Najlepsi Jasnowidze

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Kim są najlepsze wróżki, jasnowidze i medium na świecie? Jest bardzo wiele utalentowanych ezoteryków. Niektórzy z nich jednak są znani również z tego, że udzielają porad osobom sławnym oraz przewidują ich przyszłość.

W tym artykule skupie się głównie na ezoterykach Amerykańskich, w mniejszym stopniu z Europy, Afryki, Azji czy Australii. Stany Zjednoczone niewątpliwie są światowym centrum w którym żyje wiele sławnych ludzi.

Na świecie jest wiele osób zajmujących się odczytywaniem przyszłości z różnych narzędzi dywinackich. Jedne osoby są w tym naprawdę kiepskie, inne się dopiero uczą, ale są też osoby które naprawdę znają się na rzeczy.

Dzięki takim osobom wiele ludzi może znaleźć pomoc w trudnych chwilach.

Ich niebywały talent, i umiejętności które rozwijali przez wiele lat, dało im możliwość zaistnienia także w świecie mediów i sławy.

Wybrałam 10 osób, które wg mediów amerykańskich są uważane za godne polecenia.

 1. John Edward

Obecnie jest on najprawdopodobniej jednym z najbardziej znanych medium na świecie. Swoją popularność zyskał dzięki występom teatralnym na żywo, napisaniu kilku książek i serii programów telewizyjnych nadawanych w wielu krajach na całym świecie. Jest on medium, czyli osobą która komunikuje się z duchami oraz innymi nadprzyrodzonymi siłami. Jak w przypadku wielu znanych mediów, był też dość mocno krytykowany i oskarżany o dokonywanie oszustwa.

Mimo tego jest osobą z której usług korzystają sławne osoby, w tym rodzina Kardashian, Mel Gibson,

Więcej na jego temat można znaleźć na jego stronie JohnEdward.net

 

 1. Terry i Linda Jamison

  Bliźniaczki Jamison są znane jako „Bliźniaczki Syjamskie” . Zdobyły one bardzo duże uznanie w ostatnich latach, ze względu na to że wiele ich przepowiedni sprawdziło się po wcześniejszym podaniu do wiadomości publicznej. Ich najbardziej znaną udokumentowaną przepowiednią była audycja z 1999 roku w Art. Bell Radio Show. W tym wywiadzie przewidziały serie ataków terrorystycznych na World Trade Center w 2001 roku. Są one coraz bardziej cenione za ich dokładne, konkretne przepowiednie.

  Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź ich oficjalną stronę PsychicTwins.com

 

 1. Theresa Caputo

 

Theresa Caputo zyskała uznanie za swoją pracę w popularnym serialu Medium z Long Island. Podobnie jak większość najlepszych mediów na świecie zaczęła na początku dawać odczyty dla klientów indywidualnych, z czasem dla firm i sławnych osób.

Aby uzyskać więcej informacji warto odwiedzić jej stronę TheresaCaputo.com

 

 1. Lisa Williams

  Lisa Williams zjednała sobie międzynarodową publiczność telewizyjną dzięki słowom „ Czy chcesz wiedzieć wszystko?” Jest medium, rozmawiającym z duchami. Jest jedną z najbardziej uznanych psychicznych medium na arenie międzynarodowej. Opublikowała kilka książek, organizuje cotygodniowy program radiowy i regularnie wyrusza w wycieczki międzynarodowe by poznawać ludzi i dzielić się jej talentami. 

 1. John Holland

John jest absolwentem Kolegium mediów w Wielkiej Brytanii. Jest bardzo znany z programu telewizyjnego Historia Ezoteryki na History Channel. Oprócz regularnych pokazów scenicznych, przedstawia również psychiczny trening rozwoju i opublikował kilka książek. John organizuje cotygodniowe audycje w radiu Hay House. 

 1. Michelle Whitedove

Telewizja Lifetime nazwała ją najlepszym medium w Ameryce. Wygrała ona pierwszy sezon amerykańskiego dokumentu „ Psychic Challenge”. Jest ona jasnowidzem, zajmuje się przewidywaniem przyszłości oraz pracuje jako medium. Zajmuje się również diagnozą zdrowotną. Niedawno powstał dokument w HBO na temat jej niezwykłych zdolności. Jest ona częstym gościem w telewizji i radio oraz opublikowała kilka książek 

 1. Sally Morgan

  Sally jest znana wśród swoich fanów jako „ najbardziej lubiana brytyjska para psycholożka”. Jest ona zwykłą kobietą z niezwykłym darem. Jest ona znana ze swoich występów w całej Wielkiej Brytanii oraz dzięki kilku udanym produkcjom telewizyjnym. Zdobyła sławę w 2007 roku dzięki show z jej udziałem. Jej zdolności psychiczne były testowane w 2005 roku przez profesora Garego Schwartza, z Harvardu. Ocenił ją jako jedną z pięciu najlepszych medium na świecie. 

 1. Hayal Alekperov

  Hayal jest niewątpliwie najbardziej znanym ze swoich zdolności psychicznych w Azji Zachodniej i Europie Wschodniej. Nie tylko był on zwycięzcą Międzynarodowego programu „ Psychic Challenge” na Ukrainie, w który konkurowało ze sobą wielu jasnowidzów, medium, ale ostatnio też pojawił się jako zwycięzca 10 sezonu tego programu międzynarodowego. Pochodzi on z Azerbejdżanu. 

 1. Charmaine Wilson

  Jest ona jedną z najlepszych medium w Australii. Wygrała ona pierwszy sezon popularnego w Australii programu w którym konkurowało wiele jasnowidzów, ludzi o niezwykłych zdolnościach. Często jeździ ze swoimi występami po wielu miastach, oferuje warsztaty oraz rekolekcje duchowe. Komunikuje się z duchami i często doradza osobom pogrążonym w żalu po stracie bliskiej osoby. 

 1. St Maarten Anthon

  Anthony został nazwany „ wschodzącą gwiazdą Afryki”. Mimo że obecnie mieszka w Południowej Afryce jest on częściej uznawany za swoją pracę w Stanach Zjednoczonych i Europie. Zyskał on swoją sławę dzięki wielu audycjom radiowym, występom wśród ludzi i w telewizji.

 

Kategoria: /