odwadniać organizmu.
 
 
Skorpion
Skorpiony nie powinny narzekać na zdrowie. Jeśli dużo pracują a ich praca jest fascynująca nie zważają jednak na ruch i zdrowe odżywianie się. Musza również uważać na nerwy często związane są one z niepowodzeniami życiowymi szczególnie w sferze finansowej. Szczególnie mocno przeżywają gdy mają problem z seksem. Najbardziej wykształconym u nich zmysłem jest smak.
 
 
Strzelec
Odznaczają się dobrym zdrowiem. Nie lubią się leczyć. Mają skłonności do chorób związanych z wątrobą, układem krążenia, woreczkiem żółciowym. Najbardziej wykształconym zmysłem u Strzelców jest słuch.
 
 
Koziorożec
Zazwyczaj nie mają problemów ze zdrowiem. Mają jednak problemy z drobnymi, dokuczliwymi dolegliwościami. Mają skłonności do alergii. Dbają o swoje zdrowie i dobrze na tym wychodzą. Najlepiej rozwiniętym zmysłem jest wzrok. Najbardziej są podatni na choroby gardła, a często także woreczka żółciowego.
 
 
Wodnik
Wodnika często trapią różne choroby. Największy problem może mu sprawić kręgosłup i kości. Częste bóle mięśniowe ciężko znosi. Najbardziej wykształconym zmysłem jest słuch.
 
 
Ryby
Ryby mają delikatny organizm. Łatwiej niż inni ulegają nałogom. Powinna unikać sytuacji stresowych, gdyż to z czasem odbija się na ich zdrowiu. Najlepiej wykształconym zmysłem jest słuch. Podatne są na choroby układu trawiennego i drogi oddechowe. Mają także wrażliwy kręgosłup i płuca.
{jcomments on}
Kategoria: /