Twoje predyspozycje w pracy. Horoskop zawodowy

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Horoskop - Gwiazdy a predyspozycje zawodowe

 
 
Baran
Osoby spod tego znaku najlepiej czują się w zawodach wymagających dużą sprawność fizyczną i błyskawicznego podejmowania decyzji. Dobrzy z nich politycy i wojskowi. W rzemiośle tez powinni się sprawdzić.
 
Byk
Wiele osób spod tego znaku ma wrodzone zdolności artystyczne. Modelarstwo ,dekoratorstwo, technik dentystyczny, jubiler, budowniczy.
 
Bliźnięta
Urodzeni pod tym znakiem przejawiają predyspozycje do takich zawodów, w których konieczny jest ruch, zdobywanie i przekazywanie informacji. Są dobrym i dziennikarzami, głównie reporterami, posłańcami, handlowcami, adwokatami, maklerami.
 
Rak
Raki lubią samodzielność. Dobrze czują się w zawodach archeologów, historyków, dyplomatów, aktorów i lingwistów. Interesuje ich praca nie wymagająca wielkiej odwagi czy szybkiego podejmowania decyzji.
 
Lew
Lwy świetnie czują się na stanowiskach kierowniczych i w wolnych zawodach. Lubią być na pierwszym planie. Odpowiada im zawód aktora, właściciela firmy, kierownika, szefa.
 
Panna
Jest doskonała w zawodach, wymagana jest systematyczność, dokładność, punktualność, lojalność i zdrowy rozsądek. To dobrzy księgowi, kasjerzy, lekarze, chemicy, fizycy, doradcy.
 
Waga
Mają ogromne predyspozycje twórcze, taneczne, słuchowe. Łatwo nawiązują kontakty towarzyskie. Potrafią być świetnymi twórcami, artystami, sprzedawcami, innymi fachowcami. Potrafią dużo ryzykować by dojść do wyznaczonych celów.
 
Skorpion
Zdolność do wyszukiwania słabych punktów u innych, dociekliwość intuicja daje im duże szanse w kryminalistyce, farmacji, medycynie. To dobry żołnierz i dowódca. Może być dobrym szefem w każdej branży.
 
Strzelec
Strzelce mogą wykonywać niemal każdy zawód. Znakomicie radzą sobie w zawodach wojskowych, artystycznych, naukowych. Często zmieniają swoje zawody gdyż szybko się nudzą.
 
Koziorożec
Panie są dobrymi sekretarkami, asystentkami, a panowie lekarzami, politykami i artystami. Trochę brak Koziorożcowi pewności siebie dlatego ciężko jest mu zrobić karierę, mimo iż ma predyspozycje do tego.
 
Wodnik
Wodnik odznacza się dużymi zdolnościami aktorskimi. Czują się dobrze we wszystkich wolnych zawodach, gdyż mają do tego wielkie zamiłowanie. Nie lubią zawodów gdzie wymagana jest dokładność, systematyczność, cierpliwość oraz duża odpowiedzialność…
 
Ryby
Lubią ruch, nie lubią biurowej pracy i wykonywania monotonnych czynności. Najlepiej czują się w wolnych zawodach. Często zmieniają swoje zainteresowania i mają kilka zawodów. Ryby bywają uzdolnione językowo.
{jcomments on}

 

 

PRZYGOTOWANY WYŁĄCZNIE DLA CIEBIE

Odpowiedz na kilka pytań i poznaj swój horoskop.

Kliknij,aby zacząć swój horoskop

 

Kategoria: /