Parapsycholog kim jest...

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Pan Bóg stworzył większość z nas z ograniczonymi możliwościami poznania świata, ograniczonymi możliwościami mózgu. Wciąż jednak istnieją konkretne osoby, które rozwinęły potężne zmysłowe pola receptorowe, które są nieobecne w dużej  większości ludzi na całym świecie. Ci ludzie są nazywani  parapsychologami. Kim oni są  parapsycholodzy w 21 wieku?  Jest to dar natury taki jak: talent artysty, muzyka. Jaka jest różnica między medium na parapsychologiem? Rozważmy tę różnicę bardziej szczegółowo.

Parapsychologia (gr. : para - obok + psychologia ) / Parapsycholog to osoba wykorzystująca zmysły receptorów w zarówno podstawowych mechanizmach percepcji, od narodzin wzrosła czułość i wizję subtelnego postrzegania świata (poprzez "trzecie oko", który znajduje się w szyszynce gruczole). Parapsychologia . Nauka, w której osoba aktywuje psychiczne sposoby otrzymywania i przekazywania informacji i form istot żywych i ma  wpływ na zjawiska fizyczne, które odbywają się poza ciałem fizycznym parapsycholog aktywuje specjalny system przez nadprzyrodzone moce swojego ciała. Zbiera i analizuję fakty, nabywa psychicznych możliwości, co w praktyce pozwala organizmowi diagnozować, leczyć wiele chorób, przewidzieć przyszłość i patrzeć w przeszłość, dostosować siłę witalną człowieka.

 

 


 

Funkcja Receptora - specjalna formacja końców nerwów w skórze - są receptory dla postrzegania wrażeń takich jak: ból, świąd, temperatura i ciśnienie. Pierwsza funkcja narządów zmysłów - to postrzeganie. Średnio jeden centymetr kwadratowy skóry ma do 5000 zakończeń czuciowych. wróżki receptory nerwowe są szczególnie podatne na skórę dłoni i palców. Parapsycholog działając poprzez nie na konkretnych obszarach i punktach na skórze może zwiększyć efekt terapeutyczny u uzdrawianej osoby. mDruga funkcja system sensoryczny jest to linia transmisyjna poprzez receptory, które są odpowiedzialne za przetwarzanie odebranych sygnałów w pewnych regionach mózgu. Z system czujników tych wykrywa się właściwości fizyczne, takie jak: temperatura, smak, dźwięk lub ciśnienia a nawet kompresji. Parapsycholog  jest w stanie dostrzec takich zjawisk jak telepatia (myśli przechwytywania lub stany psychiczne  innych ludzi), empatia (wychwytywanie emocje), jasnowidzenie (percepcja odległych obiektów i wydarzeń w obecnej chwili) Może dowiedzieć się o wydarzeniach w przeszłości, zasięg pamięci konwencjonalnej) prekognicja (postrzeganie zdarzeń w przyszłości, przewidywania, prognozowania). ESP jest typowe dla zwierząt (na przykład uchwycić pragnienia zwierzęcia) lub przewidywanie pogody, trzęsienia ziemi, poważnych zmian w klimacie, kataklizmów i innych nieszczęść. Parapsycholog - człowiek głęboko zaangażowany w badania pozazmysłowej percepcji postrzegania, aby osiągnąć dobre wyniki.  Potwierdzone przez praktyczne doświadczenie w tej dziedzinie. Z jakiegoś powodu zakłada się, że psycholog  i parapsychologów są głównie zaangażowani w analizowanie biopola człowieka oraz poszukiwanie osób zaginionych lub przedmiotów. Oczywiście korekta biopola i poszukiwanie osób zaginionych i obiektów to bardzo ważna nauka. Ale doświadczony parapsycholog ma do czynienia z praktycznym doświadczeniem takim jak:  leczenie beznadziejnie chorych, narkomanów, alkoholików.

Kategoria: /