Horoskop dla kobiet na 2015 rok

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Damski horoskop na 2015 rok 


Dla wielu jednak ten rok przyniesie szczęście w karierze oraz stabilność materialną. Najważniejsze to to by nie uciekać od odpowiedzialności i dokonywaniu wyborów. Dla wielu kobiet nadchodzący rok będzie mimo wszystko czasem poświęconym w dużej mierze dla domu, rodziny i miłości. Kobiety powinny starać się wyglądać dobrze,dbać o swój wygląd by mogły czuć się pewniej siebie.  

 

 

 

Kobieta Baran- Horoskop na 2015

Rok 2015 przyniesie dla Ciebie bardzo wiele zmian. Nie będzie to stabilny rok. Początek roku może być bardzo ciężki, ale nie od razu zrozumiesz dlaczego coś się stało, co nie powinno się wydarzyć. W tym wszystkim będzie ukryty cel przeznaczenia, który zacznie Cie prowadzić na nowa ścieżkę życia. Postaraj się skupić w tym czasie na tym co jest dla Ciebie najważniejsze.

Jesteś dość dobrze zorganizowana osobą dlatego wykorzystaj tą cechę charakteru w tym roku.

Musisz jednak zmienić swój styl i zacząć rywalizować z innymi, nie uciekaj od walki, czy gry w swojej pracy. Dzięki pewnym manewrom masz szanse na awans, dlatego warto nastawić się na zmiany.

Wiosną nie zapomnij o to by bardziej zadbać o swój wygląd. Zauważ co chcesz zmienić w swoim wyglądzie by czuć się lepiej.

W miłości nie bądź uparta, zaborcza i zbyt bardzo wymagająca, bo partner może się ulotnić. Jeśli jednak w związku dzieje się źle i czujesz się nieszczęśliwa, warto odejść, nie ważne jak mocno beznadziejnie wygląda ta sprawa. W tym roku masz szanse na nowe znajomości dzięki odkryciu w sobie pokładów ukrytej kobiecości.

 

Kobieta Byk- Horoskop na 2015

W tym roku nie poświęcaj całej swojej uwagi na domu i rodzinnych problemach które wynikną. Postaraj się pamiętać, że wokół ciebie istnieje wiele innych ciekawych rzeczy i zajęć. Nie zamykaj się na jedną dziedzinę życia. Uważaj by nie wziąć na siebie wszystkim spraw problematycznych, staraj się tez oddzielić małe problemy życia codziennego od tych większych. Możliwe że nie wszystko jest takie straszne jak ci się wydaje, wiele problemów będziesz mogła rozwiązać sama podejmując tylko konkretną decyzję i działając.

Jeśli dobrze zaplanujesz codzienną rutynę, znajdziesz czas i dla siebie i swojego rozwoju.

Jeśli masz rodzinę, mieszkasz z kimś, niech te osoby wezmą z twoich barków odpowiedzialność za niektóre obowiązki życia codziennego. Nie daj się wykorzystywać.

Spotkaj się z przyjaciółmi, idź na spacer, usiądź w kawiarni i delektuj się tymczasem.

Pod koniec roku możesz wejść w burzliwy okres. Staraj się nie kłócić z kimś o nic. Staraj się być łagodniejsza i bardziej powściągliwa.


Kobieta Bliźniak- Horoskop na 2015 rok

 

w tym roku uwierzysz w siebie i w to że masz szanse na spełnienie swoich marzeń. U niektórych kobiet będzie to już widoczne w świecie zewnętrznym i będą się cieszyć ze spełnienia jakiegoś marzenia.

Będziesz na tyle sprytna i zręczna, że szybko poradzisz sobie ze wszelkimi sprawami, zarówno w pracy, jak i w domu.

Będziesz żądać od innych takiej samej zaradności jaką ty masz,co tez może prowadzić do konfliktów i sprzeczek.

W miłości będzie Ci się dobrze powodzić, niezależnie od tego czy jesteś z kimś czy nie. Singielki mogą liczyć na nową obiecującą znajomość, a kobiety zajęte na podziw ze strony partnerów.

Jedynym problemem może być zazdrość. Jeśli więc jesteś zaborczą osobą możesz sama narobić sobie kłopotów w danej relacji. Staraj się więc nie nadużywać cierpliwości partnera.


 

Kobieta Rak- Horoskop na 2015

Rok 2015 przyniesie dla Ciebie wiele emocjonalnych chwil. Nie zawsze będą one jednak dodatnie.

Stresujący dla ciebie może być okres w pracy. Będziesz musiała więcej pracować, gdyż dojdą nowe obowiązki. Możesz dzięki temu jednak spodziewać się lepszych zarobków. Pamiętaj jednak e nic nie będzie za darmo, jeśli się nie przyłożysz do pracy może dojść nawet do zwolnienia.

Nie rezygnuj jednak z rodziny, przyjaciół i zajęć które dają ci szczęście. Praca to nie wszystko.

Jeśli jesteś w związku, partner doceni twoje starania dotyczące rozwoju zawodowego.

Jeśli jesteś singielką skupisz swoją uwagę głównie na pracy. Postaraj się jednak gdzieś wychodzić gdyż masz duże szanse na poznanie kogoś ciekawego.Kobieta Lew- Horoskop na 2015

 

Kobiety Lwy w tym roku będą triumfować. Będziesz błyszczeć wszędzie, w domu, w pracy, podczas spotkań towarzyskich. Będziesz w centrum uwagi. Będziesz próbowała iść wszędzie tam gdzie będziesz mieć ochotę. Czekają Cię niezapomniane imprezy towarzyskie, na których poznasz wielu ciekawych ludzi. Jeśli jesteś singielką to czekają Cię możliwe romanse a nawet poważny związek. Jeśli jesteś w związku, złożyłaś dom jest niebezpieczeństwo że wciągniesz się w wir imprez, spotkań z nowymi ludźmi i pracą, zapominając o bliskich.

Oceń swoje działania i staraj się postępować sprawiedliwie wobec siebie i swoich bliskich.

 

Kobieta Panna- Horoskop na 2015

Będziesz w 2015 roku całkowicie pochłonięta rozwiązywaniem swoich problemów. Powinnaś iść spokojnie i z planem do przodu a końcem roku będziesz ciszyć się z jego rezultatów.

Zaplanuj swój czas mądrze. Zaufaj swoim współpracownikom, bądź odpowiedzialny w swojej pracy zawodowej. Ale nie zapomnij że istnieją inne dziedziny życia oprócz pracy.

Wprowadź sama zmiany w swoim życiu, głównie w swoim wyglądzie. Zmień kolor włosów, wizerunek, i garderobę. Z pewnością taka metamorfoza pomoże Ci w poczuciu większej wartości.

Lato będzie pięknym okresem dla miłości. Nie neguj swoich odczuć względem danej osoby. Podążaj za uczuciami i intuicją, nie bądź z kimś tylko z przyzwyczajenia.

Niektóre Panny w tym roku będą zakładać rodziny, więc czekają was zaręczyny, zaślubiny lub narodziny dziecka.

Nie zmieniaj siebie i swoich zasad, a będziesz w stanie osiągnąć wiele.


Kobieta Waga- Horoskop na 2015

 

W tym roku odczujesz poczucie równowagi, harmonii i bezpieczeństwa. Pierwsza połowa roku będzie bardzo intensywna. Możesz mieć nieprzyjemne starcia z partnerem. Jedno z was będzie wymagało czegoś więcej, co niekoniecznie będzie chciała spełnić druga strona.

Jeśli masz dzieci nie pokazuj im tak swoich emocji szczególnie tych negatywnych. Staraj się być cierpliwa, spokojna i wyrozumiała.

Twoja sytuacja finansowa będzie stabilna, dlatego też będzie cie stać na prawie wszystko co chcesz. Zakupy będą relaksująco wpływać na Ciebie. To naładuje Cię pozytywną energią.

Jeśli jesteś singielką czeka cię poważna znajomość która w dalszej przyszłości zaowocuje poważnym związkiem.

 

Kobieta Skorpion- Horoskop na 2015

Ten rok rozpocznie się dla Ciebie niespodziewanym zaskoczeniem. Możesz uzyskać cenny dar, prezent, lub zostaniesz zaproszona na romantyczną podróż. Czeka Cię jakieś niespodziewane spełnienie.

Może tez ktoś złożyć ci jakaś ofertę na która długo czekałaś. Wszelkie propozycje będą Ci składane na przełomie 2013/2014 roku i w styczniu. Spełnieniem tym będziesz cieszyć się przez wiele miesięcy a nawet lat.

Nadchodzący rok będzie dla Ciebie świetną okazją na spełnienie marzeń. W środku lata mogą wystąpić jakieś problemy finansowe ale będzie to przejściowe.

Będziesz umiała wszystko utrzymać pod kontrolą i zaliczysz ten rok do bardzo udanych, także w życiu uczuciowym.

 

Kobieta Strzelec – Horoskop na 2015

W tym roku odnajdziesz szczęście w życiu prywatnym jak i zawodowym. Dzięki swoim staraniom możesz osiągnąć cel i spełnić jakieś swoje marzenie. Rok 2014 da ci możliwość urzeczywistnienia tego planu.

W twoim życiu osobistym wszystko będzie szło gładko i po twojej myśli. Uważaj jednak na zbyt duże wymagania względem swojego partnera, gdyż może on być już znużony i zmęczony twoimi wymysłami.

Postaraj się znaleźć czas na wypoczynek, i spędzenie wspólnego czasu z rodziną.

W pracy zawodowej czekają ci e nowe wyzwania którym z łatwościom sprostasz. Podsumujesz ten rok jako bardzo udany.

 

Kobieta Koziorożec- Horoskop na 2015

W tym roku zaczniesz z pasją i zaangażowaniem realizować swoje plany nawet te małe. Jeśli jednak będziesz siedzieć z założonymi rękoma i czekać aż stanie się cud, z pewnością się zawiedziesz. W tym roku potrzebne jest działanie by twoje życie nagrało innych kolorów.

Będziesz przy okazji dbać także o swój wygląd zewnętrzny co będzie dobrze widziane przez twojego partnera. Będzie z ciebie dumny, że masz w sobie siłę i dążysz do swoich celów.

Warto postarać się wychodzić razem z partnerem na przyjęcia, spotkania towarzyskie. Jeśli skupisz się tylko na celach zawodowych, finansowych czy związanych z zainteresowaniami to mimo dumy jaką będzie czuł partner, będzie tez czuł samotność. Jeśli jesteś singielką postaraj się nie bagatelizować problemów przyjaciół, gdyż możliwe że ktoś będzie potrzebował twojej pomocy.

Doceń swoje otoczenie, ponieważ będziesz otaczać się pozytywnymi ludźmi.

 

Kobieta Wodnik- Horoskop na 2015

W tym roku będzie się działo bardzo dużo w twoim życiu. Możesz niespodziewanie zmienić pracę, gdyż otrzymasz jakąś lepszą propozycję. Możesz żałować tego że kończy się pewien etap w pracy zawodowej, ale nowość przyniesie w dalszej przyszłości pozytywne konsekwencje.

W okresie wakacji będziesz chciała odpocząć, i wyjechać gdzieś ale bardzo możliwe, że plany twoje się przesuną, gdyż czeka cię remont, zakup czegoś wartościowego, czy zajęcie się sprawami materialnymi.

Ponadto w drugiej połowie 2014 roku w życiu osobistym może dojść do zasadniczej zmiany.

Jeśli jesteś singielką lub kobietą nieszczęśliwą w związku, poznasz bratnią duszę, i pójdziesz w nowym kierunku uczuciowym.

Jeśli masz jednak dość dobrze ugruntowaną relację ze współmałżonkiem zastanów się bardziej czy warto. Gwałtowne i nieprzemyślane decyzje mogą być dla Ciebie destruktywne.

Kobieta Ryby- Horoskop na 2015

Rok 2015 dla wielu kobiet będzie pełen miłych wydarzeń i doświadczeń. Jeśli jesteś pracująca kobietą, będziesz mieć możliwość awansu lub uzyskania dodatkowej pracy.

Jeśli jesteś osobą wykształconą i szukasz pracy w określonej dziedzinie to w tym roku uda ci się spełnić twoje marzenie.

Jeśli planujesz powiększenie rodziny to rok 2015 będzie idealnym czasem dla ciebie. Będzie to bardzo płodny okres w twoim życiu.

Dzieci poczęte w tym okresie będą mieć wielkie zalety i będą cieszyć się dobrym zdrowiem.

Jeśli jesteś singielką poznasz kogoś nowego, z nowej znajomości przejdziesz do przyjaźni a potem do związku. Nie bój się ryzykować w miłości, nie obawiaj się że się nie uda. Śmiało idź do przodu, a osiągniesz sukces.

 

 

Kategoria: /